Sekso istorija: Išlauktas malonumas

 
Puikiai praleidome vakarą ir užmigome bežiūrėdami filmą. Viskas būtų puiku, bet mano norai buvo... paprastesni. Rodos, net sapnavau, kaip jis bando mane miegančią paimti iš nugaros. Deja, tik sapnavau. Prabudau susijaudinusi, bet jo nebuvo šalia. Nusigandau, kad mane paliko, bet greit pamačiau ant stalo paliktą jo rankinį laikrodį, piniginę ir telefoną. Išlipusi nesivarginau ieškoti chalato, tik pravėriau langą ir, nužvelgusi tą patį pilką kraštovaizdį, išėjau jo ieškoti. Pakeliui į virtuvę išgirdau šniokščiant vandenį duše.

Užkaičiau virdulį, padariau kavos ir virpėdama iš mintimis sustiprinto jaudulio nuėjau į vonią. Jis kaip tik užsuko čiaupą, atsidarė duris ir nustėro mane pamatęs. Aš irgi sustingau sujaudinta vaizdo priešais, bet supratau, kad turiu tik vieną šancą ir negalėjau jo praleisti. Neatitraukdama akių nuo jo sutrikusio žvilgsnio lėtai nubraukiau nuo pečių šilkinių naktinukų petnešėles ir leidau jiems lengvai nuslysti žemyn. Man apsinuoginus jo akys dar padidėjo, o penis virptelėjo. Įlipau į dušo kabiną ir uždariau duris.

Kai atsigręžiau, jis žiūrėjo man tiesiai į akis. Šiltu, rūpestingu žvilgsniu. Švelniai, viena ranka, suėmė mane už sprando prisitraukė bučiniui. Bučiavo lėtai ir švelniai, o aš degiau iš nekantrumo. Pajutusi tarp mūsų suartėjusių kūnų jo kylančią erekciją, drąsiai čiupau ją ir ėmiau stimuliuoti. Atsargiai. Ranka lengvai slydo jos drėgnu paviršiumi, o aš ėmiau ainamuoti dar nespėjusi atsiplėšti nuo jo lūpų ir jau svajojau, kaip paimsiu ją į burną.

Vos atitrūkusi pritūpiau ir be jokių ceremonijų apžiojau jo šiltą, pulsuojantį penį . Ėmiau kuo giliausiai. Kartais ištraukdama ir pačiulpdama vien galvutę ar lyžtelėdama sėklides. Mėgavausi jo jausmingais atodūsiais. Man įsivažiavus jis vėl čiupo mane už sprando ir prisitraukė artyn. Dabar bučinys buvo daug aistringesnis ir jaučiau, kaip virpčioja mano vidiniai raumenukai. Norėjau kuo greičiau pajusti jį viduje, bet jis neskubėjo. Mikliai mane apsuko, nubučiavo kaklą ir pečius. Delnais suėmęs krūtis, pirštais stimuliavo spenelius. Jo penis visą laiką maloniai trynėsi man į sėdmenis ir aš nevalingai judinau klubus tikėdamasi, kad jis greičiau pateks vidun. Neištvėrusi pati ėmiau trinti sau klitorį, bet tai vos pastebėjęs jis atstūmė mano ranką. Paėmė mane į glėbį, pakėlė ir nusinešė į miegamąjį palikdamas koridoriuje šlapius pėdsakus.

Padėjo mane ant lovos, į sujauktus patalus ir lyg stabtelėjo akimirką pasigrožėti. Neiškentusi pamojau, kad ateitų ir jis šltu, drėgnu kūnu pridengė mane iš viršaus. Besibučiuojant aš įsigudrinau praskėsti kojas ir jau ieškojau pirštais jo erekcijos, kad tik greičiau susijungtume. Jis vėl mane sustabdė. Velniškai išsišiepė ir nuslydo žemyn, link mano Veneros kalnelio. Pirštų galiukais nuglostė mano lytines lūpas, lyg netyčia vis užčiuopdamas drėgmę tarp jų. Jam praskėtus mano lūpytes ir lėtai lyžčiojant jaučiau kiekvieną jo kvėptelėjimą. Todėl kai įsisiurbė į mano jautrų klitorį, netrukus ėmiau dūsauti nežinodama, ar noriu, kad jis liautųsi, ar noriu pajausti, kaip gali būti dar geriau.

Galbūt pailsęs, o gal mano nevaldomų dejonių įtikintas, jis pagaliau lovėsi. Dusdama po patirto orgazmo (gal net ne vieno) prisitraukiau jį bučiniui ir godžiai nulaižiau savo sultis nuo jo įkaitusių lūpų. Dabar jau jis suėmęs savo penį kumštyje braukė per patį mano kūno vidurį. Rankomis praskėčiau savo didžiąsias lytines lūpas, tikėdamasi, kad jis pagaliau įeis, tačiau jis neskubėjo. Tiesiog braukė savo išbrinkusia penio galvoje per ypatingai įjautrintą mano kūno dalį - klitorį. Kai ėmiau kartoti jo vardą, jis pagaliau mikliai užsimovė prezervatyvą ir lėtai užpildė mano drėgną meilės tuneliuką. Jaučiausi užpildyta kaip niekad, o jis ritmingai baksnojo man kažkur giliai ir neįtikėtinai maloniai. Net virš malonumo. Akyse temo, o jis nesiliovė ir vis greitėjo. Galiausiai, įsirėmė man kakta į kaktą ir vienu... dviem... trim... staigiais ir stipriais dūriais baigė mano viduje. Jo gilus, duslus atodūsis nuvilnijo mano virpančiu kūnu. Jaučiau, kaip įsitempę vidiniai raumenys melžia jo varpą ir spaudžiau jo kūną prie savęs, nenorėdama paleisti.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras