Sekso istorija ,,Geriausi mūsų vakarai“

 
7 komentarai
Žinote tuos vakarus, kai susirinkusi linksma draugų kompanija kelia taures už praėjusios savaitės vargus, džiaugsmus ir viską, kas dar laukia? Taip buvo ir tą penktadienį, kai aš su draugu ir kita pažįstama porele svaiginomės anekdotais, šampanu ir gera muzika. Atrodo, kas sekundę atsipalaidavimas ėmė viršų, lyg pasaulyje nebebūtų nė vienos problemos... Mums, merginoms,lengvi drabužėliai degino įkaitusius kūnus, o linksmuoliai vaikinukai rijo mus akimis– tokias seksualias ir žinančias, kad mes –šios nakties deivės.

Artėjant dvylikai,visi subruzdome:  ,,Reikia pašokti“, vieningu sprendimu išsikvietėm taksi ir išvykome į naktinį klubą. Nauji aukštakulniai spaudė kojas, bet buvau nusiteikus audringai. Sausakimšoje salėje laisvų staliukų nebuvo, todėl,vaikinams prie baro laukiant barmeno, mes suskubome į šokių aikštelę. Draugė buvo gera šokėja, jos seksualumas tiesiog veržėsi su kiekvienu judesiu. Šokom susikibusios už rankų. Tai buvo merginų šokis– nerūpestingas ir viliojantis. Stengdavomės vis žvilgtelėti, ką veikia vyrukai, bet atrodo, kad jiems labiau rūpėjo stebėti mus, nei būti sūkurio dalyviais. Keičiantis dainoms visa aplink blanko. Jaučiau tik svajingosios vilioklės kūną labai arti savojo. Jos stangrios krūtys tai priglusdavo, tai atsitraukdavo, o žvilgsnis tarsi įšalęs nepaleido mano akių.

„Nuostabi naktis“sušnibždėjau ir pakštelėjau draugužei į žandą. „Eime iš čia“ – šiek tiek apstulbau išgirdusi tokį pasiūlymą, bet neturėjau laiko atsisakyti, ji mane jau tempė iš aikštelės klaidžiais koridoriais. Sustojome prieblandoje , nežinojau, kur esame, bet buvo tylu. Ji priglaudė savo lūpas prie manųjų ir bučiuodama ištarė: „Aš labai tavęs pasiilgau...“. Žinojau, ką ji turi galvoje, maždaug prieš pusmetį buvome suartėjusios... Bet tik vieną vienintelę nuodėmingą naktį.

Pradėjome glamonėtis, buvau beveik prispausta prie sienos ir beprotiškai susijaudinusi. Ji lietė ir virpino mano krūtų spenelius, bučiavo kaklą, o aš laikiau ranką jos kelnaitėse ir švelniai virpinau klitorį... Jaučiau, kaip ji drėksta ir iš visos širdies troškau lyžtelėti šią laukinę rožę...Bet ilgai tai tęstis negalėjo, mūsų būtų greitai pasigedę. Sustojome beveik nepradėjusios ir lėtai žingsniavom atgal. Pas vyrus, kurie nieko nenutuokia.

Mūsų šaunuoliai ramiausiai sėdėjo prie baro, o pamatę mus ypatingai nesureagavo, bet tikra moteris žino, kaip priversti vyro širdį spurdėti. Priėjusi  įsisiurbiau mylimajam į lūpas ir sušnabždėjau „ Dabar tu eisi su manim“. Mano susijaudinimas  buvo dar neišblėsęs, troškau jo čia ir dabar, kaip ir savo draugės... Jis nesipriešino ir prasibrovę pro žmones priėjom koridorių, kuris vedė link tualetų. Laimei, aplink nieko nebuvo ir mes greitai įsmukome vidun. Aš tylėdama nusivilkau palaidinę, po to liemenėlę, karštos lyg migdolai akys kvietė vyrą artyn, o mano lėti judesiai kėlė sumaištį jo galvoje. Priėjau arčiau ir apglėbiau jį tuo pačiu bandydama atsegti kelnes...Bet jis nebuvo nusiteikęs romantiškai „Kur tu buvai visą vakarą?“ – griežtai tarstelėjo. „Ar tik nereikia pamokyti neklaužadą?“ Šyptelėjau, supratusi, ką jis turi galvoje. Netrukus manasis žvėriukas staigiu judesiu apsuko mane, todėl aš vos spėjau įsitveri kriauklės atbrailos, girdėjau, kaip jis maunasi kelnes,ir kiekvienas garselis beprotiškai jaudino. Mylimasis greitu judesiu įėjo į mane, net nepatikrinęs, ar esu pakankamai susijaudinusi. Gal jis įtarė, kas įvyko? Jo judesiai buvo aistringi, greiti ir pašėlę. Aš vos laikiausi ant kojų. Aistra ir baimė, kad kažkas tuoj bandys įeiti, tiesiog susipynė į vieną didelį ir nuostabų pojūtį.

Po to jis atrėmė mane į sieną, ir jo kietas penis vėl  įnirtingai smaigstė mane, teko ranka prisidengti burną, nes beveik rėkiau. Orgazmas artėjo, o mielojo energijos nemažėjo. Nagais įsitvėriau jam į nugarą, tiesiog suleidau nagus nebegalėdama išsilaikyti, o jis tęsė... Stipriai suėmęs krūtis,lyg bijotų manęs netekti. Mačiau prakaito lašelius ant jo kaktos ir įtampą, jis taip pat artėjo prie didžiosios kulminacijos. Tada, kai staigiai atsitraukęs suėmė mano plaukus, aš greit paėmiau jo penį į burną ir iškart pajutau šilumą bei mylimojo aiktelėjimą. Akimirka buvo žavinga ir man reikėjo tik paliesti klitorį, kad taip pat patirčiau orgazmą...

Po šio nuotykio tiesiog švytintys ėjom atgal link lūkuriuojančių draugų, besišypsanti draugė seksualiai man mirktelėjo ir pakvietė šokiui. Atrodo, lyg viskas vėl būtų prasidėję iš pradžių. Išbėgome į  šokių aikštelę, o mums pavymui grojo Mikutavičiaus daina „ Geriausi mūsų vakarai“.

Viktorija

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (7)
jei kokiu triperiu nesergi tai kas cia nehigienisko...nebent tau vos karta ranku nenusiplovus ir pavalgius tave iskart guldo i ligonine, tai suprantu tada....jautri baciloms esi...
seksas ne namų tūlike yra wiau... manęs ten niekaip niekas negalėtų sujaudinti... ir dar noriu paklausti - ištraukė penį iš vagino, o tada baigė burnoje. Hm... Ar tai higieniška?
OOO taip. Skaitant pagalvojau vau, siurpuliukai begiojo, noreciau patirti viska ka patyre pasakotoja, Nuostabu
O tai laimė - seksas tualete.Šlykščiau ir būti negali
Draugė ryškiai buvo pasiilgus :))
Saunuoliai ;)
Gerai, kad tokiu zmoniu yra, kurie taip laisvai ir nevarzomai realizuoja savo troskimus:). Spaudziu desine abiem ir linkiu nesustoti:)
Naujas komentaras