Sekso istorija: besotė (I)

 
Dėvėjau brangų, raudoną bikini. Žymiai mažiau slepiantį, nei įprastai. Tai jis man jį padovanojo. Medžiagos lopinėliai vargiai dengė mano apvalutes krūtis, tačiau užpakaliukas, vonios veidrodyje, atrodė išties puikiai. Vaizduotei jau mažai kas buvo palikta...

„Gerai atrodau?..“ – žaismingai pravėrusi kūną supantį rankšluostį pasiteiravau ryškiai abejodama, ar ši brangi dovana tinka vakarėliui prie baseino. Jis sėdėjo ant didelės, minkštos lovos krašto ir laukė jau nuo tada, kai striksėdama iš džiaugsmo (norai pildosi, kai ne vien tu žinai apie juos) nuskuodžiau į vonią matuotis karštosios staigmenos.

„Ooo...“ – išsprūdo jam. „Apsisuk!” – paprašė. Padariau, kaip liepta. „Ne,“ – jis papurtė galvą. – „Ne... Tu negali niekur taip rodytis.“

Susigėdau. Taip ir maniau. Žinojau, kad atrodau juokingai.

„Pats išrinkai! Sakiau, kad be manęs nepirktum…” – ėmiau spjaudytis karčiu nepasitenkinimu.

„Ne, ne... Paklausyk! Tu negali taip niekur eiti, kol...“ - mikliai prisitraukė mane arčiau, ant lovos, ant savęs ir ėmė bučiuoti. Jis jau dėvėjo maudymosi glaudes. Nieko daugiau. Mudu lengvai apsivertėm ir aš atsiguliau ant nugaros. Jis bučiavo mane stipriai, aistringai, o ugnis, užsidegusi many per greito rytinio greituko pasiutusiai šėlo viduje. Neslopinau nei dejonių, nei iniciatyvos. Man tiesiog niežtėjo... Greit jis vėl buvo ant nugaros.

„Šššš...“ – išsišiepė jis. Greitai atrišau plonytes virveles surištas ant kaklo. Jis spoksojo į mano krūtis net išsižiojęs. Vienu rankos judesiu jis atrišo mano kelnaičių raištelius ir jos pačios nukrito apnuogindamos mano šviežiai nudepiliuotą lytį.

„Velnias...“ – jis sukuždėjo neatitraukdamas akių nuo mano nuogo kūno.

„Nemeluosiu, kad nesiruošiau...“ – pasiteisinau, lyg pričiupta maža mergaitė.

„Tu...“ – velniškai šyptelėjo žvilgtelėjęs man į akis.

Vėl parguldė mane ant nugaros ir įsitaisė man tarp kojų. Nusismaukė glaudes ir spėjau pamatyti tik galvutę jo stangraus penio, prieš jam įeinant į mane. Jis ėmė dulkinti mane stipriau, nei įprastai, bet man ir to buvo ne gana.

Bandžiau atsakyti į jo judesius, bet jis laikė mane tvirtai prispaudęs. Sąmoningai įtempinėjau vidinius raumenis, nors žinojau, kad jei taip laikysiu ilgiau, jis greit baigs. Muisčiausi ir bandžiau ištrūkti iš jo gniaužtų. Pagaliau man pavyko vėl įsitaisyti ant jo. Lėtai ir jausmingai ėmiau joti. Būčiau žiūrėjusi jam tiesiai į akis, tačiau jis buvo stipriai užsimerkęs ir mintimis gerokai nutolęs nuo manęs – veikiausiai galvojo apie ką nors, kas atitolintų ejakuliaciją.

Kad jau taip, tai užsimerkiau ir pati, o vaizduotė pasileido neprašyta. Kaip jau įprasta, mačiau kitą vyrą vietoj savojo. Ir vis tą patį. Tomą. Bandžiau su tuo kovoti, tačiau ilgainiui tai tapo vieninteliu dalyku, kuris padėdavo man pasiekti viršūnę. Įsivaizdavau, kaip aš viršuje, kaip viršuje jis, kaip jis parverčia mane ant stalo ir dulkina, dulkina...

Mano orgazmas buvo jau čia pat. Jau visai arti, kai išgirdau duslų: „Tuoj baigsiu.“ Jis ištraukė savo perkaitusį organą ir dar akimirką pasmaukęs baigė sau ant pilvo. Kaip visada. Įsiutusi nulipau nuo jo lyg šaltu vandeniu perlieta. Tačiau... Nurijau nusivylimą ir prisiglaudusi ėmiau bučiuoti jam kaklą kuždėdama: „Dabar mano eilė?..“

„Ką?“ – sumurmėjo jis mieguistai, dar neatsigavęs po orgazmo.

„Dabar mano eilė baigti?“ – paklausiau kuo įmanoma nekalčiau. Jis nusišypsojo, o tada pastebėjau, kad jis žiūri kažkur už manęs.

„Šūdas!” – sušnypštė jis. Sugraibė ant lovos numestą telefoną ir įsistebeilijo į ekraną. „Visi, tikriausiai, jau laukia prie vartų, kad juos įsileisčiau.“ – pasakė jis nei man, nei sau.

„Galiu parašyti žinutę Tomui su Sandra ir jie atidarys. Jie jau prie baseino. Jiems arčiau. Neik niekur...“

„Ne, ne... Turiu eiti.“ – ir švelniai mane pabučiavo.

„Aš tave dar pagausiu...“ – prunkštelėjau grasinančiai slopindama viduje spragsintį pyktį.

„Žinau. Jau laukiu.“ – pakuždėjo jis man į ausį kildamas nuo lovos.

Monu

Istorijos tęsinį rasite čia.

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras