Sekso istorija "Atostogos pajūryje"

 
4 komentarai
Dievinu vasaras pajūryje. Esu betono vaikas, tad kiekvienas joduoto oro gurgšnis man lyg palaima. Tą vasarą mes taip pat leidome pajūryje... Gaivus vėjas, kedenantis garbanas ir besišypsantys mudviejų veidai slėpė nemalonius pojūčius persideginus.

Eilinį kartą pažadėjome vienas kitam, jog rytoj tepsimės kremu nuo saulės ir susikibę už rankų nužingsniavome vietinės kavinės link. Šiltą vakarą planavome užbaigti keliais alaus bokalais, meiliai žiūrėdami vienas kitam į akis. Priėjęs padavėjas nužvelgė mane, lyg tavęs nė nebūtų. Maloniai šypsojosi, kalbėjo mandagiai, šiek tiek jaudinosi... Nė nepastebėdama pradėjau flirtuoti... Aš niekada neperžengiu ribų, flirtuoju nekaltai, norėdama numalšinti savimeilės alkį.

Išgėrus visuomet užsinoriu parūkyti, tad paprašiau žavingojo padavėjo atnešti cigarečių, kuriomis, kaip pasirodė, jie neprekiavo. Paslaugusis Darius (jo vardo kortelė buvo prisegta prie marškinėlių), pasiūlė mano brangiausiajam pasinaudoti jo dviračiu ir nuvažiuoti iki už kelių kilometrų dirbančios parduotuvės. Tadas visuomet buvo atidus mano poreikiams, tad gavęs mano palaiminimą pakštelėjo į žandą ir numynė tolyn. Laukiau brangiausiojo paskendusi savo mintyse, ilgesingai žvelgdama į Kuršių Marių skalaujamą molą.

Staiga prieš akis išdygo Darius, su taip ilgai laukta cigarete. Darius buvo iš tų nerūpestingųjų, sugebėjusių pasirūpinti nikotino ištroškusia dama. Netvarkingos garbanos, nuraudę strazdanoti skruostikauliai ir kvaila šypsena kvietė sekti paskui į leidžiamą parūkyti ir jam zoną. Užėjome į kavinės viduje darbuotojų persirengimo kambaryje esančią rūkyklą. Įtraukusi išsvajotą dūmą atsirėmiau į sieną ir užsimerkiau. Nė nepajutau, kaip Darius pakštelėjo man į skruostą. Nejučia pasisukau kairiau ir mes įsisiurbėme vienas kitam į lūpas. Bučinys, išvedęs iš proto liepė tęsti, o mintys sukosi apie dviratį minantį Tadą. Darius buvo iš tų, kurie atrodė drovūs, tačiau reikalui esant imdavosi iniciatyvos. Jo delnas, atsidūręs mano tarpukojyje švelniai spaudė reikiamus taškus, o lūpos nenustojo ieškoti erogeninių zonų. Pajutęs mano drebulį, prieš mane atsiklaupė nerūpestingu veidu ir kvailoka šypsena besišypsantis jaunuolis, kuris be paliepimų puikiai žinojo tai, ko aš noriu. Atsegęs dantimis sagą, nusmaukė kelnes ir kelnaites žemyn ir ėmė godžiai bučiuoti drėgną, iki šiol tik vienam Tadui skirtą vietelę. Dešinę koją užkėlusi ant plataus peties, leidausi skraidinama. Kai mūsų lūpos ir vėl susiliejo, ranką kyštelėjau į jo kelnaites ir delnu pajutau vyrišką susijaudinimą. Stebėjau kiekvieną jo krūptelėjimą ir gilesnį atodūsį. Nemėgstu būti skolinga, tad švelniai lūpomis apgobusi sustandėjusį Dariaus pasididžiavimą, kėliau žavingąjį padavėją į aukštybes... Žinodamas, jog ilgai netruks, parvertė mane ant šalia stovėjusio stalo ir su jėga įsiskverbė gilyn. Jam patiko, kad kiekvienas mano raumuo virpa nuo susijaudinimo, prašydamas įsiskverbti dar giliau ir taip sukeldamas traukulį. Nenorėjau, kad mus kas nors išgirstų, tad įsikandau Dariui į petį, pasiekusi kulminaciją...Stebėjau, kaip keičiasi jo veidas, mačiau kiekvieną jo veido raumens truktelėjimą ir tai skatino mane dar labiau aimanuoti tol, kol prasižiojęs išleido paskutinį atodusį ir užgriuvo ant manęs visu kūnu...

Dviračio signalas sugrąžino į realybę... „Ar nupirkai cigarečių?“ - valiūkiškai šyptelėjau atvažiuojančiam Tadui, pramerkusi akis. Pagaliau įtraukiau taip trokštamo dūmo... Priėjęs Darius atnešė peleninę ir šyptelėjo kvaila šypsena....

Ele

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (4)
Na, deja, tačiau panašu, jog kai kuriems fantazijos svetimos. Gal būt, jei kartais jas išlaisvintų ar pasidalintų su savo damomis, būtų maloniai nustebinti ir nereikėtų forumuose pavydėti drąsesniems... :)
gera fantazija, nematau ko cia purkstauti juk tai tik fantazija :D
jeigu tadas butu zinojes kad jo boba nuciulptu bet kam mestu ja nafik per borta ir susirastu normalia
Dar viena istorija parodanti, kad dauguma merginu tikros kekses...
Naujas komentaras