Sekso istorija: drauge kine

 
Man niekad per daug nerūpėjo, kad ji turi vaikiną, nes neatrodė, jog kada nors kas nors tarp mūsų būtų įmanoma. Šiaip ar taip, ji buvo visiškai ir absoliučiai heteroseksuali. Jokių malonių nukrypimų. Net įkalbėti ją išgerti alaus nėra lengva...

Dievinu jos smulkutę figūrą ir paperkantį žavesį. Ji velniškai graži. Ne šiaip lėlytė, o asmenybė ir jai nusispjauti, ką pasakys kiti. Tas jos maištingas pasitikėjimas savimi beprotiškai traukia. Visada grožėdavausi ja labai atsargiai – nenorėjau sugriauti mūsų draugystės, bet šiandien... Šiandien nesusivaldžiau ir spoksojau netekus žado. Laukiau jos kino teatro fojė – buvome susitarusios žiūrėti vėlyvą kvailo siaubo filmo seansą.

Iš pradžių net nepažinau. Ji nusiskuto plaukus. Plikai! Tik ant viršugalvio pasiliko gerą ruožą raudonų plaukų, kad galėtų darytis šukuosenas. Man atvipo žiauna nuo to neįtikėtinai stulbinančio vaizdo.

„Patinka?“ – paklausė ji išsišiepusi kaip saulė.

„O... taip... taip.“ – vapėjau, kaip pusdurnė. „Kaip tau tinka... Tikrai gražu.“ Stengiausi išlikti šalta, bet ji netruko pastebėti mano tyrinėjantį žvilgsnį.

„Paliesk. Taip švelnu!” – ji paaiškino patenkinta ir kol aš mandagiai atsisakiau pasiūlymo, ji tiesiog čiupo mano ranką ir paglostė sau ties pakaušiu, kur baigiasi plaukų augimo linija.

„Patrink!” – padrąsino mane.

„Liaukis, ką pagalvos tavo vaikinas?“ – bandžiau nevykusiai juokauti.

„O man nerūpi, ką jis mano. Jam net nereikia žinoti, kad nusiskutau plaukus.“ – išrėžė ji.

„Ei, juokauji?“ – surimtėjau atitraukdama ranką.

„Na, tik nebūk tokia rimta...“ – sumykė ir vėl gražino mano ranką sau ant kaklo. „Tik patrink!”

Kad ir kaip priešinausi, kad ir kaip slopinau pojūčius, ji buvo teisi – jausmas itin malonus. Atrodė, kad abipusis. Nugalėjusi norą sukišti pirštus į tą likusią raudonų plaukų juostą, sugebėjau ir ranką atitraukti, bet pojūčiai vis dar bėgiojo per pirštus.

„Einam,“ – čiupo ji mane už parankės.

„Aš nenoriu praleisti reklamų...“ – šaipiausi iš jos nutaisydama pernelyg aukštą balsą.

„Turi bilietus?“ – paprašyta ištiesiau jai rankinėje mikliai sužvejotus bilietus. Ji padavė juos vaikinukui stovinčiam prie kino salės ir išdykėliškai sprukome į patį galą.

„Einu, nupirksiu spragėsių. Dar ko nors?“

„Kolos. Pasidalinsim didelį?“ – pasiūliau ir ji greit dingo pritemdytoje salėje.

Kai ji grįžo, salėje jau buvo tamsu, o naujų filmų anonsai ką tik prasidėję. Ji tyliai aikčiojo komentuodama naujienas, o aš niekaip negalėjau susikaupti. Vis galvojau apie jos naują šukuoseną. Apie tai, kaip ji norėjo būti liečiama, kaip malonu buvo ją liesti, kaip stipriai įsielektrino mano oda nuo naujų pojūčių... „Ji turi vaikiną.“ – kartojau sau. – „Jai visiškai neįdomu. Ji turi vaikiną. Man jokių šansų.“ Filmui griausmingai prasidedant nusipurčiau tą įkyrią mintį ir bandžiau pasinerti į siužetą, tačiau, siekdama kukurūzų, mano ranka nėrė jai tarp kojų – nepastebėjau, kad ji patraukė dėžutę. Per plonytę medvilninio sijonuko medžiagą užčiuopiau kur kas daugiau, nei derėtų.

„Oi, atsiprašau!”- ko ne suspiegiau, lyg žaibo nutrenkta, nors tai tebuvo tik dar viena jaudulio banga. Banga, kurios neturėjo būti, kurios negalėjo būti. Susigėdusi įsirėžiau į minkštą kėdę ir bandžiau nurimti.

„Viskas gerai,“ – pakuždėjo ji šypsodamasi gerokai per arti mano ausies. Paėmusi mano „nusikaltusią“ ranką, gražino ją į „nusikaltimo“ vietą ir vėl jos žodžiai elektra perbėgo mano kūnu: „Patrink.“

Negalėjau patikėti ir negalėjau atsispirti. Smalsumo ir jaudulio vedama, su didžiuliu malonumu pildžiau jos komandą. Laimė, kad galinėje eilėje buvome vienos ir šou liko privatus. Palengva įsidrąsinau ir įbrukau ranką už jos sijono liemens. Nors liečiau ją tik per kelnaites, jaučiau, kad ji susijaudinusi. Kaitau ir pati. Judėjau pamaži, pirštų galiukais braukdama per jos kelnaičių kraštelius, vos priliesdama jos jautrią odą. Aukštyn ir žemyn, per švelnutes lytines lūpas.

„O, dieve... Trink,“ – pakuždėjo ji įsijautusi.

"Neskubėk...“ – atsakiau tyliai ir pasilenkusi ėmiau bučiuoti jos kaklą, kildama arčiau ausies, liežuvio galiuku paglamonėjau ausį ir per švelnų skruostą artėjau prie jos lūpų gerdama neapsakomai švelnų, moterišką jos kvapą. Mano pirštai darbavosi lėtai ties jos drėgnu karštuoju tašku ir jaučiau, kad pati esu ne ką mažiau sudrėkusi. Kai mano liežuvis įsibrovė tarp putlių jos lūpų, lengvai įbrukau du pirštus į jos drėgnutę putytę. Tirpau iš malonumo šokant mūsų liežuviams ir kaitau nuo minties, kad ji taip susijaudinusi dėl manęs.

„Stipriau,“ – dabar jau ne reikalaudama, o prašydama kuždėjo ji dusliu balsu, nutraukusi bučinį. Kiekvienas karštas jos atsidusimas vilnijo mano kūnu. Mano pirštukai įgavo ritmą ir susiderino su, ratus aplink klitorį sukančiu, nykščiu. Jaučiau, kaip įsitempė jos kūnas, kaip jos klitoris tapo mažu malonumo mygtuku po mano mikliais pirštais. Dabar ji buvo mano...

Mano liežuvis ir pirštai tapo tandemu, skirtu jos didžiausiam malonumui. Atkakliai gaudžiau lūpomis jos garsėjančius atodūsius ir slopinau liežuviu, kol mano pirštukai nenuilstamai darbavosi vis greičiau. Jaučiau, kad ne tik mano ranka permirkusi nuo jos syvų, bet ir kelnaitės, gal net sijonas. Mano judesiai stiprėjo, o su kiekvienu įsiskverbimu, jos raumenukai vis stipriau mane sugniauždavo. Ji buvo tokia seksuali, jog net savo viduje jaučiau tvinksinčią drėgmę.

Aš stengiausi vis labiau ir labiau, o filmas, kaip ir ji, siekė kulminaciją. Ji stengėsi nuslopinti savo aimanas, muistėsi kėdėje atsakydama į mano judesius. Mane itin jaudino tokia jos būsena ir skatino judėti dar greičiau, atiduoti jai viską. Ir tada... pajutau, kaip jos raumenukai tvirtai suspaudė mano pirštus, o filmo garso takelis gerokai įsisiautėjo. Jos palaimingas atsidusimas susiliejo su veikėjų klyksmais ir dramatiška muzika. Ji vis dar virpėjo savo kėdėje, o aš judinau pirštus, kol aprimo.

„Dieve mano...“ – atsiduso ji gaudydama orą.

Ištraukiau pirštus ir kruopščiai nulaižiau jos saldų nektarą tiesiai jais prieš nosį. Ji grubokai, bet itin aistringai mane pabučiavo jausdama mano burnoje savo skonį ir pakuždėjo: „Ačiū. Eisim į kiną dažniau...“

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras