Sekso istorija: "Kas bus, tas... " (II dalis)

 
5 komentarai
Su gera nuotaika, po gaivinančio dušo, nuėjau pusryčiauti. Kai kurios kūno dalys nuo vakar dar tikrai neatsigavo, ir tas jausmas buvo gan malonus. Praeinant pro registratūrą administratorė supratingai šyptelėjo ir pasakė, kad man kai kas palikta. Nustebau. Tik pamačiusi savo skrybėlę ir akinius nuo saulės supratau, kad vakar juos taip ir palikau ant baro – ne tas buvo galvoje... Šypsojausi pati sau. Žinoma, pirmiausia pagalvojau, kad čia mano naktinis mačo demonstruoja rūpestį, bet buvau dar labiau nustebinta. Ant akinančiai balto popieriaus vyriška ranka buvo išraityta: „Tokiam grožiui užmaršumas atleidžiamas. Barmenas“. Viskas, ką sugebėjau atsiminti, tai jo žavingą šypseną ir berniukišką šukuoseną.

Pusryčiaudama taip ir neatsitokėjau. Įspūdžių buvo daugiau, nei pakankamai. Į žmones nedidelėje salėje vargiai pakėliau akis – buvau paskendusi mintyse ir maloniai šiltuose prisiminimuose. Įsimečiau kažką į lėkštę, pasiėmiau didelį puodelį kavos, ir grįžau į savo kambarį. Tik įsitaisiusi mažučiame fotelyje ir įpusėjusi kavą pastebėjau, jog kitoje barmeno raštelio pusėje užrašytas telefono numeris. Diena dar tik prasidėjo...

Nebūčiau aš, jei praleisčiau tokią progą. Surinkau telefono numerį ir... Staiga persigalvojau nusprendusi, kad jis dar miega po naktinio darbo. Padėjau telefoną ant stalo, šalia to akis badančio lapelio ir toliau gurkščiojau kavą. Galiausiai neištvėriau ir išsiunčiau žinutę: „Dėkoju už rūpestingumą. Užsimirštančioji Gražuolė.“

Minutė, dvi, penkios, dešimt... Tyla. Guodžiau save mintim, kad jis dar miega, o ne šiaip man neatsako, ir pradėjau ruoštis į paplūdimį. Netrukus vėl staipiausi prieš didelį veidrodį, ir išsirinkusi mažiausiai dengiantį maudymosi kostiumėlį, kroviausi daiktus į paplūdimio krepšį. Dar kartą žvilgtelėjau į veidrodį ir... Suskambo telefonas.

„O tu ir ankstyva... Nesimiega?“ – šyptelėjau šviečiančiam ekranui manydama, jog mano hipotezė dėl miego pasitvirtino.

„Noriu efektyviai išnaudoti atostogų laiką“ – atrašiau kuo skubiausiai, net nebandydama vaizduoti abejingos.

„Turi planų?“ – pasiteiravo jis, ir likau sužavėta tokiu tiesumu.

„Einu į paplūdimį.“ – parašiau aš, nors dar buvau savo kambaryje.

„Viena? Gal reikia gido?“ – susidomėjo ir pasisiūlė jis.

„Viena. Būtų šaunu.“

„Po pusvalandžio prie tilto?“ – dar kartą nustebimo jis konkretumu.

„O.K.“ – išsišiepiau iki ausų.

„Lauksiu“ – atrašė jis, ir aš jau pradėjau laukti.

Leidau sau pavėluoti pora minučių ir artėdama prie sutartos vietos, lyg ir pažinau vakarykštį barmeną. Aukštas, šviesiaplaukis, atletiško kūno sudėjimo. Balti sportiniai marškinėliai puikiai pabrėžė ir jo įdegį, ir berniukiškus raumenis. Nelaukdamas, kol pati prieisiu jis žengė porą žingsnių į priekį, nusiėmė pilotinius akinius, ir kaip mat komplimentais išgelbėjo mane nuo nežinojimo, kaip pradėti pokalbį. Jautėsi, kuris iš mūsų – svečias, o kuris šeimininkas. Vos tik išsiaiškinom, jog šiandienos tikslas – saulės vonios, jis paėmė mane už rankos iš pareiškė:

„Paėjėsim,“ – paėmė mano didelį paplūdimio krepšį ir patraukėm jo pasirinktu keliu.

Neketinau prieštarauti. Man patiko jo valdinga maniera vainikuota tvirtu balsu. Nors atrodė jaunesnis už mane, bet jo didžiulis pasitikėjimas savimi mane papirko ir, spausdama delne tikrai ne vaikišką ranką, jaučiausi labai saugiai. Ta jo šypsena... Atsakančiai šypsojausi, kad ir ką jis kalbėjo. Gal kalta vakarykštė malonumo dozė, o gal daug žadanti šiandiena.

Netrukus iš pagrindinio kelio pasukom į kopas. Dar kurį laiką ėjom tankėjant krūmynams, jis karts nuo karto grįžtelėdavo į mane – jaučiausi saugoma. Galiausiai priėjom jaukią proskyną.

„Čia!“ – išdidžiai pareiškė jis. Džiaugtis buvo kuo. Vieta buvo saulėta ir gana atoki, nors jūrą vis dar buvo galima girdėti. Ištraukiau didelį rankšluostį, pakankamai didelį dviems, ir jis padėjo jį patiesti. Pasinaudodama moterišku „bejėgiškumu“,  paprašiau, kad atrištų suknelę nuo kaklo,  ir man dar nespėjus jos iki galo nusirengti, jis jau gulėjo ant rankšluosčio be marškinėlių, ir stebėjo mane. Aš mėgavausi akimirka ir visai neskubėjau. Prisėdau savo pusėje ieškodama rankinėje losjono nuo saulės, o jis neištvėręs pakomentavo:

„Jei nori gražiai įdegti, siūlau atsisakyti ir bikinio...“

Radusi ko ieškojau, atsukau jam nugarą, ir jis jau žinojo, ką daryti. Nesunkiai įveikė ploną juostelę man ant kaklo ir užuot paleidęs ją kristi, pats nubraukė pečiais žemyn, tada atsegė liemenėlės nugarą ir man beliko ją sugavus įkišti į krepšį. Vis dar sėdėdama į jį nugara įdaviau saulės losjoną ir atsiguliau ant pilvo. Girdėjau, kaip jis atidarė buteliuką, kaip šiek tiek pašildė kremą tarp delnų ir pradėjo nuo mano nugaros. Jo didelės, lyg krepšininko, plaštakos mikliai sukosi mano kūnu. Neabejojau, kad jis darė tai daugybę kartų, bet meistriškumas mane papirko ir mėgavausi tokiu nekaltu kontaktu. Nugara ir pečiai, rankos, kojos ir sėdmenys. Jis paprašė apsisukti, kad galėtų ištepti priekį – aš taip ir padariau. Tiesiog atsistojau.

Jaučiau, kaip jo akys perbėgo mano kūnu, nuliedamos jį karščiau nei saulė. Net jei būčiau nuraudusi, jis nebūtų to pastebėjęs. Prisidengęs suvaidintu profesionalumu, jis tęsė savo darbą nepraleisdamas nė vieno centimetro. Iš pradžių žiūrėdamas į mane iš viršaus, o paskui pritūpdamas visai arti mano saulei apnuoginto kūno. Ar galėjau nesijaudinti, kai jis delnais apgaubė mano krūtis, kai pirštų galiukais įtrynė spenelius, kai jo rankos slydo žemyn mano kojomis, o paskui tarp jų? Net pakandau lūpą, kad nepradėčiau aimanuoti nuo tokių švelnių prisilietimų, ir kai jo rankos dar kartą priartėjo visai arti mano bikini apačios, kiek įmanoma šalčiau, pareiškiau:

„Mano eilė.“

Jis teatrališkai kilstelėjo rankas, lyg pasiduodantis karys. Aš vėl išsišiepiau, ir dabar jau mano delnai glotniai slydo jo įkaitusia oda. Tvirtas kaklas, platūs pečiai, glotni krūtinė, nepriekaištingas pilvo presas... Vos priartėjusi prie šortų liemens ir jaudinančiai nustebinta įprastos augmenijos nebuvimo, nusprendžiau neiti toliau. Pažvelgiau jam į akis, paliepiau apsisukti ir pasiėmusi dar losjono ėmiausi nugaros ir rankų. Pasakiškas jausmas liesti tokį tikrą, gryną raumenį - jauną ir pulsuojantį karštu krauju.

Netrukus šita trumpa kelionė po stebuklų šalį baigėsi, ir mudu sugulėm ant rankšluosčio degintis. Negalėjau nepastebėti jo šortų priekyje padidėjusios palapinės ir užmerkusi akis tik apie tai ir tegalvojau, todėl po kelių minučių pajutusi lūpas prie ausies, nebežinojau, sapnuoju, ar tai iš tiesų vyksta. Jis pakuždėjo:

„Nebijok...“ – ir aš tik dar labiau susijaudinau, dar jautresnė tapau jo prisilietimams. Jis pabučiavo man ausį, žymėjosi kelią bučiniais per kaklą, per tarpkrūtį, lyg netyčia pirštais perbraukdamas per krūtis, ir žemyn po bamba. Atsiklaupė tarp mano kojų, jas šiek tiek pražergdamas. Bijojau garsiau sudejuoti, kad nebūtume sučiupti, bijojau atsimerkti, bet norėjau sužinoti, ar tai iš tiesų vyksta. O taip!

Jis sugavo mano žvilgsnį jau įsitaisęs man tarp kojų  ir pradėjęs atrišti juosteles maudymosi kelnaičių šonuose. Vos tik atidengė mano nudepiliuotą Veneros kalnelį, aš aiktelėjau, jis sušnypštė mane tildydamas, ir kartu oro virpesiais užgaudamas mano prabudusį klitorį. Raumenys mano pilvo apačioje įkaito. Žiūrėdamas man į akis jis nėrė gilyn. Jo ilgas, mėsingas liežuvis kaip mat rado sudrėkusią ertmę ir brovėsi kuo įmanydamas giliau. Aš vis stengiausi būti tyliai. Jis įsitvėrė man į ranką ir ją spausdama atgal rodžiau tai, ką norėjosi išrėkti visais plaučiais: man buvo gera.

Ištyrinėjęs naujai atsidengtas žemes, jis ilgėliau stabtelėjo ties klitoriu ir laisva ranka sugriebusi jo trumpus plaukus pasistengiau jį ten užlaikyti. Kai jo miklus liežuvis nenuilstamai darbavosi, aš nebežinojau, Dievą šauktis, kartoti jo vardą ar kaip kitaip išreikšti pasitenkinimą. Mano mintis netrukus pertraukė orgazmas ir vaikinas pačiu laiku užčiaupė man burną ranka.

Nuslūgus stipriai bangai jis dar lyžčiojo aplink, bet aš neištvėriau ir sugriebusį jį už plaukų prisitraukiau artyn. Jaučiau jo tankų kvėpavimų, savo kūno sultis ant jo liežuvio... Būčiau padariusi bet ką, ir tai tikriausiai matėsi man iš akių. Jis nelaukė, kada mano kvėpavimas vėl bus normalus ir, sužvejojęs šortų kišenėje prezervatyvą, prispaudė mano kelius arčiau mano krūtinės ir netrukus nėrė gilyn į mano laukiančią skylutę. Bučiau susikandžiojusi lūpas iki kraujo, jei jis nebūtų užčiaupęs mano garsėjančių aimanų nesibaigiančiu bučiniu.

Viskas baigėsi taip greit, kaip ir tikėjausi. Gal jam ir ne pirmas kartas kopose, bet man jaudulio būti užkluptai, buvo sočiai ir vos jam baigus skubėjau apsiversti ant pilvo. Kaip strutis slepia galvą smėlyje, taip aš dabar baksnojau kakta į rankšluostį ir jei ne švelnūs bučiniai ant pečių ir tos nepamirštamos rankos, galėčiau meluoti sau, jog nieko nenutiko. Atsisukau į jį. Jis šypsojosi. Dar kartą pakštelėjo man petį ir atsidavė saulei. Abiems reikėjo atsipūsti.

Taip besikepinant nepastebimai prabėgo laikas ir pagal telefono signalą jau rinkomės daiktus. Maudymosi kostiumėliu taip ir nebeapsirengiau. Ant nuogo kūno užsimečiau suknelę žinodama, kad nieko ypatingo nesimatys, o mano kompanioną visą kelią degins ta mintis. Visiškai neklydau – jis naudojosi kiekviena proga prie manęs prisiliesti. Jaučiausi, lyg šviežiai įsimylėta ir su džiaugsmu atsidaviau tam naiviam jausmui. Abu žinojom, kad tai laikina, todėl norėjosi pasiimti, kuo daugiau.

Buvau palydėta iki pat svečių namų, kuriuose apsistojau, ir paleista tik su pažadu, jog ateisiu į barą.

Pirmoji dalis - Sekso istorija

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (5)
Tikrai laiko veltui neleidžia :D
pritariu
Gražiai dėsto mintis
Ir bus ;)
galetu buti ir daugiau tu daliu is atostogu
Naujas komentaras