Sekso istorija: Internautas

 
2 komentarai
Tikriausiai, teko girdėti begalę baisių istorijų apie dailius vaikinus iš interneto. Taip, visko pasitaiko, bet mano smalsumas nugalėjo ir... džiaugsmingus šūksnius girdėjo net kaimynai.

Po poros savaičių įdomaus susirašinėjimo pagaliau radau ir drąsos, ir laiko pasimatymui. Susitikome jaukiame restoranėlyje ir, mano laimei, jis atrodė taip pat gerai, kaip nuotraukose, o sąmojai buvo tokie pat taiklūs, kaip ir žinutėse. Virpėjau ir iš baimingo jaudulio, ir iš susijaudinimo. Jis buvo itin malonus, paslaugus, linksmas, bet vis dar laikė pagarbų atstumą, kad ir kaip žemai taikė jo šmaikštūs juokeliai. Lengva vakarienė, kelios taurės vyno ir jau žingsniavom mano buto durų link. Triumfavau sugebėjusi užkariauti jo simpatijas, bet žinojau: dabar arba dabar.

Įjungiau muzikos, ištraukiau iš šaldytuvo butelį vyno, uždegiau porą kvapnių žvakių ir sukritom ant plačios sofos. Jei iki tol dar buvau kiek susikausčiusi, savo teritorijoje jaučiausi, kaip medžiojanti puma, o šitas laimikis kaip reikiant kėlė apetitą. Žinoma, ir aš pasistengiau gundyti ne tik akimis. Pastebėjau, kaip jo akys vis ilgiau užtrukdavo ties mano iškirpte, todėl „netyčia“ vis brūkštelėdavau pirštų galiukais, nuslydusiais, nuo plaukų, valiūkiškai kvatojant iš dar vieno sąmojo su seksualia potekste. Aš irgi negaišau laiko, apžiūrėjau jį nuo galvos iki kojų (ypač tas dalis, kurias restorane užstojo stalelis) ir nekantravau išvynioti tą saldainiuką iš drabužių. Na, bet skubėti nebuvo kur, kad ir kaip kvietė tas jo alkanas žvilgsnis. Šnekėjom apie viską ir kartu nieką, nes mintys jau pačios kaito nuo kambaryje tvyrančios seksualinės įtampos.

Galiausiai, neiškentęs jis pasilenkė virš manęs, įbedė ugningą žvilgsnį, o perbraukęs delnu plaukus, įsirėmė kakta į kaktą ir užmerkė akis, lyg ryždamasis pavojingam nuotykiui. Lūpomis, vos liesdama, perbraukiau jo lūpas. Jaučiau jo kūno šilumą, svaigau, nuo vyriško kvapo... Lyžtelėjau jo lūpas, lyg neragautą ledinuką ir atsidusau, visiškai nebeslėpdama susijaudinimo. Jis žiojosi: „Tu...“ – bet aš kaip mat užkišau jo praviras lūpas savo mikliu liežuviu.

Jo ranka švelniai glostė man plaukus ir suėmęs už sprando glaudėsi vis arčiau, visu kūnu. Liežuviai aistringai tyrinėjo vienas kitą ir sprūstančios dejonės kaitino kraują. Gal suveikė vynas, bet man itin patiko jo skonis ir vis labiau siautėjau. Daviau rankoms laisvę ir ėmiau tyrinėti jo tvirto kūno linijas. Netrukus jis lengvai spaudė mane po savim, o aš mėgavausi trintimi. Per plonytę suknelės medžiagą jaučiau jo vyriškas rankas ant savo įsielektrinusio kūno. Jo santūrumas tiesiog varė iš proto. Neištvėrusi krimstelėjau jam į ausį ir pakuždėjau: „Paimk mane!“

Toks atvirumas suveikė geriau, nei bet koks afrodiziakas ir, išgavęs mano besąlygišką pritarimą, jis jau lupo suknelę man per galvą. Nakties juodumo nėriniuotą liemenėlę greit pakeitė jo šilti delnai, o drėgnos kelnaitės tebuvo paslinktos į šoną, kada jis, be perspėjimo, įbruko pirštą tarp mano kruopščiai nuskustų, sudrėkusių lūpyčių. Kūną perskrodė malonumas ir žadino begalinį troškulį pajausti daugiau. Panardinusi pirštus į jo minkštus plaukus, spaudžiau dubenį vis stipriau prie jo stangrėjančio penio.

Augant susijaudinimui nuo jo gudrių manipuliacijų pirštais, įsigudrinau iš aš ranka stimuliuoti jo varpą, tačiau vos po kelių akimirkų, kai mano sąmonę sukrėtė numanomas organo dydis, jis atšoko ir ėmė smaukti žemyn mano kelnaites. Beprotiškai lėtai. Numetė jas ant grindų, šalia suknelės ir vėl nepakeliamai lėtai braukė rankomis žemyn man per kojas, nenutraukdamas akių kontakto. Pasiekęs klubus palengva perbraukė nykščiais šlaunis ir, pasiekęs vidinę šlaunų dalį, praskėtė man kojas šiek tiek truktelėdamas aukštyn, kad kilstelėčiau užpakaliuką.

Pirmas prisilietimas drėgnu, vėsiu liežuviu prie mano karštučių lūpyčių tiesiog užgniaužė kvapą ir, man dar nespėjus apsiprasti su tuo gyvatišku landūnu mano intymiojoje vietelėje, jis ėmė galiuku sukti ratus aplink išangę. Netikėtumas ir nauji pojūčiai vėl krėtė elektra, o iš lūpų sklido bejėgiški aikčiojimai, kad ir kaip norėjosi pasidalinti įspūdžiais. Jaučiausi, lyg brangiausias restorano desertas pateiktas gurmanui, tačiau jo pavydėtinas pasimėgavimas ilgainiui peraugo į žvėrišką nuožmumą. Šitaip man patiko dar labiau.

Galiausiai, sumišusi nuo beprotiško malonumo ėmiau prašyti jį liautis, tačiau užtruko, kol mano nerišlūs maldavimai pasiekė jo ausis ir jam atsitraukus alpėjau lyg užbėgusi laiptais į ketvirtą aukštą. Jo akys degė velnišku pasitenkinimui. Medžiojamasis tapo medžiotoju, o aš tik ir telaukiau, kada būsiu pasmeigta ant jo įspūdingo ginklo.

Neatitraukdamas akių nuo manęs jis palengva nusimovė prasegtus marškinius, nusismaukė kelnes, paskui apatinius ir gundančiai persibraukė plaukus pats žvelgdamas žemyn, lyg norėdamas atsiprašyti už savo didžiulį, styrantį kotą. Aš nejučiom išsižiojau ir, tarsi užhipnotizuota, atsiklaupiau priešais, nebyliai dėkodama Likimui už įspūdingą dovaną.

Vynas su pirmo karto jaudulių suveikė sprogstamai ir dūmų uždangoje skendinti mano sąmonė užsičiaupė tą pačią akimirką, kai lūpomis apžiojau išpampusią galvutę. Galvoje liko tik viena mintis, kaip paimti tą monstrą giliau. Užsidegiau, lyg galėčiau laimėti milijoną... Pamaži ėmiau jį vis giliau. Norėdama pailsinti gerklę, laižiau per visą ilgį, sukau liežuviu ratus aplink galvutę, smaukiau čiulpdama sėklides. Rodos, likau tik aš ir jis - penis, o tas dūsaujantis asmuo fone, skambėjo tik kaip tobulai deranti muzika. Ašaros tryško iš akių, kada jo stambi galvutė ėmė baksnoti man taip giliai gerklėje, jog net springau. Atsitraukusi godžiai įtraukiau oro ir sugriebęs už plaukų jis prisitraukė mane neįtikėtinai ilgam, giliam bučiniui.

Ta pačia grubia maniera jis stumtelėjo mane link sofos ir, įsikniaubusi į atlošą, įsitaisiau keturiomis, kaip klusni kalytė per rują. Jis vėl godžiai nulaižė mano intymiąsias vieteles stipriai gniaužydamas sėdmenis ir, kruopščiai nusitaikęs, vienu ypu, persmeigė mano kūną tuo įspūdingu kotu. Sustingo visi įmanomi raumenys, cyptelėjau iš nepatogumo, o jis kantriai laukė, kada apsiprasiu. Lėtučiai pirmyn - atgal galiausiai vėl užliūliavo kūną malonumo bangomis, kurios vis stiprėjo. Ilgainiui dingo jo atsargumas ir žvėrišku ritmu judantys kūnai antrino nebesivaldomoms dejonėms.

Nežinau, ar pasiekiau orgazmą, tačiau nebegalėjau tverti ilgiau, o jo griausmingas perspėjimas apie artėjančią kulminaciją, tik dar labiau sujaudino. „Paimk į burną,“ – pajutau karštą, virpantį kvėpavimą ties ausimi ir jo peniui išsprūdus iš mano raumenukų gniaužtų, vėl dėkinga atsiklaupiau jam prie kojų ir įsisiurbiau į tvinkčiojantį organą, žvakių šviesoje blizgantį nuo mano pačios syvų. Šilta, sūroka sėkla greitai užpildė man burną ir tik iščiulpusi viską iki paskutinio lašo, sugebėjau atsitraukusi viską nuryti. Laižiau jo penį, kol visiškai subliuško ir mėgavausi kiekvienu jo atsidusimu, bei tyra euforija veide.

Jis be jėgų atsigulė ant sofos ir pasikvietė mane vienu, nežymiu galvos mostu. Tik dabar suvokiau, kad muzika nutilo ir kambario tyloje aidėjo tik poorgazmiškas mudviejų kvėpavimas. Prigriebusi plonytę antklodę glaudžiausi prie to virpančio kūno šalia ir gerte gėriau kiekvieną jo atodūsį, negalėdama patikėti, kaip stipriai buvo viršyti mano lūkesčiai. Besimerkiant akims žadėjau savo nuvargusiam kūnui, jog dar bus rytas ir nejučiom sukuždėjau gal sau, o gal jam: „Rytoj laisvadienis...“

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (2)
Fantazija ir tik fantazija - kai vyras patiria orgazma prie penio neleidzia prisiliesti :D Jautru ir kelia juoka :D
nu kazkoks kosmosas. fantazijos kazkam netruksta. tik nesupratau vieno, tai jinai su dvejom kelnaitem buvo ar kaip,nes jis du kartus jai kelnaites numove
Naujas komentaras