Sekso istorija „Braškinis oralinis malonumas“

 
2 komentarai
Tą vakarą stovėjau miegamajame prieš veidrodį. Akimis sekiau kiekvieną kambario plotelį, kur mes su vyru nors kartą mylėjomės. Šįkart laukiau jo grįžtant iš darbo su nerimu – jau keletą mėnesių mūsų intymūs santykiai buvo pašliję. Suartėdavom retai, o ta deganti aistra, kuri mus jungė santykių pradžioje, vos ruseno.

Troškau kažko naujo, nepatirto, bet nenumaniau, kas galėtų mums padėti. Man bemąstant išgirdau rakinamų durų garsą ir iškart įsliuogiau į lovą. Deja, jis grįždavo vėlai, todėl negalėdavom kartu vakarieniauti...Jis įėjo į kambarį ir neištaręs nė žodžio pradėjo tyliai rengtis, netrukus jau jutau jo šiltą kūną apglėbusį mane šaukštelio poza. Jis pradėjo švelniai liesti man krūtis ir glostyti spenelius. „Buvau pamiršęs kokios jos švelnios“, po šių žodžių jutau, kad kelnaitės ima vis labiau drėgti, o jo sustandėjęs pasididžiavimas jau remiasi į mano kūną, bet atsisukti ir atsiverti jam neskubėjau. Vis galvojau, kaip elgtis, kad šis seksas būtų ypatingas, tiesiog nepamirštamas, kaip tada, mūsų meilės pradžioj. Bet galvoti laiko jau nebebuvo, jis vis stipriau mane glaudė, lietė sėdmenis, glamonėjo kaklą. Jį sustabdyti buvo labai sunku, bet aš vis tiek ištrūkau iš mūsų meilės guolio „Aš tuoj“ – tiek tepasakiau ir nubėgau į vonios kambarį. Ten pradėjau greit atidarinėti mažytes spinteles kažko ieškodama. Apžiūrinėjau galybę kosmetikos, kol aptikau braškino lubrikanto tubelę, kurią neseniai pirkau rimtai nesitikėdama, kad teks panaudoti. Tai buvo atsakymas ir aš jau žinojau, ką reikia daryti.

Grįžau į kambarį, prisėlinau prie mylimojo ir liepiau jam užsimerkti, mano gyvatiškas liežuvis jau vikriai sliuogė žemyn, kol kita ranka tepė lubrikantą ant karšto penio. Pasklidęs gaivus braškių kvapas tik dar labiau mus sujaudino. Skonis buvo fantastiškas, gal net malonesnis negu mano vyro palaiminga veido išraiška. Jutau dar stipriau standėjantį jo penį, ir rankas nevalingai prilaikančias man galvą. Po kelių minučių jis staiga pakilo, parbloškė mane ant nugaros ir atsargiai numovė kelnaites. Užsimerkiau, nežinodama, ko dabar tikėtis, bet ir vėl pajutusi stiprėjantį braškių kvapą supratau. Netrukus jo liežuvis jau virpino man klitorį, o pirštai sudrėkinti lubrikantu sliuogė į mane. Tą naktį vyras pirmą kart po dviejų mėnesių padarė man oralinį, po kurio sekė neįtikėtinas orgazmas... Tada pats labai greitai baigė ant mano virpančio kūno... Po šio įvykio supratome, jog į mūsų miegamąjį gali grįžti laukinė aistra... Beje, kaskart praeidami pro braškes parduotuvėje stipriau susikimbame už rankų ir šelmiškai vienas kitam nusišypsome.

Viktorija

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (2)
Pasaka ;D
truxta zodziu..tikri europieciai :D
Naujas komentaras