Sekso istorija: "Drugelio bučinys"

 
1 komentaras
Kai pagaliau gavo lauktą siuntinuką į darbą, pasakė kolegėms, kad tai - dovana draugei, o išties degė begaliniu noru kuo greičiau jį išpakuoti, tačiau pernelyg bijojo tai daryti biure. Jau kurį laiką neturėjo vibratoriaus ir ilgėjosi tų pojūčių. Paskutiniojo atsisakė pajutusi, kad vis sunkiau patiria orgazmą be jo (o gal jis tiesiog sugedo, ji tiksliai nepamena).

Dabar ji jautėsi labiau patyrusi, pasiruošusi kaip reikiant paimti į rankas „Drugelio bučinį", kurį išsirinko po ilgų paieškų.

Susijaudinimas tik dar stipriau plūdo į kraują, kai ji atidarė namų duris. Numetė rankinę, striukę, išsimovė iš batelių ir šovė tiesiai į miegamąjį. Atsisėdo ant lovos su dėžute ant kelių. Nutvėrusi nagų dildę nuo naktinio stalelio, staigiai nutraukė lipnią juostą, ir atidarė dėžutę. Jis buvo ryškiai rožinis, skaidrus, kaip ledinukas, ir keistokai žavus. Ji mikliai išdraskė pakuotę, įdėjo pridėtas baterijas ir dar kartą įdėmiai jį apžiūrėjo, pirštu braukdama per grublėtą drugelio nugarą, per apvalutį, putlų pumpurą primenantį galą.

Įjungė ir nejučiom aiktelėjo. Jautė, kaip virpesiai nuo rankos perbėga visu kūnu. Stipriau suspaudė šlaunis. Jautė, kaip kūną pamaži užlieja karštis vien bežiūrint, kaip virpa rožinės atšakėlės. Išjungė. Nubėgusi į vonią nusiplovė rankas, po šilto vandens srove nuplovė naują žaisliuką ir paskubom, palikusi vonioje ant grindų kelnes bei kelnaites, grįžo į lovą. Širdis plakė vis stipriau, lyg darytų kažką labai negero.

Vėl įjungė ir nutaikė tarp šiek tiek praskėstų kojų, kur jau kurį laiką telkėsi drėgmė. Nedrąsiai, sudrėkinusi ties lytinėmis lūpomis, braukė aukštyn, ir pirmas prisilietimas prie klitorio užgniaužė jai kvapą. Visą dieną ji buvo įsitempusi ir susijaudinusi nuo minčių, kada pagaliau galės išbandyti savo naująjį žaisliuką. Dabar galvojo tik apie tai, kaip šitą malonumą užtęsti kuo ilgiau.

Vėl grįžusi prie sudrėkusių lūpyčių, įbruko virpančią, ilgąją atšaką vidun. Pamažu gilyn, kol drugelis pirmą kartą „pabučiavo“ jos klitorį. Ilgoji atšaka giliai viduje, drugelis ant jautraus klitorio ir nenuilstantis vibravimas. Netrukus, atitraukusi drugelį nuo klitorio, kad atitolintų kulminaciją, ji pradėjo stimuliuoti save stipriau, judindama žaisliuką pirmyn-atgal. Kai kūnas apsiprato su manipuliacijomis, protą aptraukė lengva palaimos migla. Laisva ranka, per liemenėlę, ji žnaibė savo spenelius, įsivaizduodama, kaip Mylimas, įsitaisęs tarp jos kojų, ieško G-taško. Greit tą vaizdą pakeitė kitas: liežuviu per klitorį lapnojantis juodbruvas bendradarbis. Nebeištvėrusi ji garsiai sudejavo.

Išsigandusi pramerkė akis, atrodė, kad kažką išgirdo. Mylimas stovėjo tarpduryje ir žiūrėjo į ją. Ji staigiai atsisėdo, nustėro iš nuostabos. Negalėjo pratarti nė žodžio, tik sukryžiavo kojas jausdama, kaip, dabar, jau iš baimės, spurda kažkas krūtinėje. Jis tik šypsojosi stebėdamas, kaip ji gūžiasi  lyg pričiupta, atsisėdo ant lovos ir paėmė iš jos vibratorių.

„Atsigulk“ – pasakė jis švelniai. Jos širdis vis dar šokinėjo krūtinėje, kai ji klusniai atsigulė, bandė atsipalaiduoti, praskėtė kojas.

„Aš... Aš pamiršau...“ – ji nervingai sumikčiojo.

„Ššš“ – nutildė  ją akimirksniu ir priglaudė vibratorių prie jos šlaunies. Jai buvo gėda, bet tai tik padidino susijaudinimą. Vibratorius keliavo jos šlaunų vidine dalimi, link paties centro, bet tik netiesiogiai stimuliuodamas. Jis mėgavosi taip žaisdamas: viena šlaunimi, paskui kita, paskui visai visai arti lytinių lūpų, tarp jų... Galiausiai pakėlė virpantį pumpurą prie lūpų ir godžiai nulaižė.

Ji negalėjo atitraukti nuo jo akių, o jis, lyg niekur nieko, vėl įbruko žaisliuką į jos karštąją vietelę. Garsus atodūsis nuaidėjo kambaryje lygiai kaip virpesiai jos kūnu, užgaudami kiekvieną nervą. Jis vėl visiškai ištraukė vibratorių ir stebėjo jos veidą.  Jį stebino, kaip labai ji buvo susijaudinusi. Vėl įbruko žaisliuką atgal, ir palaima nušvietė jos veidą. Jis negalėjo patikėti, kad ji taip arti kulminacijos, ir vėl nutraukė stimuliaciją, matydamas, kaip kilnojasi jos krūtinė.

Jis pats susijaudino vos tik pamatęs, kad ji masturbuojasi. Kelias minutes netrukdomai gėrėjosi tuo vaizdu, kol ji atsimerkė. Dabar jo erekcija nepatogiai įsirėžė į džinsus, kai jos klubai virpėjo nuo rausvo įrenginio jo rankose.

Jis numetė vibratorių ant lovos ir atsisegė džinsus, nusmaukė juos žemyn, ir palinko virš jos, užčiaupdamas jos dejones bučiniu, ir liežuviu narsiai braudamasis gilyn. Jo rankos ant jos juosmens leido suprasti, kad jai reikia apsiversti. Po akimirkos ji jau stovėjo ant visų keturių, jautėsi silpna, ištroškusi palengvėjimo.

Jis tvirtai sugriebė jos klubus, ir vienu judesiu ją užpildė. Jo rankos nuslydo jos nugara ir, greit atsegęs liemenėlę, netrukus jis gniaužė delnuose jos krūtis po marškinėliais, žaisdamas su speneliais. Ji nebesistengė slopinti dejonių, noriai pasitikdavo kiekvieną jo įsiskverbimą stumtelėdama klubus atgal, ir kviesdama jį gilyn. Ji jautė jo karštą kvėpavimą ties savo kaklu, ir tai varė ją iš proto. Ritmingais pirmyn-atgal jis išblaškė bet kokius baimės ar išgąsčio pėdsakus.

Ji buvo taip įsijautusi, kad net nepastebėjo, kaip jis patraukė rankas nuo krūtų, ir nustebino tik malonus šokas, sukeltas intensyvios vibracijos ties klitoriu, kol jis tęsė savo pirmyn-atgal. „Aaa...“ – aimanavo ji, kol jis glaudė vibratorių prie jos jautriausio taško. Ji jautėsi visiškai užpildyta, kai jis, būdamas jos viduje, šitaip sustiprino stimuliaciją. Netrukus ji pasiekė viršūnę, bet ir toliau, svetingai pasitikdavo kiekvieną jo įsiskverbimą, kai jis patraukė žaisliuką. Po akimirkos, pajutusi pumpuro formos atšaką tarp sėdmenų, ji žinojo, kad čia - dar ne pabaiga.

Jis apkabino ją per liemenį, ir sulėtino judesius. Laikė tvirtai priglaudęs prie savęs, o jo varpa vis dar judėjo įsiskverbusi į ją. Jis lėtai bruko virpantį žaisliuką į „ne tą“ skylutę. Ji garsiai dejavo, lyg pritardama tokiam netikėtam posūkiui. Dar niekad ji nesijautė tokia pilna. Pamažu jis sinchroniškai stimuliavo ją ir varpa, ir vibratoriumi. Jis pasimėgaudamas stebėjo, kaip vienu metu neria gilyn ir jis, ir rausvas žaisliukas, jautė, kaip jo kūnu teka tie patys virpesiai, kaip švelniai jie dabar stimuliuoja jo varpą.

Jo žaidimai privertė ją tik dar jausmingiau dejuoti. Jis jautė neišvengiamai artėjantį orgazmą, paliko vibratorių giliai jos viduje ir įsitvėręs klubų padidino greitį. Jos kūnas reagavo atitinkamai ir netrukus, apkabinęs ją per liemenį, trimis įnirtingais įsiskverbimais baigė viduje, stipriai spausdamas ją prie savęs.

Ištraukė vibratorių iš jos užpakaliuko tik tada, kai jo suglebusi varpa išsprūdo iš jos lūpyčių. Atsigulė šalia ir atsiduso šypsodamasis: „Tai jau gavai...“

„Mhm...“ – numykė ji patenkinta.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras