Sekso istorija: Antraip

 
Prabudau pirma, su dideliu noru, bet niekaip nepasiryžau žadinti savo saldžiai miegantį Apoloną. Tyliai išlipau iš lovos ir nuėjau į vonios kambarį. Ant viršugalvio susisukau nerūpestingą kuodą, išsivaliau dantis, pasitepiau lūpas balzamu ir... Žvilgtelėjau pro durų tarpą – jis vis dar miegojo.

Grįžau prie veidrodžio. Akys tiesiog žibėjo energija, o išdykęs protas siūlė daugybę būdų ją išnaudoti. Nusimečiau lengvučius naktinius marškinius ir palindau po dušu. Apsvaiginta šilumos, šilkinio kvapnių putų prisilietimo ir vandens glamonių, nejučiomis ėmiau niūniuoti. Atsipalaidavau, užsimiršau ir mėgavausi liesdama savo jautrią odą, rankos pačios slydo kūno linkiais.

Nusigandau lyg pasibaigus šiltam vandeniui, kai atsilapojus dušo užuolaidai išgirdau pritariantį vokalą. Mano miegalius jau visai stačiomis akimis ir veide vos telpančia šypsena, gundančiai kilnojo antakius. Nusijuokiau ir pakviečiau jį vidun. Jo šiltas kūnas maloniai prigludo prie mano drėgnos odos, o stiprios rankos greit nuslydo liemeniu žemyn. Įsikniaubiau jam į kaklą ir jausdama tarp mudviejų stangrėjančią jo varpą, užsidegiau, kaip degtukas.

Kūnu viena po kitos slinko karščio bangos, glaudžiausi vis arčiau jo ir tankiai alsavau, nors jis tik glostė mano kūną. Pats nustebęs suėmė rankomis mano veidą, pažiūrėjo į akis, o aš tik pakandau lūpą nustatydama kuo nekalčiausią išraišką. Po ilgo aistringo bučinio jis judėjo žemyn glamonėdamas ausį, kaklą, pečius... Apsivijau rankomis jam kaklą ir pakuždėjau į ausį: „Aš labai labai tavęs noriu...“

- Apsišluostyk ir bėk į lovą, - liepė jis nudžiugęs.

Mano kūnu nubėgo virpuliukai. Nenutuokiau, kas bus, bet atrodė, kad jis turi planą. Pakštelėjau jam į lūpas ir palikau duše. Greitai apsišluosčiau mėgaudamasi savo atvaizdu veidrodyje ir nutipenau į miegamąjį. Pataisiau pagalves, antklodę ir atsiguliau per patį vidurį. Tekančio vandens garsas virpino mano nervų galūnėles. Troškau jo dabar ir čia, o jis neskubėjo. Neiškenčiau ir ėmiau švelniai trinti savo Veneros kalnelį. Pamaži spaudžiau vis stipriau. Jaučiau, kaip drėkstu. Užsimerkiau tyliai mykdama ir riesdama nugarą.

- O ką darai, Neklaužada?! – apsimestinai pyko jis.

Jis vėl mane išgąsdino, tačiau rankų taip ir nepatraukiau. Nuo jo drėgnos odos dvelkiantis gaivios dušo želė kvapas kaip mat apsvaigino ir dar labiau įaudrino. Nesiklausiau, užmerkiau akis ir dariau savo.

- Liaukis, pasakiau! – šypsena jam labai trukdė būti valdingam.

Juokdamasis jis nusimetė nuo liemens rankšluostį ir nėrė po patalais, kur aš vis dar mykiau iš malonumo. Suėmė mano rankas, iškėlė virš galvos ir užgulė mane visu kūnu, pasirėmęs alkūnėmis. Bučiniai tapo panašesni į kovą - jis bandė mane suvaldyti, o aš nepasidaviau.

- Ach, tu... Aš tau tuoj kai ką parodysiu... – mėgavosi jis mano lengvu sužvėrėjimu.

Jis išlipo iš lovos, pasiėmė iš spintos kaklaraištį, iš spintelės - prezervatyvą ir lubrikantą. Sekiau kiekvieną jo žingsnį ir spėlionės mane tik dar labiau kaitino.

- Stok ant keturių, - nurodė jis pamerkęs akį.

Aš kaip mat įsitaisiau. Jis nestipriai surišo mano riešus ir pririšo prie lovos galo, o paskui atsiklaupė už manęs ir, neperspėjęs, pliaukštelėjo per vieną pusmėnulį, o  paskui ir kitą. Mano užpakalis degė, o karščio bangos nuėjo tiesiai į jautrumo centrą. Pritariamai dūsavau, o į riešus besirėžianti medžiaga man judant sudarė bausmės įspūdį. Jis pasimėgaudamas glostė ir gniaužė mano sėdmenis.

Pirštų galiukais pamasažavęs drėgną putytę, jis krimstelėjo mano užpakalį ir, praskėtęs sėdmenis, lyžtelėjo, nuo makšties iki pat uodegikaulio. Dar ir dar kartą. Netikėtumas pamaži peraugo į malonumą. Riečiau subinytę, kad tik giliau paimčiau jo miklų liežuvį. Jis suprato mano ketinimus ir, dar apsukęs liežuviu kelis ratus, ėmė atkakliai baksnoti man į galines duris. Supratau, kuo tai baigsis, bet man jau buvo nesvarbu, kad tik greičiau mane patenkintų.

Netrukus tarp mano virpančių lūpyčių lengvai slidinėjo du pirštai, o jis toliau darbavosi liežuviu. Ėjau iš proto nuo pojūčių gausos. Jaučiau net jo karštus atodūsius ant savo įsielektrinusios odos. Cyptelėjau, kada jis sukišo iki sąnario nykštį man į išangę ir dar greičiau ėmė judinti pirštus. Maniau, kad sprogsiu, bet visai arti viršūnės jis tiesiog liovėsi. Nesupratau, kas vyksta, nusivyliau...

Tada išgirdau pokštelint lubrikanto buteliuką ir pajutau, kaip juo tepa mano įkaitusią skylutę. Vėsa nubėgo per kūną, bet jis kantriai palaukė, kol atpalaidavau raumenis. Atsargiai įbruko vieną slidų pirštą, paskui antrą ir stengėsi išplėsti mano ankštą skylutę. Stengėmės abu – bandžiau visiškai atsiduoti jo valiai. Vos apsipratau su tokia stimuliacija, atradom ritmą ir jis vėl atsitraukė, lyg sulaikydamas mane nuo kulminacijos.

- Kvėpuok giliai, - patarė, tik aš nesupratau, kam tas nurodymas.

Nesupratau, kol nepajutau jo penio galvutės braunantis į mano apšildytą, sudrėkintą išangę. Jis neskubėjo, aš labai stengiausi atsipalaiduoti, tačiau jo penis, rodės, buvo daug didesnis, nei bet kada ankščiau. Jis pamaži brovėsi gilyn, vėl užtepė lubrikanto, vėl pagniaužė mano įraudusius žandukus ir ritmingai judėjo pirmyn-atgal. Aš jau ir sau mintyse kartojau: „Kvėpuok giliai, kvėpuok giliai...“, o kumščiai balo užspausti kaklaraiščiu, nes mano raumenukai vis nerimo aplink jo penį ir kėlė malonumą mums abiems.

Galiausiai jis užčiuopė mano klitorį ir pamasažavęs žymiai pagreitino judesius. Tokia dviguba stimuliacija greit pasiteisino ir mano kūną nukrėtė orgazmas. Jis neabejotinai pajuto mano tirštas sultis ant savo pirštų, tačiau nesiliovė. Rodos, tik dar pagreitėjo. Jaučiau, kad ir jis tuoj baigs. Tos paskutinės akimirkos, kada jis iš visos jėgos stumdavo savo penį vidun, varė mane iš proto ir audringai siautė karščiu visame kūne. Netrukus pajutau, kad jis baigė.

Neištraukęs penio, tvirtai mane apkabino, pabučiavo petį ir dar bent porą akimirkų gaudė kvapą. Paskui ištraukė penį, nusimovė prezervatyvą ir atsigulė šalia. Giliai atsiduso, atsisuko ir nusijuokė, pamatęs mano mėlstančias rankas.

- Na ir papuolei...

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras