Sekso istorija: Kaitra

 
Pagaliau padvelkė vasara, tik tas lauktasis karštis suveikė gal ne visai taip, kaip norėjosi. Tiesiogine prasme traukė prie žemės, tai ir išsitiesiau ant kilimo. Mano Mielasis nardė interneto gelmėse, o aš įnikau į knygą. Pamaži įsijaučiau ir plona trikotažine suknele pridengtas kūnas ėmė kaisti iš vidaus. Nejučiom ėjau kandžioti pirštą, o akys mikliai bėgiojo jaudinančiomis eilutėmis. Nustebau pajutusi virš savęs jo šiltą, tvirtą kūną. Susimuisčiau, o jis lėtai pabučiavo mano nuogą petį:

- Ką čia skaitai?.. – tolo balsas jam slystant mano nugara žemyn, o aš nesiteikiau, nei atsakyti, nei spėlioti jo ketinimų.Greit viskas paaiškėjo savaime. Jis atkryžiavo mano ištiestas kojas ir šiek tiek praskėtė. Nusprendžiau laikytis savo t.y. knygos, bet nesipriešinti. Įsitaisęs man tarp kojų jis lėtai glostė mano šlaunis ir sėdmenis. Man labai patiko, bet nė nesukrutėjau, nė necyptelėjau. Jis irgi nekreipė dėmesio į mane. Tiksliau, mano abejingumą. Toliau darė, ką norėjo. Užkabino pirštais mano kelnaičių šonus ir ėmė lėtai smaukti žemyn. Lyg pritardama kilstelėjau klubus, bet likau ištikima knygai, nors susikaupti darėsi vis sunkiau.

Jis vėl glostė mano sėdmenis. Lėtai ir su pasimėgavimu, lyg atradinėtų kažką naujo, o ir man darėsi įdomu, kur link tai veda. Ėmė braukti tarp jų nykščiais. Kartais visai arti mano lytinių lūpų, o kartais kiek aukščiau. Nustėrau, kai pajutau jo liežuvį braunantis tarp mano praskėstų sėdmenų. Maloni, drėgna vėsa virpuliukais nubėgo per kūną ir aš nevalingai kilstelėjau klubus lyg ragindama jį tęsti.

Nusijuokiau ir padėjau knygą į šalį. Išties jausmas priminė kutenimą. Ne pirmas kartas, kai jis ten lyžčioja, tačiau tai dar niekad nebuvo pagrindinis patiekalas, paprastai tik atsitiktiniai lyžčiojimai pradedant mylėtis ar keičiant pozas. Šįkart buvo kitaip. Šįkart mano užpakaliukas buvo ant pjede stalo, o aš jaučiau daugiau, nei ankščiau. Jis suko ratus liežuviu aplink mano išangę delnais tvirtai gniauždamas sėdmenis. Tai lėčiau, tai greičiau. Su didžiuliu pasimėgavimu. Mane jaudino net jo duslūs atodūsiai.

Galiausiai jis ėmė liežuvio galiuku brautis gilyn, stipriais bakstelėjimais atakuoti mano mažą, jautrią skylutę. Jaudulys ėmė bėgioti šlaunu viduriu ir, lyg pajutęs augantį mano susijaudinimą, jis ėmė pirštų galiukais glostyti mano lytines lūpas. Netruko užčiuopti, kad jau buvau jau sudrėkusi ir lengvai įbruko vieną, o paskui ir antrą pirštą man į makštį. Tokiai stimuliacijai negalėjau likti abejinga ir mano dūsavimai greit pasiekė jo ausis. Dar garsiau paklikau, kai jis vaginalinę stimuliaciją papildė išangės lyžčiojimais.

Dar niekad taip nenorėjau pajausti ko nors išangėje. Pirma tai buvo jo liežuvio galiukas, tada atsargiai ėmė brukti vidun nykštį, o aš stengiausi kuo labiau atsipalaiduoti ir pasimėgauti. Gulėjau ant pilvo užmerkusi akis ir padėjusi galvą ant sukryžiuotų rankų, o jis darbavosi man tarp kojų iš nugaros ir tyliame kambaryje vis aidėjo mano gailūs atodūsiai.

Sunerimau, kai jis atsitraukė. Ilgiau, nei reikia įkvėpti oro. Bijojau krustelėti, bet jau ėmiau galvoti, kad taip ir paliko mane sujaudintą. Ne. Netrukus pajutau, kaip jis nykščiu tepa man ant išangės vėsų lubrikantą ir bruka pirštą gilyn. Vėl giliai atsidusau ir stengiausi atsipalaiduoti. Man iš pasimėgavimo pradėjus siūbuoti klubais jis kita ranka staigiai pliaukštelėjo man per sėdmenis. Sustingau. Jis vėl ėmė juos glostyti ir aš vėl atsipalaidavau. Tada pajutau į mano mažą, sudrėkintą skylutę braunantis kai ką didesnio, nei pirštas. Daug didesnio. Gausiai ištepęs lubrikantu jis dabar bruko vidun savo stangrią varpą. Lėtais pirmyn-atgal, švelniai glostydamas mano sėdmenis ir šlaunis. Vis giliau ir giliau.

Ilgainiui mano užpakaliukas pats kilnojosi atkartodamas jo judesius ir mudu įgavome užtikrintą tempą. Garsėjo ne vien mano dejonės, bet ir jo. Jaučiau įtampą viduje, jaučiau kokios įsielektrinusios ir jautrios mano lytinės lūpos, jaučiau, kad tuoj tuoj patirsiu orgazmą. Nelaukdama pagalbos iš viršaus ėmiau darbuotis piršteliais apačioje ir netrukus mano kūną perskrodė stiprus orgazmas. Jo penis, judantis mano išangėje, buvo gerokai spustelėtas. Šiaip ne taip dar kelis kartus įsibrovęs gilyn jis galiausiai pratrūko ir baigė mano viduje.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras