Sekso istorija: Draugiškai (II)

 
Buvau pasiutėliškai įkaitusi, protas aptemo, aistra paėmė viršų. Atsistojau kartu nusitempdama ir jį. Panėriau pirštus į jo minkštus plaukus ir nagais atsargiai raižiau skalpą spausdamasi artyn visu kūnu. Jis myktelėjo iš malonumo mūsų liežuviams šokant geidulingą šokį. Atsitraukiau įkvėpti oro. Džiaugsmingai dusom abu. Ėmiau nusirenginėti ir jis man padėjo. Mano dalykiški drabužėliai greit atgulė ant grindų. Likau vien su apatiniais.

Pakabinęs mane iš nugaros, lyg draugei rodytų, ką daro, jis viena ranka gniaužė mano krūtį, o pro kaušelio viršų ištraukęs spenelį suko tarp pirštų. Jo judesiai elektra vilnijo mano kūnu ir jos stebintis žvilgsnis kėlė tik dar didesnes kibirkštis. Kita ranka jis masažavo mano putytę per kelnaites. Aimanavau nesidrovėdama, o jis karštai alsavo man palei kaklą. Norėjau daugiau. Viena ranka glosčiau jam kaklą, o kita spaudžiau tą, kurios pirštai judėjo tiesiai virš mano klitorio. Jo stipri erekcija buvo įsirėmusi tarp mano sėdmenų, o aš nevalingai juos judinau norėdama pajusti jį giliau.

Jis žaismingai krimstelėjo man petį ir suėmęs už riešo nusivedė prie valgomojo stalo. Atitraukė kėdę ir stumtelėjo mane link šalto paviršiaus. Aiktelėjau sėdmenimis pajutusi vėsą. Jis palengva numovė man kelnaites ir nusviedė ant sofos likusiai draugei. Abi nusijuokėm.

Jis įsitaisė tarp mano praskėstų kojų. Įstatė savo penio galvutę tarp drėgnų lūpyčių, bet nebruko vidun, tik lyg kokiu žaisliuku, stimuliavo klitorį. Dūsavau, aikčiojau, o jis nėjo giliau. Išgirdau ateinant draugę. Ji mano kelnaitėmis pliaukštelėjo jam per sėdmenis. Jis teatrališkai aiktelėjo ir išsišiepė. Ji pasilenkė prie manęs, pabučiavo. O tada suėmė jo penį ir įbruko giliau. Jis sumykė iš malonumo, o aš jaučiau, kaip mano raumenukai susitraukė aplink taip lauktą svečią. Ji įsisiurbė jam į lūpas, o pirštais ėmė žaisti mano klitoriu. Kartu su greitėjančiais jo judesiais, mano kūnui buvo tiesiog per daug. O jie nesiliovė. Po kelių kvapą gniaužiančių akimirkų, rodos, pamačiau žvaigždes. Orgazmas buvo toks stiprus, kad reikėjo pastangų norint vėl įkvėpti.

Kurį laiką tiesiog gulėjau ant stalo ir stengiausi atgauti kvapą. Jie manęs ir nelaukė. Pramerkusi akis pamačiau, kaip ji klūpo prieš jį, o jis baigia jai į burną. Jo titaniška aimana nuvilnijo mano kūnu dar kartą primindama apie ką tik patirtą stiprų orgazmą ir tarpvietės raumenukai patys įsitempė. Net užsimerkiau iš malonumo. Atsimerkiau pajutusi arti šiltą kvėpavimą. Tai buvo mano draugė. Nieko nelaukdama ji vėl ėmė mane bučiuoti. Tik šįkart daug aistringiau, giliau. Jaučiau ant jos liežuvio sūroką spermos skonį. Jaučiau jį.

Galiausiai ji atsitraukė, apsilaižė lūpas ir nusišypsojo:

- Patiko? -  Neturėjau žodžių.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras