Sekso istorija: Draugiškai (III)

 
Nejučia išaušo savaitgalio rytas. Dūsaudama lovoje nuo šiltų prisiminimų tikinau save, kad viskas tik sapnas. Pakilau iš lovos, susirišau nepaklusnius plaukus ir nužvelgiau save dideliame veidrodyje. Vakarykštė darbo vergė šiandien švytėjo ir ne paslaptis nuo ko. Ach, ta gamta...

Vienais naktinukais nuėjau į virtuvė ir užkaičiau virdulį. Pasistiebusi traukiau iš spintelės puodelį ir jo vos neišmečiau, kai pajutau ant liemens stiprias vyriškas rankas. Žemas „Labas rytas, mieloji,“ nuvilnijo mano, vis dar jautriu, kūnu. Teko pripažinti, kad nesapnavau. Nukaitau iš gėdos ir iš susijaudinimo. Lyg sumurmėjau kažką atsakydama, bet bijojau pažvelgti jam į akis.

- Gersi kavos? – mečiau abejingai.

- O galima ko kito?... – tęsė jis žaisdamas žodžiais ir neatsitraukdamas.

- Arbatos?.. – nugara jaučiau jo kvėpavimą ir girdėjau, kaip iš susijaudinimo plonėja mano balsas.

- Tavęs... – sukuždėjo į ausį ir prispaudė mane prie spintelės.

Man net kvapą užgniaužė. Jo rytinė erekcija įsirėmė į mano sėdmenis. Lygiai kaip vakar. Lygiai taip mano viduje vėl ėmė kaisti aistros. Ir norėjau to lengvabūdiško sekso, ir ne. Troškau būti patvarkyta iš pat labo ryto. Tiesiog taip, prie virtuvinės spintelės. Bet protas ėmė viršų ir nenorėjau peržengti ribos. Jis juk su mano drauge. Aš jo juk visai nepažįstu... Tik velniškai geidžiu.

Jis stipriai mane apkabino, prisispaudė visu kūnu. Jaučiau jo šilumą, užuodžiau vyriško kūno kvapą. Jis spaudė mano krūtis, glamonėjo kaklą, kuždėjo, kaip vakar manim mėgavosi. Aš tiesiog tirpau. Be jokio pasipriešinimo. Tylutėliai dūsavau nenorėdama pažadinti miegalės draugės.

Jaučiau, kaip jis nusimaukė apatinius, bet nedrįsau nė krustelėti. Jis įbruko ranką man tarp kojų ir paprašė jas praskėsti. Nepajėgiau nepaklusti... Vos jo pirštai atsidūrė tarp mano sudrėkusių lytinių lūpų, supratau, kad kelio atgal nėra. Suspurdėjusi mikliai nusismaukiau kelnaites, kilstelėjau naktinukus ir padėjau jo stangiai varpai rasti kelią vidun. O taip...

Klusniai išsiriečiau ant vėsaus spintelės stalviršio ir suleidau vienos rankos nagus jam į sėdmenis. Antro paskatinimo nereikėjo. Jis ėmė mane dulkinti. Greitai ir stipriai. Giliai ir grubokai. Būtent taip, kaip norėjau. Iš pradžių kandžiojau sau lūpas, paskui pirštus – iš paskutiniųjų stengiausi netriukšmauti. Jis buvo tylus, bet jo gilūs atodūsiai maloniai vilnijo mano nugara. Jaučiau, kaip jo pirštai vis stipriau rėžiasi į mano klubus. Jaučiau, kaip mano raumenukai vis stipriau gniaužia jo varpą, kad jam vis sunkiau judėti. Jaučiau, kad tuoj, tuoj... Net pasistiebiau, kai raumenys susirakino iš malonumo. Jis staigiai ištraukė varpą, kad nebaigtų.

- Tomai, padaryk ir man kavos!!! – išgirdau zyziant ir nustėrau.

Persigandusi staigiai apsisukau ir užsitempiau kelnaites. Atsistojusi sutikau jo aistringą žilgsnį. Jis atsikrenkštė ir paliepė jai nekilti iš lovos. Dar kartą spustelėjau virdulio mygtuką. Pagauta azarto priklaupiau prieš jį ir ėmiau lėtai laižyti savo sultis nuo jo vis dar stangraus penio. Mano skonis buvo kitoks, nei jos, bet lygiai toks pats malonus. Su pasimėgavimu aplaižiusi visą penį ir sėklides, rūpestingai užsmaukiau jam apatinius. Lyg niekur nieko, paruošiau dar du puodelius kavos.

- Cukraus? – vėl grįžau į prie savo apsimestinio ramumo, kad ir kaip stipriai dar plakė širdis, nors ir virpėjo rankos.

- Aš tave dar prigriebsiu… - tyliai žadėjo jis spausdamas mane prie spintelės.

Suėmiau jį už sprando ir pabučiavau barzdotą skruostą visai šalia ausies: „Lauksiu.“ Pasiėmiau kavos ir grįžau į savo kambarį.

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras