Po saulėlydžio

f166c9f6603f24562098ffcc0209a945.jpg
 
2 komentarai
Atokioje sodyboje džiaugėmės šiltosiomis bobų vasaros dienomis. Gerų draugų kompanija, pirtis, ežeras ir kiti privalumai. Paskutinės dienos vakaras nebuvo toks ilgas kaip kiti – mintyse jau sukosi rytojaus planai, todėl kompanija gan anksti sugulė miegoti. Aš ne. Susisupusi į pledą ir su skaitykle ant kelių nardžiau literatūriniuose toliuose.

Mano Brangiausiasis be manęs neužmigo. Atėjo, pažiūrėjo, bet nekvietė manęs į lovą. Atsistojo terasos kampe ir spoksojo į tolumą. Iš pradžių nekreipiau dėmesio, bet paskui ėmiau laukti, kada „prievarta“ nusineš mane į lovą. O jis tik stovėjo ir tylėjo. Neiškenčiau. Priėjau pati. Atsistojau šalia ir tylėjau. Jis irgi tylėjo. Žvilgtelėjo į mane. Aš į jį. „Kvailiuke, tu,“ – nusijuokė jis, - „Sušalsi!”. Aš jį tildžiau, o jis mikliai įsitempė mane tarp praskėstų džemperio skvernų. Jo šiltas, kvepiantis, nuogas kūnas po džemperiu, ramus kvėpavimas ir visiška tyla aplinkui. Nors ne visiškai tylu, kai įsiklausai – naktį gamta irgi veikia.

Paskendusi gamtos ramybėje ir jaukiame jo glėbyje atsipeikėjau tik pajutusi, kaip jo tvirtos rankos per drabužius gniaužo mano krūtis. Dabar jis mane tildė. Liepė nusiraminti ir atsipalaiduoti – juk visi miega. Kuždėdamas man į ausį lūpomis „netyčia“ kliudė ausis, o toliau glamonės keliavo žemyn. Bučkis į skruostą, bučinukai kaklu žemyn... Žemyn keliavo ir rankos. Mano jautriais šonais, pilvuku, šlaunimis... Tarp šlaunų. Ir vėl pamaži į viršų. Vėl žemyn.

Mano širdis ėmė plakti stipriau, padažnėjo kvėpavimas, o jis dar stipriau mane mylavo. Jaučiau, kaip ir jo kvėpavimas greitėja. Besitrindama klubais į jo dubenį jaučiau ir kaip kyla jo erekcija. Jaučiau ir kad drėkstu. Norėjau, kad jis mane paimtų. Kad nusineštų į lovą ir gerai išdulkintų. „Paimk mane,“ – kuždėjau tyliai glostydama jo ranką, kuri palengva slydo po mano tamprių liemeniu, žemyn į kelnaites. Jam užkliudžius klitorį, prašymą pakartojau dar kartą. Jis, rodos, manęs nė negirdėjo. Intensyviai veikė savo, o aš vis labiau kaitau.
 


Tik pajutusi, kaip jis apnuogina mano užpakaliuką supratau, kad šitą prašymą jis suprato itin tiesiogiai: čia ir dabar. Bandžiau jį sustabdyti, bet jis švelniai mane nutildė ir tarp vėsos paliestų savo sėdmenų pajutau karštą ir drėgną jo penio galvutę. Įsiklausiau į tylą ir vyliausi, kad tikrai visi miega, nes valios sustoti nebeturėjau. Jis irgi nestabdė. Erzindamas dar patrynė savo penį į mano putytę ir ėmė skverbtis vidun. Mane vėl reikėjo tildyti. Jau ne žodžiais, o tiesiog ranka užėmė man burną. Atkakliai smaigstė mane savo kotu ir laikė tvirtai, lyg prievartautų. Nesipriešinau. Pati pirštų galiukais stimuliavau sau klitorį ir tirpau iš malonumo jam judant manyje.

Matyt, jis pajuto mano atsipaidavimą. Vėl delnuose stipriai suspaudė krūtis ir ėmė pirštai stimuliuoti spenelius. Vėl bučiavo kaklą, ausis ir tyliai kužėdamas liepė man pajudėti ant jo koto. Atbula ranka įsikibau jam į kaklą ir išsirietusi ėmiau klubais sukti aštuoniukes. „Aš tuoj baigsiu,“ – pertraukė mano įsijautimą jo virpantis balsas. Dar kelis kartus šoktelėjau aukštyn-žemyn ir pajutusi, kaip staigiai jis ištraukė savo varpą, puoliau ant kelių priešais. Jis dar patapšnojo galvute man per iškištą liežuvį ir netrukus gausiai baigė man į burną.

 

Monu

 
Komentarai (2)
Vienu kartu galima gerti nuo 50 iki 200mg šio vaisto. Jis parduodamas vaistinėse, patvirtinto efektyvumo. Be to, Spedra yra ir sveikatai saugiausiu vaistu vyrams, kuris suveikia labai greitai, maždaug per 15 minučių.
Seksualiniam pajėgumui užtikrinti vartoju Spedrą- visada patikimai sustiprina erekcijos funkciją, ji pasiekiama daug greičiau. Paaštrėja pojūčiai, greičiau pasirengi antram kartui. Rekomenduoju.
Naujas komentaras