Po vakarėlio

1(24).jpg
 
1 komentaras
Užtruko gal net valandą, kol draugai išsiskirstė. Aibė apgirtusių bučinių ir apsikabinimų, nors mintyse jau begalę kartų buvau visus pasiuntusi velniop. Nesu vakarėlių karalienė. Paskutinį kartą uždarant duris net vėsus nakties vėjas maloniai nubėgo per odą. Viskas. Sustojusi svetainės tarpduryje įvertinau namų nusiaubimo lygį ir nusprendžiau viską palikti rytojui, kada apsiginklavusi guminėmis pirštinėmis galėsiu blaivia galva iškuopti visą netvarką.

„Maniau, kad jie niekad neišeis,“ – sodrus, šilkinis balsas pasiekia mano ausis, bet skamba per garsiai, po triukšmingo vakarėlio likusioje tyloje. Jis stovi tiesiai už manęs, bet nesiliečia, o mano oda vėl šiurpsta nuo tarp mūsų tvyrančios įtampos. Apsisuku. Iš jo veido puikiai matosi, ko jis nori. Toks užtikrintumas mane dar labiau sujaudina ir speneliai sustangrėja beveik skausmingai šaukdamiesi dėmesio.

„O ką tu čia veiki, Misteri?“ – vaidinu nustebusią, nors būtent to ir tikėjausi.

Jis netaria nė žodžio, tik žengia žingsnį arčiau ir mano kūną nukrečia šokas. Nežinau, ko laukiau, bet tikrai ne to. Jis sugriebia mano plaukus ir tvirtai suėmęs trukteli galvą atgal, o tada priglaudžia lūpas prie manųjų. Aš vis dar sustingusi iš nuostabos. Man gal net skauda. Truputį. Jis lėtai laižo aplink mano lūpas. Akyse šmėsteli nepasitenkinimas mano pasyvumu ir jis dar stipriau trukteli man plaukus. Skauda. Stipriau prisispaudžiu prie jo lūpomis ir mudviejų liežuviai susikimba. Kartkartėm krimsteliu jo apatinę lūpą ir pagaliau jis mykia iš pasitenkinimo. Laisva ranka įsibrauna po mano liemenėle ir spusteli spenelį. Dabar jau aš dejuoju nenutraukdama mūsų gruboko bučinio.

Lyg žalia šviesa, mano išdavikė dejonė, paskatina jį judėti toliau ir netrukus lieku be marškinėlių ir be kelnių. Stoviu svetainėje vienais apatiniais: su balta, nėriniuota liemenėle ir derančiomis kelnaitėmis. Jaudinuosi net neliečiama – per kūną bėgioja šiurpuliukai. Jis atsitraukęs žiūri į mane, o aš vėstu nejausdama jo vyriškų rankų ant savo įkaitusios odos ir kūno plaukai pasišiaušia. Jis ryte ryja mane akimis ir tas alkanas žvilgsnis, bei jo kelnėse pūpsanti erekcija siunčia pažįstamus signalus mano jautriausiai kūno vietelei, kuri pasiutusiai drėksta.

„Nusirenk,“ – jo balsas toks pat įsakmus, kokie grubūs judesiai. Šiurpuliukai vėl perbėga kūną. „Lėtai,“ – nuskamba dar vienas nurodymas.

Į kelnaičių šonus įkabinti mano nykščiai sustingsta išgirdus jo balsą. Sukaupusi drąsą lėtai traukiu švelnią medžiagą žemyn, pirštų galiukais vos juntamai braukdama per įsielektrinusią odą. 

Malonumas mažytėmis bangomis teka į patį centrą. Sumykiu iš malonumo, kai mano kelnaitės nukrenta ant grindų. Nepakeliamai noriu būti liečiama. Noriu liesti save. Lyg vogčia, nedrąsiai tipenu pirštais per savo nuskustą lytį ir viduriniam pirštui lengvai įsmukus gilyn į susikaupusią drėgmę užmerkiu akis iš pasitenkinimo. Drėgnu pirštu imu sukti ratus aplink klitorį ir nesąmoningai laižausi lūpas karštai alsuodama.

Jaučiu, kaip jis tvirtai sugriebia mano riešą. Atsimerkiu ir mane perveria jo rimtas, bet nenumaldomai degantis žvilgsnis. Taip arti, kad jaučiu jo pagreitėjusi kvėpavimą.

„Ar sakiau, kad gali save liesti?“ – jo balso tonas gąsdina ir jis užtęsia žodžius, kaip pyktį tramdantis mokytojas. „Kokia tu negera... O negeras mergaites reikia bausti...“

Aš išsigandusi lyg mokinukė. Nežinau, ko iš jo tikėtis. Jis paleidžia mano riešą iš tvirtų gniaužtų ir viena ranka atsega liemenėlę. Jaučiu, kaip petnešėlės slysta rankomis žemyn. Nepakeliamai ilgai. Vėl aikteliu, kai pagaliau mano putlios krūtys išlaisvintos jo malonumui. Jis nedvejoja ir suėmęs jas delnais prispaudžia lūpas man prie kaklo. Jo tingios glamonės slenka žemyn man per petį ir ilgam sustoja ties speneliais. Aš atlošiu galvą ir paneriu pirštus jam į plaukus.

„Velniop tuos žaidimus, aš noriu tave išdulkinti!“ – suriaumoja jis vos atsitraukęs nuo mano krūtinės, kilsteli mane nuo žemės, o mano kojos automatiškai apsiveja jį per liemenį, kol jis nužengia tuos kelis žingsnius iki miegamojo.

Mano sudrėkusi putytė trinasi į jo džinsus, o didėjanti varpa, rodos, pati veržiasi giliau. Aš jausmingai dūsauju, kai paguldęs mane ant lovos, jis vėl glamonėja man kaklą.

Jis atsitraukia ir pakandu lūpą pamačiusi, kad palikau drėgną dėmę ant jo kelnių. Nuraustu iš gėdos, kūną persmelkia kaltės jausmas. Viliuosi, kad nebūsiu už tai nubausta.

Žemyn traukiamo užtrauktuko garsas aidi seksu pakvipusiame kambaryje. Laižausi lūpas žiūrėdama į jo prisirpusį organą. Burnoje kaupiasi seilės ir giliai gerklėje jaučiu alkį. Paimu jo švelnų penį į ranką ir nulaižau sudrėkusią galvutę. Sūrokas jo skonis tiesiog ištirpsta ant liežuvio ir noriu daugiau. Plačiai išsižioju ir bruku jį kuo galėdama giliau. Negaliu paimti viso, jis toks didelis, todėl suimu likusią dalį ranka ir judindama galvą pirmyn atgal imituoju lytinį aktą.

Netrukus jis abiem rankom suima mane už plaukų, bet tik prilaiko. Pagreitinu ritmą ir jo dejonės skrodžia mano kūną kaip orgazmiška muzika. Pailsusi stimuliuoji jį ranka ir lyžčioju galvutę. Jis glotnus nuo mano seilių ir tas drėgnas garsas primena, kad jo nekantraudama laukia kita drėgna mano kūno dalis.

„Pažaisk su mano kamuoliukais,“ – dusliai suriaumoja jis tarp atsidusimų dabar jau nebe taip griežtai, beveik maldaudamas. Mane kaitina iš jo lūpų sprūstančių aimanų ir nerišlių žodžių lavina, kai suimu jo sėklides ir masažuoju. Jaučiu, kaip jis tinsta mano rankose ir, spjovusi ant jo koto, pagreitinu kitos rankos judesius.

„Velnias!” – iškošia jis pro sukąstus dantis. Grubiai atstumia mane ir parverčia ant lovos. Jo nagai įsirėžia man į minkštas šlaunis, kai jis šiurkščiai jas praskečia.

„Tu, maža kekšyte... Nori, kad baigčiau dar neįėjęs į tavo ankštą putytę?“ – su tais žodžiais jis stipriai stumteli savo didelį organą gilyn iki pat galo. Aš dūsauju ir aikčioju iš netikėtumo, dėl to, kaip stipriai išsitempę mano raumenukai apie jo penį, dėl to svaiginančio pilnatvės jausmo viduje. Palaukęs akimirką jis ima mane dulkinti. Pasiutusiai, kaip gyvulys.

„O taip, padaryk mane!” – išrėkiu įsijautusi į jo spektaklį, vos gaudydama orą, tarp jo grubių įsiveržimų.

„Tu nenusipelnei orgazmo“ – ištaria jis visiškai šaltai ir ištraukęs penį apverčia mane ant pilvo. Mano stangrūs speneliai skaudžiai trinasi į patalynę. Iš skausmo sukandu dantis. Jis dar keletą kartų įeina į mane giliai, grubiai, staigiai ir stipriai, kol rėkdamas kažką neaiškaus baigia mano viduje. Tada užgriūna ant manęs, o jo gilūs atodūsiai kutena man kaklą. Šypsena netelpa veide nuo žinojimo, kad jis – patenkintas.

Po kiek laiko jis atsikelia ir atsistoja. Girdžiu, kaip užsitraukia džinsus, bet neatsisuku – bijau, kad imsiu maldauti orgazmo, todėl iš paskutiniųjų stengiuosi išlikti ori.

„Ačiū, mažyte,“ – jis džiugiai ištaria žaismingai pliaukštelėjęs man per nuogą užpakalį. Aš nė nesukrutu, kol galiausiai lengviau atsidūstu išgirdusi užtrenkiant laukujes duris.

Monu

 

 
Komentarai (1)
Va ir liko ji be aikciojimo nuo to didziojo O. Bet kartais to ir nereikia, kurkas didesnis malonumas buna pats veiksmas, situacijos ispildymas.
Naujas komentaras