Sekso istorija "Beprotiška"

 
4 komentarai
Beprotiški vasaros karščiai tiesiog ginte išgina prie vandens. Ilgai plaukioti nemėgstu, bet gaiva ir saulės glamonės kopose man patinka, o ir kūnas smagiai apskrunda, kas dar labiau pakelia ir taip seksualią atostogų nuotaiką. Na, dar žinoma, svarbu kompanija. Šiandieninę komplektaciją vertinčiau 10 iš 10. Net jei paplūdimyje ir ne Mis konkursas, tačiau mano akys jau turi favoritę.

Visad žavėjausi tamsesnio gymio merginomis juodais, banguotais plaukais, bet nenutuokiau, kad mano draugės turi užslėpusios tokių brangakmenių, koks šiandien buvo man pristatytas. Tirpau jau vien nuo rankos paspaudimo. Ir, kaip tyčia, leidžiam dieną prie vandens, kur galiu nevaržomai mėgautis savo naujos simpatijos išpuoselėto kūno linijomis visame gražume.

Ji nėra sudžiuvusi, kaip trapus sausainis, o lengva ir minkšta, kaip pyragaitis - maloniai apvali būtent ten, kur reikia. Šokoladinės akys, putlios, rausvos lūpos ir neblėstanti perlų baltumo šypsena. Ech, kaip malonu ją prajuokinti... Savaime norisi tą Mielumą glausti glėby ir versti šypsotis iš malonumo, tačiau ji – nepagaunama, kaip vėjas. Viskas, kas man lieka, tai žavaus juoko aidas ir vikrus siluetas tinklinio aikštelėje. Laimė, kad žaidžiame vienoje komandoje, kitaip užsispoksočiau į jos apvalias krūtis ir praleisčiau visus kamuolius, o dabar – mes laimim!

Širdis salsta nuo žinojimo, kad puikiai pasirodžiau ir kelia į padanges pasitikėjimą savimi. Vanduo kiek atvėsina aistras ir pažadina iš fantazijų, bet entuziazmo nenumalšina. Ilgai netveriu toje nejaukioje stichijoje, o ji čia jaučiasi lyg žuvis. Man belieka su pasigėrėjimu nuo kranto stebėti, kaip grakščiai ji juda ir pavydėti vilnims, kurios slysta jos nuostabiu kūnu. Rodos, ji galėtų praleisti ten amžinybę, bet visgi... Stoviu su glėby ištiestu rankšluosčiu. Ji su jėga parbėga tiesiai į mane (užburiantis vaizdas) ir prisiglaudusi šaltu drėgnu skruostu, laukia, kol apkabinsiu. Pagaliau... „Sustok, akimirka žavinga!“, bet štai jau traukiam kompanijos link. Tiesiog negaliu atsispirti progai paspoksoti į jos dailiai riestą užpakaliuką.

Ji atsigula ant rankšluosčio ir užmerkia akis lyg ketintų atsiduoti saulei. Aš įsitaisau greta ir paslapčia stebiu, kaip vandens lašeliai džiūsta ant jos kūno, kai tuo pačiu atsainiai dalyvauju bendroje diskusijoje. Ilgainiui visas mano dėmesys atitenka jai vienai ir fonas gerokai priblėsta. Pridedu pirštą jai prie lūpų ir pakuždu į ausį: „Ššš...“. Priimu jos tylą, kaip pritarimą ir – o dievai! – mano ranka lėtai braudamasi tarp jos šlaunų, nuo kelio juda aukštyn. Vos dalį sekundės spusteliu jos šakumą ir mano karštas kraujas užverda kaip lava. Nenoriu, kad viskas greitai baigtųsi: glostau jos minkštą pilvuką, vieną po kitos švelniai spusteliu delne stangrias krūtis ir prislopintu balsu beriu jai komplimentus.

Galiausiai iš jos lūpų išsprūsta aimana ir vulkanas manyje su trenksmu įspėja apie išsiveržimą. Mano liežuvis be menkiausio pasipriešinimo įsibrauna tarp tų aimanų ir mūsų susiliejusios lūpos abiems užgniaužia kvapą. Leidžiuosi žemyn, kol ji palaimingai dūsauja jau nuo mano, o ne nuo saulės kaitros. Jos oda šiek tiek sūri – „Štai koks egzotikos skonis!“ – šypteliu sau ir nekantrauju paragauti įdaro. Mažais bučinukais keliauju žemyn, gurmaniškai mėgaujuosi jos kūnu, o ji tirpsta mano rankose ir visiškai paklūsta mano valiai. Vos užkabinus kelnaites ji kilsteli klubus, lyg puikiai žinotų, ko noriu. Ir jei taip, pati to nori nė kiek ne mažiau.

Įsitaisau tarp jos raumeningų šlaunų ir jaučiu, kaip širdies ritmas dažnėja jau vien nuo vaizdo. Neriu, kaip išalkęs katinas, tarp jos švelnių lūpyčių ir plaku liežuviu ten, kur jau ir taip drėgna. Ji ir toliau dūsauja užmerktomis akimis ir pravertomis lūpomis. Įsisiurbiu į klitorį ir girdžiu, kaip ji šaukia mano vardą. Vėl ir vėl... Vis garsiau... Staiga pramerkiu akis: „Kelkis! Važiuojam namo – lietus ateina.“

Magnus

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (4)
kelkis lietus ateina-sako zmona kuri visa laika stovejo jam uz nugaros:)
:D :D kazkodel tikejausi, kad pabaiga mazdaug tokia ir bus ;) bet gera pasaka- jaudinanti :)
Aš irgi susijaudinau..:)
ech net pasistojo skaitant...
Naujas komentaras