Seksas telefonu

How-to-Have-Phone-Sex-Like-a-Sexy-Sassy-Minx.jpg
 
2 komentarai
„Labas vakaras…“ „Labas vakaras, brangusis!“ „Na, noriu, kad jūs žinotumėte, kad tai mano pirmas kartas…“ „Pirmas kartas telefonu? Nebijokite, aš jums neįkąsiu!“ „Cha cha cha, labai gerai, ačiū! Net nelabai žinau, nuo ko pradėti…“

- Jums nereikia jaudintis dėl pradžios, man reikia tuo pasirūpinti… Beje, mano vardas Silva ir aš šiuo metu be kelnaičių…
- Silvaaaa…. Tu jau be kelnaičių?
- Taip! Ir tuoj nusimesiu suknelę, ji varžo mano judesius…
- Na… Gerai… Nusirenk suknelę… O ką aš turėčiau daryti?
- Sakyk, ką man daryti toliau!
- Na… Suknelę jau nusirengei?
- Taip!
- O liemenėlę nusisegei?
- Palauk truputėlį… jau!
- Man atrodo, kad tu labai skubi kažkur…
- Skubu save patenkinti! O tu to nenori?
- Na, noriu… bet nemanau, kad viskas taip turi vykti…
- Kaip?
- Taip greitai…
- Na, gerai… Tuomet aš švelniai pamasažuosiu savo klitorį… Su lubrikantu… šaldančiu lubrikantu… Mmm kaip man gera… aaa...
- Šaldančiu lubrikantu? Dar ir tokių būna?
- Būna būna… Šiais laikais visko būna! Aš tau tuoj papasakosiu kaip šiais laikais žmon...
- O… o nebijai nušalti TOS vietos?
- Jonai!!!!!

Ji numetė ragelį. Jis sėdėjo ant sofos ir klausėsi jos žingsnių. Kaip visada, ji nemoka tyliai nulipti laiptais. Greičiausiai ji labai pikta, nes jų pirmasis seksas telefonu visiškai nepavyko.
Dabar ji stovi priešais jį, užsimetusi šilkinį chalatėlį. Nė nebuvo jo susirišusi. Standžios krūtys ir švariai nudepiliuota gakta buvo priešais jo akis. Jis pajuto kaip sutvirtėjo penis. Nori jos čia ir dabar.
- Tai tu iš tiesų nusirengei suknelę…
- Kaip matai, juk tu man liepei! Bet mes juk ne taip tarėmės žaisti… Trisdešimt minučių telefonu ir po to aš pasikviečiu tave pas save ir tada mylimės! Kodėl tu niekada manęs neklausai?
Jonas niekada neklauso Silvijos. Tai ji vis nori kažko naujo lovoje. Gerai, pagalvojo jis, Silvija smalsi, galbūt jai šiek tiek įgriso, kad jam patinka taip, kaip visada. Aišku, jis yra jai pasakęs, kad jį pradžiugintų analinis seksas, bet ji tam nepasiruošusi… Kaip visada…
Jonas prisitraukė arčiau savęs Silviją. Jos užpakaliukas toks standus… O putytė tokia sudrėkusi…
- Tai dulkinsimės ar ne? Bet žinok, kad aš pikta!
Gerai, kad tu pikta, pagalvojo Jonas, perbraukęs pirštu per sudrėkusį klitorį. Jam patinka ją laižyti. Nėra nieko geriau nei liežuvis ant moters klitorio.
Ji praskėtė plačiau kojas. Oralinis Silvijai patinka, o Jonas moka tai atlikti tobulai. Jo liežuvis žino, kaip patenkinti moterį.
Po kelių akimirkų Silva sėdėjo ant grindų. Jonas nusimovė kelnes. Jo standus kotas brovėsi pro aptemptas trumpikes. Silvijai burnoje kaupėsi seilės - spermos kvapas ją jaudino, o čiulpti kotus jai patinka. 
Bet Jonas to nenorėjo. 
- Gulkis, - įsakmiai liepė jis.
Silva atsigulė ant grindų. Jonas pakišo jai po nugara nukritusią nuo sofos pagalvę (juk taip patogiau) ir lėtai į ją įėjo. Iš pradžių jis judėjo labai lėtai, tarsi laukdamas, kada ji lieps jam paskubėti. Tačiau tai patiko Silvijai.
- Nori, kad tave išdulkinčiau? - sušnabždėjo jai į ausį.
Silvija nespėjo atsakyti teigiamai. Jau po kelių akimirkų jis pradėjo ją dulkinti. Kaskart vis greičiau ir greičiau. Silvija jautė po kūną bėgančius šiurpuliukus. Dar kelios sekundės ir orgazmas jau pasiektas.
- Na, ar patiko seksas telefonu?

 
Komentarai (2)
Vaidmenų žaidimai sudėtingi ::D
Tikrai taip ❤
Naujas komentaras