Sekso istorija: Karšta diskusija

 
Mūsų ketveriukė – puiki komanda, todėl niekad nebūna nuobodu. Vakarienė restorane, šokiai klube ir pora taurelių jų namuose. Man patinka tokie vakarai. Galiu pamiršti rutiną ir seksualiai išsipustyti. Be to, turiu puikią kompanionę, kuri visad puikiai apsirengusi ir gerai nusiteikusi. Mūsų vyrai dirba kartu, todėl bendrų temų jiems niekad netrūksta.

Nemanau, kad jis kada ves... Taip, jis geras žmogus, tačiau su tokia išvaizda nieko nesusiras. Jau nė nekalbu apie žmoną.

- Dar ir kaip ras! Gal jis ir bjaurokas, bet uždirba tiek, kad tikrai atsiras mergina, kuriai tiks toks derinys.

- Diana, - atsigręžė jis į blondinę prie baro, maišančią kokteilį, - ar tekėtum už bjauraus tipo dėl to, kad jis turi pinigų?

Ji juos įdėmiai nužvelgė. Dabar, blankioje šviesoje, atrodė dar įspūdingiau nei paprastai: purūs, šviesūs plaukai, nepriekaištingas makiažas ir, kaip pirštine, trumpa, mėlyna suknele aptempta daili figūra.

- O dabar labai svarbu? – paklausė ji šaltu veidu.

Aš krykštelėjau prajuokinta jos abejingos reakcijos į verdančią  vyrų diskusiją. Išties, nė vienas iš mūsų, bent šią akimirką, neturėjo realios galimybės susituokti su pinigų maišu. Vyrai irgi nusijuokė ir atsigręžė į mane:

- O tu, Rita? Tekėtum už bjauraus vyro dėl pinigų?

- Nebent iš meilės. Man nesvarbu nei išvaizda, nei pinigai.

Mano šaltumas buvo labiau... jausmingas. Tebūnie naivu, bet juk kartą jau pasirinkau. Iš meilės. Diana priėjo arčiau, atsisėdo ir akimis sekiau, kaip kyla jo suknelė. Lemtingu momentu ji meistriškai sukryžiavo kojas. Dar kartą įsitikinau, kad ji mėgsta vaikščioti peilio ašmenimis ir niekad nepaslysta.

- Taigi, Rita – gera mergaitė, o judu? Vestumėt seną moteriškę su nukarusiais papais ir gelbėjimosi ratu, kuri nori sekso kiekvieną naktį? Kiek daug jai reikėtų susimokėti? – smogė Diana atgal.

- Ei! Seksas yra seksas… Moteris, kuri nori sekso čia nieko nekeičia. Duokit man kelis šimtus tūkstančių ir penkis metus jai. Sutinku.

- Visiškai! Mums gi kitaip. Palikit pinigų, išjunkit šviesą ir tegu šokčioja ta želė visą naktį.

- Fui... – pasišlykštėjom mudvi abi.

- Rimtai? – susidomėjo Diana. – Mylėtumeisi su tau nepatrauklia moterim? Kiekvieną naktį?

- Na... – mąsliai siurbtelėjo alaus jos mylimasis. – Nenorėčiau, bet... Manau, kad tokioje situacijoje galėčiau.

Akivaizdu, kad toks atsakymas jai nepatiko ir ji neketino visko taip palikti:

- Pala, pala... Jūs – vyrai. Jūs turit... Turit būti susijaudinę, kad galėtumėt užsiimti seksu. Moterys gali tiesiog atsigulti ir galvoti apie namų ruošą ar serialus. Kaip jūs susijaudinate, jei moteris netraukia?

- Aha, geras argumentas, - pagyrė jis ją už išmanymą, - Na, senučiukė mūsų tikrai nesujaudintų.

- Bet yra kitas būdas!  - sujudo mano Išmintingasis. – Visai paprasta. Mes pagalvotume apie tave ar Ritą.

-  Arba tave ir Ritą, - pridėjo Tomas ir abu sukikeno, kaip mokinukai.

- Bet ar susijaudintumėte su bjauria moterim? – neatlyžo Diana.

- Tame ir esmė, mes turim lakią vaizduotę.

- Tai susijaudintumėte?..

- Na... Jei šviesa būtų išjungta... – nepasidavė Tomas.

- Burna yra burna, – rėžė manasis ir juodu sudaužė stiklinėmis.

- Ranka yra ranka, - dar vienas skambtelėjimas palydimas juoko.

- O jei ranka – vyro? – nepasidavė Diana smogdama žemiau juostos. Vyrai nutilo.

- Ranka yra ranka, taip? – pakartojo Diana pergalingai ir mudvi sudaužėm taurėm.

Po kelių akimirkų nejaukios tylos Tomas vėl stojo į kovą:

- Gerai, o jūs? Ar tave sujaudintų moteris?

- O tu esi matęs moterį? – smagiausiai nusikvatojo Diana. – Moterys – seksualios. Jos gražios ir patrauklios. Toks vaizdas sujaudintų kiekvieną.

- Ir tave? – metė jis iššūkį.

- Žinoma! Duok man šansą su karšta moterim ir aš ją suvirpinsiu, kaip drebulės lapelį.

- Leidimas garantuotas, - patvirtino jis entuziastingai. – Jei tik galėsiu stebėti.

Vos neužspringau gėrimu. Kai ji perliejo mane karštu žvilgsniu. Ji – iššūkių mėgėja, bet prie ko čia aš? Manasis irgi buvo akivaizdžiai nustebintas, bet jo tai visai nepapiktino:

- O kaip tu, mieloji? Ar tave sujaudintų moteris? – ištarškėjo jis blizgančiomis akimis, o aš negalėjau patikėti.

- Aš jau sakiau: man svarbu ne išvaizda, o jausmai.

- Tai moteris tavęs neužvestų?

- Žaviuosi patraukliomis moterimis, bet ne. Moteris manęs neužvestų.

Kai manasis jau ėmė susitaikyti su mano kategorišku atsakymu, Dianos akyse žybtelėjo nelabasis ir jos liežuvis smarkiai pasmailėjo:

- Taigi... Tave masažuoja. Moteris. Graži moteris. Ima liesti tavo nuogą užpakaliuką. Palinkusi krimsteli tau ausį. Jos ranka slenka žemiau... Ir tu visai nesijaudini?

- Ne, - nors pati sunkiai įtikėjau savo atsakymo abejingumu.

- Nesąmonė, - burbtelėjo blondinė. – Seksuali moteris gali sujaudinti bet kurį.

- Nepamiršk emocinio aspekto, - stengiausi kalbėti kuo šalčiau. – Tai juk ne tik fiziška. Gal ir galima sujaudinti vyrą liečiant, bet su moterimis kitaip.

- Tai tu nesutinki, kad burna yra burna, o ranka yra ranka? Ir moteris negalėtų sukelti tau orgazmo net naudodama tą pačią techniką, kaip vyras? – ji dar labiau stūmė mane į kampą.

- Nemanau, kad moteriai pavyktų, – ir, dėl viso ko, tvirčiau suglaudžiau kelius.

Norėdama ištrūkti iš diskusijos, pakilau pasidaryti dar vieno kokteilio, tylėjau bijodama sutikti kieno nors akis ir jaučiau, kaip pavojingai įkaitusi atmosfera. Tomas juk juokavo, kad jai leistų mylėtis su moterimi, a?.. Kambaryje buvo per tylu. Pajutau kažką už nugaros. Tyliai atsidusau pajutusi jaudinantį prisilietimą. Šiaip mes su Mariumi viešai nedemonstruojam savo jausmų. Visai kitaip, nei Diana su Tomu, kurie vis pasibučiuoja, liečia vienas kitą, ji prisėda jam ant kelių. Dar vienas atodūsis išsprūdo, kai jai krimstelėjo kairę ausį. Pajutusi lūpas ant kaklo visai išskydau:

- Mmm... Nesustok... Taip...

O tada pamačiau, kad rankos ant mano liemens – visai ne Mariau. Jos buvo Dianos! Nustėrau iš išgąsčio, bet viską nuleidau juokais:

- Pasitrauk! Liaukis! Nebūk iškrypėlė!

Grumtis su aukštesne, sunkesne ir tvirtesne moterimi buvo gana sunku. Ypač, kai jos didelės krūtys maloniai rėmėsi į nugarą. Ištrūkti šansų turėjau mažai, o ji nepasidavė – tvirtai mane prispaudusi glamonėjo kaklą, viena ranka glostė liemenį aukštyn, link krūtinės.

- Ne, - krykštavau kaip paauglė. – Baik!

- Nemanai, kad galiu tave sujaudinti, - dūsavo ji man į kaklą. – Aš manau, kad galiu.

Be didelio pasipriešinimo Diana mane pusiau nusinešė, pusiau nusitempė mane ant sofos ir sugrūdo veidu į pagalvėles užgriuvusi ant manęs.

- Tuoj aš tau parodysiu... – grasino ji su pasimėgavimu, lyg būčiau to nusipelniusi.

Aš vis dar maniau, kad juokaujam ir bandžiau ištrūkti dūsaudama ir krykšdama, tačiau mano pastangos buvo bevaisės. Buvau prispausta prie minkštos sofos, o daili blondinė be perstojo glamonėjo mano kaklą, ausis ir skruostus.

- Mano leidimą turi, - džiaugsmingai pakartojo Tomas mėgaudamasis reginiu.

- Paleisk mane! – dar labiau susigėdau prisiminusi, kad mudvi ne vienos.

- Ar tu jau susijaudinai? – erzino Diana.

- Ne! – atkirtau.

- Tada aš tavęs negaliu paleisti.

Jaučiau, kaip ji kiša savo kojas man tarp kojų, bandydama jas praskleisti. Priešindamasi galvojau, kaip kyla mano suknelė, kaip ji lėtai atidengia klubus... Dieve, šįvakar aš su stringais, o vyrai garantuotai viską stebi. Mano bandymai nusimesti nuo savęs Dianą baigėsi tuo, kad trintis tarp mudviejų tik sustiprėjo, o tai neapsakomai jaudino.

- Pasitrauk nuo manęs, Pabaisa... – mano stiprų pareiškimą baigė bučinių sukeltas atodūsis.

Nors Diana ir nežinojo, bet kaklas – bene jautriausia mano kūno vieta, o jos moteriška nuotaika pataikė tiesiai į taikinį. Neketinau pripažinti, kad patiriu malonumą. Apsižvalgiau ieškodama pagalbos ir pamačiau, kad mūsų gražuoliukai sėdi ant kėdžių priešais sofą ir žiūri, lyg vaikai, lyg į saldumynų parduotuvės vitriną. Supratusi, kad jie nepadės man sustabdyti Dianos nusprendžiau keisti taktiką.

- Diana, tu nieko neįrodysi, pati žinai.

- Mieloji, jei tu nieko nejauti, tai bent man malonu.

Vėl bandžiau muistytis, bet veltui. Jos ranka atkakliai keliavo aukščiau. Numaniau, kur link ji keliauja, bet... juk viskas tik dėl juoko. Nesitikėjau, kad ji išdrįs. Pakandau lūpą iš nuostabos, kai ji spustelėjo delne mano krūtį ir ėmė gniaužyti spenelį per ploną suknelės medžiagą. Nebegalėjau sau meluoti...

Taip, man visad patiko Diana. Labai patiko. Manau, kad ji patinka visiems. Jau vien tas beprotiškas apsvaigimas Tomo akyse. Ji tiesiog nuostabi: graži, maloni, žavi ir moteriška, su visomis savo drąsiomis intrigėlėmis. Priešinausi tik nenorėdama pripažinti, kad esu pamaloninta tokios įspūdingos moters dėmesiu. Juk taip... negalima.

-  Ko nutilai? Jauti ką nors? – džiaugėsi Diana mano juntamu atsipalaidavimu.

Nežinojau, ką atsakyti. Toliau neigti tai, kas akivaizdu? Bejėgiškai guliu po jaudinančia moterimi, jos kūno artumas ir taiklios glamonės užliejo šiluma visą mano kūną. Suknelė jau užlipusi ant liemens, o mano drėgną putytę dengia tik mažas lopinėlis medžiagos. Juk mes tik kvailiojam, a?..

- Atsakyk, mieloji, ar aš tave jaudinu?

- Mariau! Apgink mane! – griebiausi šiaudo.

- Mažyte... Tomas man neleidžia.

Išsisukdama nuo Dianos liežuvio lendančio man į ausį pamačiau, kokie patenkinti vyrų veidai ir kaip Tomas ištiesė ranką Mariui priešais krūtinę, lyg gindamas. Abu kartu nusijuokė.

- Tomai, manau, kad Rita nedėvi apatinių.

- Tikriausiai, Diana irgi... – nepasidavė manasis.

Užsiklausiusi jų vėliau supratau, kad į mano nuogą užpakalį trinasi ne Dianos kelnaitės, o nuoga oda, kurią akivaizdžiai atidengė jos aukštyn užslydusi suknelė. Auka būti pasidarė dar smagiau, o kiekvienas mano krustelėjimas tik dar stipriau glaudė jos šilkinę odą prie manosios. Ir niekas negalėjo pasakyti, kad aš pati to norėjau, bet patenkinti likome visi. Vyrai gavo reginį, apie kurį gal jau svajojo ir dar ilgai kartos atmintyje, Diana įrodė savo, o aš... negaliu neigti, kad tirpau iš malonumo. Buvo tikrai gera, bet Diana tuo neapsiribojo. Jos laisvoji ranka mikliai rado mano kelnaičių liemenį ir lėtai bruko pirštus žemyn.

- Dieve... Tu taip nepadarysi... – dusau iš smaugiančio jaudulio. Taip negalima!

- Stebėk mane, - sukuždėjo ji man pragariškai dusliu balsu.

Turėjau gintis. Bent pabandyti, bet  nepajėgiau. Priešingai. Kilstelėjau klubus, kad ji lengviau rastų kelią. Žinojau, kad vyrai to nepastebės, kad tai liks tik tarp manęs ir jos.

- O taip... – sukuždėjau taip tyliai, kad girdėtų tik ji.

Jos ranka švelniai braukė žemyn per mano nuskustą Veneros kalnelį ir net krūptelėjau, kai ji spustelėjo mano klitorį. Mano noras gintis išgaravo akimirksniu. Nekaltais judesiai tik norėjau padėti jai pasiekti daugiau.

- Ar aš tave jaudinu?

- Ne..., - giliai atsidusau. - Gerai. Tu... mane... užvedi.

Ji dar stipriau sugniaužė mano krūtį ir meistriškai darbavosi pirštais apačioje. Aš tik dūsavau iš malonumo. Ar visos moterys tokios geros, ar Diana yra dariusi tai ir ankščiau? Vienu stipriu truktelėjimu ji apnuogino mano krūtis ir vyrai kaip mat tai pastebėjo. Man jau nerūpėjo. Tos malonios karščio bangos iš apačios smūgiavo tiesiai į smegenis ir vis stipriau. Neištvėrusi pati ėmiau žaisti su savo stangriais krūtų speneliais, kad tik greičiau pasiekčiau orgazmą. Nežinojau, kada ji liausis. Ji judino pirštus vis greičiau ir greičiau. Lyg to būtų maža, jis vis kuždėjo man į ausį:

- Tu – dieviška. Man labai patinka tavo mėlynos akys ir tavo tobulas užpakaliukas. Kelis metus laukiau šito momento, - nuo jos žodžių mane tik dar labiau išmušė karštis.

Kandžiodama lūpas slopinau dejones, todėl kalbėti buvo beveik neįmanoma.

- Tu... nesustok...taip...o taip... aš jau...

- Myliu tave, mažyte, - vos girdimai kuždėjo ji man, meistriškai sukdama pirštus apie mano tvinksintį klitorį. – Parodyk man, ką jauti...

Niekad nebūčiau tuo patikėjusi. Ir dabar ne labai tikėjau. Apskirtai ne labai suvokiau, kas vyksta. Skendau visiškoje ekstazėje ir ji mane traukė vis giliau. Norėjau vis daugiau. Išsipildė fantazija, kurios taip gėdijausi, kurią slėpiau pati nuo savęs. Fizinį malonumą stiprino visi įmanomi faktoriai. Buvau be gailesčio paimta, apnuoginta prieš du nuostabius vyrus ir sujaudinta taip, kad nebepajėgiau nuslėpti savo laukinės pusės. O tie miklūs pirštai man tarp kojų...

Ahhh... Aš... Mmmm... Tu... Taip!!!

Mano nevalingos aimanos tik paskatino ją stengtis, o aš džiaugiausi, kad esu prispausta prie sofos ir nenukrisiu alpdama. Mano raumenukai tvinkčiojo kaip pašėlę, o ji nesiliovė. Mano protas aptemo ir liko tik viena karšta, pulsuojanti dėmė. Kažkas manyje sprogo. Kūną tarsi nutvilkė elektra ir jos švelnūs stumtelėjimai pirštais pamaži nuleido mane ant žemės. Sunkiai gaudžiau orą, o mano dejonės suskydo iki maldavimo. Ji ištraukė pirštus ir atsipalaidavusi sukritau ant sofos.

- Ačiū, - išspaudžiau, kol ji švelniai bučiavo ir glostė mano virpantį kūną.

- Tai moteris gali sukelti tau orgazmą? – pasakė ji taip garsiai, kad ir vyrai girdėtų, nors klausimas buvo adresuotas man. – Ar įrodžiau savo?

- Tik tada, kai aš ją įsimylėjusi, - sumurkiau jau nepaisydama girdi kas ar ne. Gavau tai, ko slapčia norėjau.

Ir tuo vakaras tikrai nesibaigė...

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras