Sekso istorija: besotė (III)

 
Įkaitusi nuo ugninės tekilos ir to, ko nederėjo matyti, nė nepajutau, kad sutemo ir kiemą blausia šviesa nušvietė daugybė nedidelių sodo lempelių. Žmonės šoko prie baro, gėrė, kelios poros glaustėsi tamsesniuose kampeliuose. Vakarėlis buvo gerokai įsivažiavęs ir seksuali nuotaika tvyrojo ore.

Norite sužinoti, kokių nuotykių pagrindinė herojė patyrė antroje istorijos dalyje? Tai padaryti galite čia

Manasis prie baro šnekučiavosi su kažkokia raudonplauke, todėl vos užmačiusi nudrožiau tiesiai prie jo ir apkabinau įrėždama krūtis jam į nugarą, o į ausį pakuždėjau:

„Dabar.“

„Kas dabar?“

„Noriu nuo pat ryto. Einam!“ – pasukau jį kėdėje ir pabučiavau, agresyviai įbrukdama liežuvį jam į burną. Čiupau jį už rankos ir jis tyliai mane nusekė. Pamačiau iš namo išeinančius savo draugus. Sandra vis dar taisėsi bikini, o Tomas vėl persmelkė mane žvilgsniu pažadindamas šviežutėlius prisiminimus. Šį kart nenusisukau, tačiau pasukau kita kryptimi, už namo. Mikliai apsižvalgiau ieškodama kitų porų ir nusitempiau savąjį už sodo namelio, kur turėjome likti nepastebėti.

Stumtelėjau jį į sieną ir ėmiau glamonėti. Mano rankos nenuilstamai bėgiojo jo kūnu, o aš glaudžiausi kuo arčiau, klubais trindamasi į jį. Rankomis užčiuopiau jo tarpkojį ir ėmiau stimuliuoti per glaudes. Nežinojau, ką darau. Nė už ką nesimylėčiau viešoje vietoje, tačiau... buvau tokia įsiaudrinusi, kad negalėjau sustoti. Apsisukau, kad galėčiau patrinti užpakaliuku jo daikčiuką. Suėmusi vieną jo ranką, nuvedžiau į kelnaites ir jis lengviau įbruko du pirštus vidun. Kitą ranką nuvairavau po viršutine maudymosi kostiumėlio dalimi.

„Oho...Mažyte... neskubėk....“ – kuždėjo jis dūsaudamas iš malonumo. Kaip bebūtų, jis ištraukė rankas, apsuko mane ir atstūmė.

„Ei...“ – numykiau nusivylusiai jau pasilgusi jo rankų ir kūno šilumos.

„Tik ne čia,“ – jis kuždėjo pasipiktinęs, lyg aš būčiau išlepinta penkiametė.

„Aš noriu...“ – prašiau ir vėl puoliau jį bučiuoti, kaip plėšrūnė. Jis atsakomai, tyliai dejavo. Jo rankos nuslydo mano nugara žemyn ir spustelėjo delnuose mano užpakaliuką. Viena koja apsivijau jį per liemenį ir jaučiau, kaip jo stangrus penis trinasi į mano sudrėkusias lūpytes.

„Liaukis!” – jis vėl nuo manęs atsiplėšė, -„Kas tau darosi?“ – ir aš staiga susigėdau.

„Nepyk... Aš tik... Aš nežinau...“ – kuždėjau pasimetusi.

„Viskas gerai,“ – ir vėl apkabinęs švelniai pabučiavo. Mano gyslose vėl kaito kraujas, o sprendžiant iš to, kad jo penis stangrus rėmėsi man į pilvą, sakyčiau, kad jis tikrai buvo tinkamai nusiteikęs. „Nesakau, kad negalvojau apie tai visą dieną, tiesiog... Vėliau, gerai? Pažadu.“

Aš pritariamai linktelėjau. Jis lyg žiojosi kažką sakyti, bet taip ir nutilo.

„Kas?“ – bandžiau išgauti tą nurytą mintį.

„Aš negaliu TAIP grįžti prie baseino,“ – kuždėjo jis lyg jo erekcija tarp mudviejų būtų didžiulė paslaptis.

Pažvelgiau žemyn, nors ir taip viskas buvo aišku. Puikiai žinojau, ko jis nori ir tai nebuvo tai, ko norėjau aš, bet juk negalėjau jo taip palikti. Be žodžių atsiklaupiau ir nusmaukiau jo maudymosi trumpikes. Jo penis iššoko man tiesiai prieš veidą ir aš nešvaisčiau laiko – išsižiojau ir paėmiau kiek galėdama giliau. Pažiūrėjau jam į akis pačiu nekalčiausiu žvilgsniu ir jis šnypščiančiai nusikeikė.

Ištraukiau jo stangrų organą sau iš burnos ir sudrėkinau seilėmis. Dabar jau rimtai kibau į darbą, lyg patenkinti jį būtų mano vienintelė misija. Jis švelniai suėmė mano plaukus ir atsargiai bruko man savo kotą giliau. Aš nesipriešinau. Tikriausiai, dėl to, kad buvau šitaip įsiaudrinusi, o gal kalta buvo tekila... Vėl pagavau save galvojant apie Tomą, apie jo penį. Svarsčiau, ar jis apskritai tilptų man į burną, juk mačiau, kaip Sandra juo springo, nors visad girdavosi savo oralinio sekso gabumais. Įsivaizdavau, kaip Tomas užpildo mano burną sėkla. Sudejavau. Mano brangusis stipriau įsikibo man į plaukus. Ranka sugriebiau ir spustelėjau jo penio pagrindą nenuilstamai darbuodamasi burna. Kita ranka pati nuslydo į kelnaites ir aš vėl dejavau pilna burna. Jo klubai vėl ėmė atakuoti mano gerklę ir pasijutau tokia galinga prieš jo bejėgiškumą. Juk galėjau tiesiog liautis. Bet kurią akimirką. Galėjau atidėti jo orgazmą iki „vėliau“, kaip ir jis manąjį, bet kol išdrįsau, išgirdau perspėjimą:

„Tuoj, tuoj...“

Ir nesustojau, kol jis baigė man burnoje. Iščiulpiau viską iki paskutinio lašo, lyg tas šiltas, sūrokas, lipnus skystis būtų galėjęs numalšinti mano troškimus. Kruopščiai nulaižiau viską viską ir pagavau jį spoksantį į mane praverta burna. Laižiau nenutraukdama žvilgsnio, kol jo erekcija visiškai subliuško. Tai buvo taip seksualu... Mano oda tiesiog vibravo nuo susijaudinimo. Dabar būčiau sutikusi išpildyti slapčiausias jo fantazijas. Bet ką. Tačiau, užuot ėjęs toliau, jis pakėlė mane ir pabučiavo į skruostą.

Primink, kad niekad tavęs nepaleisčiau. Niekad. Šiąnakt tu maldausi, kad sustočiau...“ – pakuždėjo jis man į ausį daug žadančiai. Čiupo mane už rankos ir mudu grįžom į vakarėlį.

Toliau stengiausi numalšinti savo troškimus alkoholiu ir tekila liejosi į valias. Savo brangiausiąjį į kambarį nusivedžiau jau ir svirduliuojantį, ir dainuojantį. Jis nusitempė mane į lovą, kai bandžiau jį paguldyti ir pradėjom glamonėtis. Dar bandė nutraukti mano bikini ir savo glaudes, tačiau buvo per daug girtas.

„Velnias...“ – nuoširdžiai nusikeikė jis žiūrėdamas į savo „negyvą“ penį. „Prisiekiu, aš tavęs noriu, bet tu mane šiandien taip iškankinai...“ – išvebleno jis. Aš nebuvau tokia girta ir mane kaip reikiant prislėgė nusivylimas.

„Gerai, gerai...“ – pamelavau ir atsigulėm. „Ryt nauja diena.“ Jis pritariamai myktelėjo ir ko ne iš karto užmigo. Užklojau mus abu lengva antklode, bet negalėjau net užmerkti akių. Netrukus išgirdau pažįstamus garsus už sienos – Tomas su Sandra nesnaudė ir pavydėtinai smaginosi. Pasiėmiau ausinuką nuo naktinio stalelio ir užmigau besiklausydama muzikos.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras