Sekso istorija: Karšta ir darbe

 
Neseniai pradėjau vaikščioti į sporto klubą, o vasaros karščiai tiesiog privertė labiau apsinuoginti. Vargu, ar kas pastebėjo skirtumą, bet tavo taiklūs, žemiau juostos smogiantys komentarai, kurie nutvilko karščiu ne tik skruostus, jau kelias savaites audrino mano fantazijas. Praėjusią naktį sapnavau erotišką sapną. Apie tave, žinoma. Vos atėjusi į darbą sėdau ir surašiau viską, ką prisiminiau. Nepagailėjau smulkių detalių ir paaiškinimų.

Perbėgau akimis tekstą ir dar įkaitusi nuo rašymo spustelėjau „siųsti“. Kūną perbėgo jaudulys ir, nors nesigailėjau, kamavo šiokia tokia baimė. Nusprendžiau, kad geriau pati viską paaiškinsiu, kol nekilo nesusipratimų. Virpančiomis kojomis užlipau laiptais, pasibeldžiau į tavo kabineto duris. Širdis ėmė plakti stipriau. Tyla... Atidariau duris. Tuščia. Negalėjau visko taip palikti. Žinojau, kad tu kažkur netoliese. Laukiau. Minutės slinko neįtikėtinai lėtai, o mintys galvoje tiesiog šėlo. Galiausiai nugalėjo pulsuojantis karštis tarp kojų ir galvoje besisukantys erotiški vaizdai iš sapno. Buvau pasiryžusi eiti toliau.

Pasislėpiau po tavo rašomuoju stalu. Rodos, girdėjau, kaip plaka mano širdis, bet tą garsą greit pertraukė kitas – atsidarė durys. Tu įėjai, uždarei jas paskui ir atsisėdai prie stalo. Pasimuistei kėdėje, bet nepatikėjai, kad ji gali būti pažeminta, o buvo. Aš išdykėliškai šypsojausi tylomis tave stebėdama ir mėgaudamasi žinojimu, kad tuoj atsidarysi elektroninį paštą. Įdėmiai klausiausi ir žinojau, kad štai, radai naują laišką. Ėmei skaityti, lyg eilinį darbinį laišką, bet likai nustebintas jo turiniu. Galėčiau lažintis, kad dar niekad taip lėtai ir su malonumu neskaitei mano laiškų. Tu net palinkai arčiau kompiuterio ekrano, lyg negalėdamas patikėti savo akimis.

Nauja karščio banga nutvilkė mane, kai pamačiau, kad lieti save, kad skaitydamas lėtai trini sau tarpkojį. Puikiausiai mačiau, kaip tavo kelnėse kyla erekcija. Aš irgi jaudinausi vis labiau. Jaučiau, kaip drėkstu. Dar truputį luktelėjau ir ketinau prisijungti. 

Lygiai kaip aprašiau laiške, braukiu delnais aukštyn tavo kojomis. Tu akimirkai išsigąsti, sustingsti, bandai atsitraukti, bet aš tik stipriau suimu tave už blauzdų ir tu nurimsti. Tada „Šššššššš...“ – aš tave nutildau, nuraminu ir toliau vykdau savo planą. Mano delnai kyla aukštyn, slenka tavo šlaunimis, o kelnėse kylanti erekcija dar labiau skatina mane judėti toliau. Galiausiai pasiekiu tą tikslą, tą žymų kauburį tavo kelnėse ir švelniai glostau jausdama karštį net per medžiagą. Tu jau iš teksto žinai, ko aš noriu ir noriu, kad tai įvyktų kuo greičiau.

Atsegu diržą, atitraukiu užtrauktuką ir įkišu ranką į tavo apatinius. Tu dar labiau įsitempi, kai suimu jį delnu.  Taip, juk tu dirbi, o aš darbuojuosi. Lėtai iš švelniai. Jaučiu, kaip drėksta mano kelnaitės nuo kylančio susijaudinimo. Atsiklaupiu ir mano šiltas kvėpavimas prie sudrėkusios tavo penio galvutės vėl perbėga jauduliu per tavo kūną. Girdžiu, kaip giliai įkvepi. Jaučiu, kaip visas tavo kūnas dabar įsitempęs laukia kito mano žingsnio. 

Iškišu liežuvį ir atsargiai, lėtai perbraukiu juo per visą tavo penio ilgį. Dar kartą. Ir dar. Tu nerimsti kėdėje, o aš, neatitraukdama akių nuo tavo neramaus ir geidulingo žvilgsnio, nulaižau ant galiuko susikaupusį prejekuliato lašą. „Mmm...“ – tyliai numykiu užmerkusi akis. Man patinka tavo skonis. Paimu tavo penį į burną ir jausmingai čiulpiu pasidėjusi rankas tau ant šlaunų. Pamaži paimu visą, nors akys trumpam ir apsiašaroja. Pailsusi viena ranka imu stimuliuoti penį, vis lyžtelėdama ar čiulptelėdama, kita atsargiai masažuoju tau sėklides. 

Tavo kvėpavimas pasikeičia, kad ir kaip tu stengiesi susivaldyti. Tikiu, kad viduje viskas verda dar labiau. Negaliu patikėti, kad visa tai vyksta ir mėgaujuosi kiekviena tau išsprūdusia dejone. Tikriausiai, turėtume liautis – biuras nėra derama vieta seksui. Tačiau... aš taip noriu, kad pabaigtum. Taip noriu vėl pajusti tavo skonį.

Toliau atkakliai darbuojuosi rankomis ir burna ant tavo puikaus penio. Žinau, kad ilgai nebeištversi. Imu judėti greičiau. Kaip galiu greičiau. Tai stipriau, tai silpniau. Matau, kaip stipriau įsikimbi kėdės ranktūrių, jaučiu, kaip įsitempia tavo kūnas. Dar atkakliau atsiduodu, dar intensyviau glamonėju tavo vyrišką pasididžiavimą. Abu stengiamės netriukšmauti, bet malonumas mus išduoda.

Tavo kojos ima nežymiai virpėti, tu kilsteli klubus, įsiremi į stalą, o aš vis nesiliauju. Matau, kaip sukandi dantis, kaip sulaikai kvėpavimą... ir mano burnoje išsilieja tavo šilta sperma. Aš laikau stipriai suėmusi tave už šlaunų, kol viską iščiulpiu, nuryju, kol nulaižau viską iki paskutinio lašo. Švelniai lyžčioju, kol tavo erekcija visiškai subliūkšta.

Girdžiu, kaip tavo kvėpavimas normalizuojasi, kaip kūnas atsipalaiduoja. Supakuoju tavo penį atgal į kelnes ir mėgaujuosi tavo poorgazminiu silpnumu. Tavo veidas nuspalvintas palaimos, tu vos pajėgi išbūti atsimerkęs. Sulaukiu tavo leidimo ir išlendu iš po stalo. Atsistoju, apsilaižau lūpas, pasilenkusi pabučiuoju tave į lūpų kamputį ir pasisuku eiti. Žodžiai stringa tavo gerklėje. Aš tik grįžteliu atsidariusi duris ir plačiai nusišypsau: „Ačiū!“

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras