Sekso istorija: kaimynė

 
2 komentarai
Gyvenimas išginė į naują vietą. Labai kukliomis sąlygomis, tokių pat jaunų ir ambicingų žmonių kaimynystėje. Tarpinė stotelė tarp praeities ir ateities. Ir iki skalbyklos buvo vos penkios minutės kelio! Būtent ten ir susipažinau su žavia mergina, kuri gyveno vos pora aukštų žemiau. Gal kiek per liesa, tačiau labai žavi, linksma ir pasitikinti savimi. Pasisiūliau jau parnešti skalbinius iki namų.

Ji pakvietė mane užeiti. Pasiūlė alaus ir trumpam atsiprašė. Aš apžiūrinėjau butą. Išplanuotas lygiai kaip mano, tik jaukiai prikrautas afrikietiškų motyvų. Ant plačios, minkštos odinės sofos – daugybė ryškiaspalvių pagalvėlių. Kilimas irgi margas...

Išgirdau atidarant alaus butelį ir pamačiau artėjant ją. Dabar jau tik su pilku, vargiai iki pusės šlaunų siekiančiu laisvu džemperiu, apnuoginančiu vieną petį, ilgas, apsmukusias kojines ir, akivaizdžiai, jokios liemenėlės. Pamačiusi mano iš orbitų šoktelėjusias akis, ji atsakė neklausiama:

- Nemėgstu namie dėvėti daug drabužių,- tačiau nė kiek nesidrovėjo.

Reakcija greit išryškėjo mano kelnėse. Ji nusišypsojo ir priėjusi pakišo rankas man po džemperiu: perbraukė delnais per pilvą, švelniai rėžtelėjo nagais per nugaros apačią žemyn ir padėjo man jį nusivilkti. Nužvelgė mano apnuogintą torsą paslaptingai šypsodama, bet taip nieko ir nepasakė, o mano kraujas užvirė.

- Prisėsk, - metė ji visiškai ramiai.

Įsitaisiau tarp minkštų pagalvėlių ir mėgavausi moters sukurtu jaukumu, kurio mano namuose trūksta. Besipatogindamas pajutau po pagalve kažką kieta ir radau kai ką, kas mane nustebino. Dildo! Pagaminta iš skaisčiai rausvos želinės medžiagos, tačiau ne įprasta, o U formos, skirta dvigubai stimuliacijai: prie įprastinės, normalaus dydžio versijos buvo pridėtas smulkesnis, labai lankstus galas.

- Velnias... – ji pasimetė ir nuraudo, kas buvo keista palyginus su jos laisvu ankstesniu elgesiu.

- Man patinka, - išsišiepiau, bandydamas ją nuraminti. – Ateik čia, Išdykėle.

Ji prisėdo kitame sofos gale ir tylomis nervingai siurbčiojo alų, o aš laukiau, kada nurims.

- Mano buvęs vaikinas paliko mane, kai rado vonioje šitą daikčiuką. Jis įsiuto, išvadino mane iškrypėle, kuri neištikima jam su plastikiniu peniu. Jam itin nepatiko antros dalies paskirtis... – liejo širdį ji butelio kakleliu braukdama per lūpas ir nežiūrėdama man į akis.

- O!.. Man visiškai netrukdo, - pasakiau paguldydamas žaisliuką šalia savo kelnėse įkalinto penio, kad įsitikinčiau, kuris didesnis, bet neapsidžiaugiau – pralaimėjau vos keliais milimetrais.

Mane stebėdama ji galiausiai atsipalaidavo ir pradėjo juoktis, o aš lengviau atsikvėpiau.

- Koks tu tolerantiškas... Kodėl? – privertė ji mane pamąstyti.

- Aš jau buvau matęs tave ankščiau. Galvojau, kad galėčiau pakviesti į pasimatymą, bet... Tu buvai greitesnė. Dabar žinau, kad tu – protinga, linksma ir seksuali, todėl noriu pažinti tave geriau. O ir aš pats – ne tobulas. Manau, kad ir tau prireiks tolerancijos.

- Pavyzdžiui kam?.. – ji tiesiog tempė mane už liežuvio.

- Matai, nors ir lankausi sporto salėje, neturiu plieninio kūno, o ir mano pasididžiavimas ne pats didžiausias, bet tu manęs dar neišvarei. Ir, noriu pasakyti... - giliai įkvėpiau ir nustačiau dalykišką toną, - kad ir kaip norėčiau pamatyti šitą žaisliuką tavo užpakaliuke, manau, kad tikras penis, kaip mano, atrodytų ir jaustųsi ten daug geriau.

- Na, šitai tau dar teks įrodyti... – ji žiūrėjo į mane su kibirkštėlėmis akyse.

Ji padėjo alus butelį ant stalelio ir katiniškai atropojusi pas mane įsisiurbė į lūpas. Mūsų liežuviai žaidė vienas su kitu, o aš užsigeidžiau ją liesti. Nutraukęs bučinį, padėjau alų ant stalelio ir suėmęs ją už liaunučio liemens, parverčiau ant menčių. Kūną perliejo karštis, kada pamačiau, kad ji nedėvi kelnaičių. Smalsumas ginė tolyn ir netrukus ėmiau glostyti jos švariai nuskustą putytę, o ji tik šypsojosi pakandusi lūpą. Palinkęs pabučiavau ją ir ji kviečiamai praskėtė kojas. Erekcija skausmingai tino mano kelnėse, o pirštai lengvai slydo gilyn į jos ankštą, drėgną skylutę.

Vėl stabtelėjęs paėmiau žaisliuką ir ji sulenkė kojas per kelius, kilstelėdama užpakaliuką, kad man būtų patogiau. Pažaidęs aplink, ėmiau atsargiai brukti dildo gilyn.

- O taip... – atsiduso ji, kai dirbtinė galvutė nerė pro jos drėgnas lytines lūpas. Užsimerkė ir atpalaidavo raumenis.

Sukišęs visą storąjį dildo galą vidun, beveik visiškai ištraukiau ir vėl įkišau, vėl ištraukiau... O kada vėl įbrukau visą gilyn, paėmiau minkštąjį galą ir bandžiau įkišti į jos anusą. Ji sumykė nepatenkinta ir liepė man paieškoti lubrikanto po pagalvėlėmis. Greit radau mažą buteliuką ir užtepęs truputį ant piršto galiuko, bandžiau ištepti juo jos ankštą angą. Pirštas lengvai slystelėjo vidun ir jos dejonė maloniai nubėgo mano kūnu.

Šiek tiek luktelėjau, kol jos raumenys apsiprato su įsibrovėliu. Tada ištepiau lubrikantu dar vieną pirštą ir įkišau jį ten pat. Jai reikėjo šiek tiek laiko, bet jaučiau, kad ji jau buvo pasirengusi dildo. Ištraukęs pirštus mikliai patepiau lubrikantu dildo ir įkišau vidun. Visą vienu stipriu, bet ne grubiu, judesiu.

- Ahhh... – išrietė ji nugarą giliai atsidusdama, kai stipriai įsitvėrė į sofos kraštą. – Taip geeera...

Vienu metu galėjau judinti apie dildo dalis. Ji dejavo nesidrovėdama. Viena ranka gniaužė sofos kraštą, o kita – krūtis. Taip stimuliavau ją iki orgazmo, kuris vos po kelių minučių stimuliacijos netvilkė jos kūną. Ji kelis kart stipriai truktelėjo ir dar kurį laiką virpėjo, o aš neleidau jai išstumti dildo. Kai nusiramino, pamaži jį ištraukiau.

- Dabar tu parodyk, ką gali, - pasiūlė ji man, atsistojusi ant keturių, su ta dieviška, poorgazmine šypsena.

Jai nereikėjo kartoti dukart. Mikliai atsisegiau kelnes ir nusmaukęs, su apatiniais, iki kelių, suėmiau jos užpakaliuką abiem rankom ir sukišau savo plieninę erekciją į jos šiltą, gerai sudrėkintą anusą. Mano apsvaigęs protas sakė tik vieną – kad ilgai neišlaikysiu.

- Nerealu, mergyt... – atsidusau žiūrėdamas, kaip mano stambus penis braunasi į jos užpakaliuką.

- Mhmmmm... – dejavo ji man lėtai judant pirmyn-atgal.

Ji nuleido žemyn pečius, įsikniaubė veidu tarp pagalvėlių ir taip tik dar labiau išrietė subinytę. Taip, be žodžių, man buvo liepta judėti greičiau. Jos raumenukai stipriai spaudė mano penį, o aš judėjau kuo greičiausiai ir kambarys buvo pilnas mūsų nevaržomų atodūsių. Gal vos po poros minučių pajutau, kad įsitempė mano sėklidės ir jose užvirė lava. Tą akimirką jos raumenukai tarsi surakino mano penį ir neperspėjęs, iššoviau savo karštą sėklą jos viduje. Neturėjau kito pasirinkimo. Tik kai jos orgazmas galiausiai aprimo, galėjau įštraukti savo bliūkštantį organą. Lėtai ir atsargiai.

Kritau ant sofos be jėgų, o ji įsiraitė man į glėbį ir meiliai murkė:

- Buvo tikrai geriau, nei su dildo... Bet reikės patikrinti. Dar keletą kartų... kad nepamirščiau.

Magnus

 
Komentarai (2)
Ponas, Magnus, nustebinote su tokiu banaliu kūriniu..iš Jūsų tikėjausi daugiau..teks arba įjungti daugiau fantazijos arba daugiau praktikuotis:)
Silpnokai, kaip pigaus porno filmo siuzetas...
Naujas komentaras