Rytinė staigmena

lucy-watson.jpg
 
1 komentaras
Buvo eilinės darbo dienos vakaras, kai grįžus namo įsijungiau pažinčių svetainės puslapį ir radau ten paliktą jo žinutę - rodės, kad vėl nuobodžiauja. Kaip ir pirmą kartą, pradėjome pokalbį. Temos, žinoma, ir toliau buvo ne apie maisto gaminimą - šiek tiek fantazavome, šiek tiek kūrėme kitų susitikimų scenarijus, pasakojome savo norus, jis užsiminė apie masažą.

Intymios temos tarp mūsų, kaip ir anksčiau, nesukėlė jokių nepatogumų, o atviras pokalbis gundė, nesunkiai įsivaizdavau jo rankas, masažuojančias toli gražu ne nugarą. Dar geresniam įsivaizdavimui, gavau ir video pavyzdį, kurį žiūrėdama gerokai susijaudinau... Bet buvo jau vėlus metas, atsisveikinome. Nors kankino ne pačios ramiausios mintys, prisiverčiau eiti miegoti ir šiaip ne taip susilaikiau tą vakarą neįdarbinus savo ištikimo kiškučio.

Kitą rytą atsibudau ne nuo įprasto žadintuvo garso - kažkas skambino į duris. Pažiūrėjus į laikrodį, kad dar gerą valandą galėčiau miegoti ir mintyse jau supykus ant tokio ankstyvo svečio, ant nuogo kūno užsimečiau po ranka pasitaikiusį chalatėlį ir nuėjau prie durų... Kitapus stovėjo jis. 

Užėjęs į vidų, liepė drožt atgal į lovą. Dar ne iki galo suvokdama, kas čia vyksta, nuėjau. Jis atėjo iš paskos, atsistojęs už nugaros nuėmė man pečius dengiantį drabužį ir parodė atsigult. Nekomentuodama paklusau, o mano tarpkojis kaip matant išdavikiškai sudrėko, reaguodamas į šią netikėtą situaciją, lyg geriau už mane žinodamas, kas toliau bus. 

Pajutau per nugarą tekant vėsų aliejų, kurio kontrastas su jo karštų delnų prisilietimais kėlė nenusakomą jausmą mano dar neišsibudinusiam kūnui. Paskendau jazminų aromate, oda rodos vis labiau degė nuo jo prisilietimų, jo rankos glostė, spaudė, slydo nugara, persikėlė prie pėdų, po truputį kilo aukštyn, glostė vidinę šlaunų pusę, erzino lyg netyčia liesdamos visur aplinkui - netrukus aš jau maldavau leisti man apsiversti. Šiek tiek malonaus kankinimo, ir leidimas buvo gautas. Jo delnai toliau patyrusiais judesiais glostė mano kūną, laikas nuo laiko užpilant vis daugiau aliejaus,  o jis tai švelniai glamonėjo, tai stipriau maigė krūtis, tarp pirštų spaudė spenelius, leidosi žemyn per nuo aliejaus slidų pilvą, glostė mano slapčiausias vietas, paniro gilyn į tarpą tarp lūpyčių... mano pačios slidi drėgmė susimaišė su aliejaus likučiais nuo jo pirštų, kurie vis taikliau ir stipriau atakavo pasislėpusį iškilumą. Lyg to dar būtų negana, netrukus ant jautriosios vietos vietoj jo pirštų pajutau šiltą liežuvį, o pirštai tuo metu įslydo gilyn, glamonėjo ir švelniai spaudė mane iš vidaus - tokių jausmų tvardyti ilgai nesugebėjau ir netrukus, krečiama malonaus drebuliuko, suspaudžiau jo galvą sau tarp šlaunų... 

Jo veidas blizgėjo - sunku buvo atskirti, nuo ko daugiau, ar nuo manęs, ar vis dėlto nuo aliejaus... Palaukęs kol šiek tiek nurimsiu, paklausė, ar taip ir nepasiūlysiu jam rytinės kavos. Man ir pačiai jos dabar labai reikėjo - užkaičiau vandenį, o jis nuėjo į dušą. Juk aliejaus (ir ne tik jo) likučius nusiplauti reikėjo ne tik man vienai. Įėjus iš paskos pamačiau jį paskendusį garuose. Stovėjo atsisukęs į mane nugara, paskendęs garuose, atsirėmęs delnais į sieną, o jo kūnu žemyn tekėjo karšto garuojančio vandens srovės. Prisiglaudžiau savo visu dar slidžiu kūnu jam prie nugaros, pirštų galais liečiau kaklą, ausies galiuką, vos liesdama perbraukiau per visą nugarą, bučiavau jo karštą odą - kaklą, pečius, lūpomis keliavau žemyn ir man nusileidus ties jo užpakaliu, jis nesipriešino apsukamas į mano pusę. Man prieš akis atsidūrė jau prabudusi jo erekcija, kurią neliesdama rankomis apėmiau lūpomis ir liežuviu. Šalia šniokščiant dušui, jis stebėjo, o aš mėgavausi jo jautrumu, kiekvienu jo virpesiu, jaučiau jo kylantį susijaudinimą savo liežuvio galiuku. Kai rankomis švelniai suėmiau jo sėklides, jis garsiau atsiduso, glosčiau jas tuo pačiu priimdama jo kietą kotą į savo burną, suėmiau rankomis jį prie pagrindo ir toliau darbavausi burna ir liežuviu jam stebint, kol išgirdau jo padažnėjusį kvėpavimą ir pajaučiau jo prisirpusią galvutę dar labiau įsitempiant. Dar pora gilesnių judesių, ir jis išsiliejo mano burnoje, švelniai suėmęs mane už šlapių plaukų, kol aš švelniai laižiau paskutinius likučius nuo jo rimstančio susijaudinimo. 

Kol džiovinausi plaukus, jis padarė kavos. Į darbą jau pavėluosiu, bet tebūnie tai geros dienos gera pradžia.

 

Džinė

 
Komentarai (1)
Saunuole Dzine, tesk ;)
Naujas komentaras