Sekso istorija: Ant šieno

 
Rodos, tyčia, kada vėsiam biure praleidusi karščiausias dienas, galiausiai gaunu atostogų, orai ima ir pasikeičia. Vis tiek nusprendžiau nušauti du zuikius – aplankyti senelius kaime ir pasimėgauti gamta. Mylimas stipriai nesispyriojo ir mano atostogos prasidėjo braidant po pievas, garsiai juokiantis ir prisimenant vasaras kaime. Gal saulė supavydėjo mano džiaugsmo, bet lyg iš niekur suplaukė tamsūs debesys ir prapliupo lietus. Krykšdami, kaip vaikai, pasileidom link namų. Pirma pasitaikiusi užuovėja – kaimyno daržinė.

Manasis užvėrė paskui save dideles duris ir akimirką sustingom žiūrėdami vienas į kitą. Jo šviesūs marškiniai buvo kiaurai permirkę, ant įdegusio veido blizgėjo lietaus lašeliai, o kai atmetė atgal plaukus, aš tik pakandau lūpą iš pasigėrėjimo. Jaučiausi, lyg filmo herojė pagauta geismo. Prisispaudžiau savo vėsiais, permirkusiais drabužiais prie jo ir aistringai pabučiavau. Kai tvirčiau suėmiau už sprando, jis kaip mat perprato mano ketinimus.

Sudrėkusiais pirštais sunkiai kovojau su jo marškinių sagomis, o jis lengvai nusmaukė man nuo pečių suknelę ir ėmė glamonėti. Bučiavo kaklą, ausis, pečius, delnuose stipriai gniaužė krūtis. Aš nesidrovėdama dūsavau ir mano balsas aidėjo erdvioje pastogėje. Degiau iš vidaus. Ir vis stipriau. Nepajėgiau nuo jo nuplėšti marškinių. Palikau. Stvėriau už erekcijos kelnėse. Spustelėjau ją delne ir švelniai pamasažavau. Suėmusi už kelnių diržo prisitraukiau jį dar arčiau. Virpančiais pirštais atsegiau jam kelnes ir netrukus jau gniaužiau jo karštą erekciją delne.

Pritūpiau ir kruopščiai aplaižiau visą organą. Tada po truputį paėmiau į burną ir stimuliavau vienu metu su burna ir su ranka. Man ausis glamonėjo jo tylūs atodūsiai. Stengiausi, kaip mokėjau. Žaidžiau lūpomis, liežuviu, čiulpčiojau, lyžčiojau ir jo orgazmas vis artėjo. Kai man pabandžius visą jo penį paimti į gerklę ištryško ašaros, jis tvirtai suėmė mane už plaukų ir nurodė keltis. Prisitraukęs nėrė liežuviu į mano burnos gelmę, kur dar ką tik buvo stangri varpa.

Man buvo nurodyta apsisukti. Rankomis įsirėmiau į šieno ruloną, išriečiau nugarą ir žiūrėdama per petį sekiau, ką jis darys toliau. Jis užsmaukė mano suknelę aukštyn. Tada nusmaukė kelnaites, liepė man iškelti iš jų kojas, numovė ir įsidėjo į kišenę velniškai šypsodamasis. Aš neturėjau jėgų priešintis. Tenorėjau, kad mane gerai išdulkintų. Tą jis ir padarė, tik ne iš karto.
Nuščiuvau, kai jis pliaukštelėjo man per sėdmenis. Vieną pusę, kitą. Tada švelniai glostė, kol nusiraminau. Ir vėl. Vieną! Kitą! Mano aimanos tapo žymiai gailesnės. Tada jis pritūpė už manęs ir ėmė laižyti mano lytines lūpas. Aš vėl ėmiau garsiai aimanuoti. Kai jis įsisiurbė į klitorį ir dviem pirštais į mane įsiskverbė, vos pastovėjau ant kojų, o mano krumpliai balo įsitvėrus į delnus raižančią šieno giją. Jis dūsavo, kaip įniršęs žvėris, o aš ėmiau maldauti, kad liautųsi.

Ir liovėsi. Atsitraukė, paglostė mano paraudusiu sėdmenis ir stipriai spustelėjęs juos delnuose, vėl pliaukštelėjo. Aš nustėrau ir atsipeikėjau tik pajutusi vidun besibraunančią jo erekciją. Jis įėjo lėtai, brovėsi vis giliau, vis grubiau, kol galiausiai, stipriai suėmė mane už plaukų ir kita ranka įsitvėręs į klubą, pradėjo dulkinti mane iš visų jėgų. Mano kūnas virpčiojo nuo malonių raumenų spazmų. Netrukus cypdama pasiekiau orgazmą ir maldavau, kad jis liautųsi. Prašiau, kad baigtų man ant krūtinės.

Vėl labai netikėtai jis ištraukė savo penį iš mano drėgnos vaginos ir liepė apsisukti. Aš pritūpusi jau žiojausi jį paimti, bet jis tik pliaukštelėjo man per liežuvį penio galvute ir pats ranka stimuliuodamas pagrindą, braukė galvute man per lūpas ir liežuvį. Netrukus keli spermos pliūpsniai aptaškė mano krūtinę. Abu šypsojomės lyg išprotėję.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras