Sekso istorija "Aistringa biliardo partija"

 
5 komentarai
Dar viena parduota vasara, eilinis vėlus vakaras jau pabodusiame pajūrio bare, ramiai besišnekučiuojantys įkaušę klientai... Vienintelis neįprastas faktas tas, kad dirbu tik aš ir savininko sūnus. Likęs personalas šiandien, lyg tyčia, išsiskirstė anksčiau, bet mudu puikiai susitvarkėme su negausia klientūra ir kantriai laukėme darbo pabaigos.

Vaikinas dar labai jaunas, bet dailiai sudėtas ir begėdiškai žavus, todėl jau vien galimybė daugiau su juo pabendrauti teikė malonumą ir iš mano veido nedingo šypsena, o laikas prabėgo nepastebėtai. Galiausiai likome visai vieni, užsidarėme ir ėmėmės įprastų darbų. Kalbėjom ne daug. Ore sklandė rami muzika ir mistiškos vakaro romantikos dvelksmas.

Kai viskas sutvarkyta, mūsų kolektyve įprasta visiems susėsti ir nuplauti nuovargį vienu kitu kokteiliuku ar alaus bokalu. Taip ir padarėm. Kaip tikras alfa patinas, mano kolega, pasiūlė paragauti naujo kokteilio, o aš nesu žinovė, todėl tik koketiškai nusijuokiau atsiduodama jo valiai. Buvo stipru, bet bėgo skaniai ir po trečios taurės ryškiaspalvio gėrimo, pagardinto žaismingu flirtu mudu ruošėmės žaisti biliardą. Čia irgi ne ką nusimanau, bet su tokiu drąsiu mokytoju...

Lazdos greitai buvo pamirštos, o vieninteliai apvalūs dalykėliai jo rankose buvo mano krūtys. Jau nuo tada, kai pirmą kartą jį pamačiau, bandžiau įsivaizduoti, koks jausmas bučiuoti tokias putlias lūpas, bet tai, kas vyko dabar, viršijo net drąsiausias mano fantazijas. Dar nebuvau sutikusi žmogaus, su kuriuo būtų taip gera nuo pat pirmo bučinio.

Veikėm lyg seniai susigrojęs duetas. Jis tvirtai laikė mane savo glėbyje ir, įsispraudęs tarp mano šlaunų, klubais lengvai spaudė prie stalo, kol galiausiai atsisėdau ant stalo krašto. Mano ne itin trumpas sijonas jau buvo sukeltas iki liemens, o jo tvirtėjantis vyriškumas net per drabužius taikė tiesiai į centrą.

Tais trumpučiais momentais, kai atsiskirdavome pritrūkę oro, jo akys degė žalia šviesa ir pirmykštis iniciatyvumas skatino nelikti nuošaly. Greit mano miklūs pirštai įveikė jo diržo sagtį ir netrukus gniaužiau delne jo pulsuojančią varpą. Nieko nelaukdamas jis įsiskverbė ten, kur dar ką tik jo įgudusios rankos virpino mano jautriausius taškus.

Išsiilgto artumo ir netikėtumo mišinys veikė sprogstamai. Kiekvienas jo judesys aidėjo mano virpančiame kūne. Tirpau tame karštame glėbyje, o jo dažnėjantis kvėpavimas kvietė vis aukščiau. Tvirtai sugriebiau jo sėdmenis kaip tik tada, kai mano vagina iškilmingai skelbė orgazmą. Jis tiesiog negalėjo neprisijungti ir jau kitą akimirką jaučiau, kaip jo sėkla, lyg šventę vainikuojantis fejerverkas, išsiliejo manyje.

Dar kurį laiką švelniai glamonėjomės nekeisdami pozos ir laukdami antrojo kvėpavimo, bet mūsų nevaikišką žaidimą nutraukė beldimas į duris. „Tėtis...“ – tepasakė jis visiškai ramiai atsitraukdamas nuo manęs.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (5)
Skamba taip lyg kalbetum is prastos patirties :D
Atsipeikek!
Ir neplanuotas benkartas po to issiliejimo kazkokio patino? Kaip moterims is pradziu buna romantiska, o paskui tampa vienisomis motinomis turinciomis brokoto patino vaikeza. O, jei geria KT tai nuo to patino gaus kokia grybeline infekcija be preziko santykiaudama, kai leis kas menesi pas ginekologa vaistams tai bus ne iki orgazmu, kai maistui pinigu neuzteks, o viska paliksi vaistineje, Orgazmams yra rankos arba vibratorius, vyrai tik ligas, nestumus. islaidas vaistinese ir pas ginekologa 'dovanoja'
Neblogos tos isgalvotos istorijos :D
Like
Naujas komentaras