Sekso istorija: "Kas bus, tas... " (V dalis)

 
1 komentaras
Barmenas pasitiko mane su šypsena ir jau tiesė ranką raktams, tyčia užlaikydamas mano pirštus delne, su klausiama veido išraiška. Vėl norėjau būti dramatiška, pareikalauti paaiškinimo, atsiprašymo ar dar bala žino ko, bet... Labiau norėjosi papasakoti jam viską iki smulkmenų, norėjosi, kad jis jau nebe pirštais nertų į mano įkaitusią vietelę, tačiau tik linktelėjau galvą užmerkdama akis, ir jis viską suprato – jo planas puikiai suveikė. Ne iki galo, bet... Jam ir to buvo gana, o mano kūnas ir protas tik dar labiau įsielektrino. Iki darbo pabaigos laiko dar buvo, o aš jau svajojau, kad visi prasmegtų skradžiai žemės, ir jis paimtų mane, nors ir čia, ant šitos baro kėdės.

Mano norams nebuvo lemta išsipildyti. Dar ne. Nuobodžiai gindama laiką taurės kraštu, pajutau kaip man į nugarą įsirėmė stangrios krūtys ir pažįstamas kvepalų aromatas tuo pat išdavė, kieno ranka slysta mano šlaunimi.

„Pasiilgai?“ – sučiulbėjo išdykėlė padavėja. Aš, lyg katinas, palenkiau galvą į šoną, ir gailiai šyptelėjau. Norėjau, kad jos ranka ten užsibūtų, bet puikiai žinojau, kad gavusi užsakymą ji tuoj pat neš jį prie stalelio. Nieko nesakiau. Jai nuėjus, mano barmenas man mirktelėjo. Gudrus žaltys... Kaitinama dviem frontais aš tiesiog spirgėjau, ir jis žinojo, kad vos tik liksim dviese, aš būsiu pasiryžusi viskam.

Dar vienas kokteilis, dar kelios porcijos kaitinančių žvilgsnių, begalė „netyčinių“ prisilietimų, ir beveik nepastebėjau, kaip pamažu  skirstosi baro lankytojai. Kas įkaušę, kas pavargę, kas įsiaudrinę, gal ne mažiau, nei aš. Žvilgsniu prisikviečiau savo barmeną, ir per daug nebesijaudindama, pamatys kas ar ne, įbrukau ranką sau tarp kojų. Pro jo akis tai tikrai neprasprūdo. Jis palinko arčiau manęs, aš beveik priglaudžiau lūpas jam prie ausies, ir paklaususi, kada baigia darbą, perbraukiau pirštu jo lūpas. Jis atsitraukė, kad matytų mano akis ir apsilaižė lūpas, o aš, sekdama jį, aplaižiau savo pirštą. Jis pažadėjo ilgai  netrukti, ir pakštelėjo man į kaktą.

Sekiojau akimis, tarp staliukų besisukiojančią bučiuoklę padavėją, ir mintimis vijau visus namo. Aišku, juos labiau veikė laikrodžio rodyklės, nei mano mintys, bet baras pamažu tuštėjo. Galiausiai žmonių liko tik tiek, jog galėjau pašokti su savo padavėja ir, nors mūsų šokis atrodė dar net mažiau intymus, nei kai kurių merginų tą vakarą, tačiau kiekvienas jos prisilietimas deginte degino mano kūną. Kai muzika buvo išjungta,  ir paskutiniai klientai apmokėjo sąskaitas, likom tik aš, padavėja, barmenas ir... visi kiti personalo nariai.

Buvau pristatyta, kaip barmeno viešnia, ir paaiškėjo, kad su juo ir žaviąja padavėja, liksim sutvarkyti baro. Aš visa dar spirgėjau ant kėdės kankinama troškimų, kai mano geismo objektai visai nekaltai vaikščiojo aplink. Visi kiti palengva išsiskirstė. Vos tik išgirdau paskutinį „Iki rytojaus!”, puoliau prie arčiau nei barmenas stovinčios padavėjos ir įsisiurbiau į jos lūpas su visu užlaikytu geismu. Ji džiaugsmingai mane pasitiko. Padėjo ant stalo pašluostę, nusirišo prijuostę, ir paėmusi mane už rankos, pasivedė iki mažytės scenos pakylos.

Nutempusi staltiesę nuo kampinio staliuko, nupurtė ir patiesė ant scenos, lyg ruoštumėmės piknikui parke. Aš tik nusijuokiau, nežinodama, kaip elgtis, kai ji be žodžių privertė mane ten atsigulti. Ji įsitaisė šalia ir mes vėl aistringai bučiavomės. Mano sijonas greit atsidūrė ties liemeniu, o jos pirštai ten, kur neužsibuvo anksčiau. Maniau, kad jau dabar visas laikas priklauso mums.

Nesivargindama nurengti man palaidinės, ji pro gilią iškirptę ištraukė mano krūtis ir pakaitom laižė spenelius. Aš įsigudrinau atsegti jai liemenėlę, o galiausiai ji leido nuvilkti jai marškinėlius, ir, atsikračiusios nereikalingų trukdžių, vėl spaudėm šiltas krūtis viena prie kitos. Mano rankos entuziastingai keliavo jos stangriu kūnu, bet aptemptų kelnių man taip ir nepavyko įveikti. Susitelkiau į tai, ką galėjau ir kvėpuodama jos užburiančiu kūno kvapu, mėgavausi minkštomis lūpomis, kol mano pilvo apačioje kaupėsi uraganas.

„Echem... O mane pamiršot?“ – išgirdau atsikrenkščiant pažįstamą balsą. Tai buvo mano barmenas. Ką tik po dušo. Kvepiantis ir prisidengęs drėgną, raumeningą kūną vien rankšluosčiu. Mergina nuo manęs kiek atsitraukė, lyg priklausyčiau jam, ir jis ištiesė jai raktų ryšulį:

„Tavo vaikinas jau atvažiavo,“ – pasipuošė jo lūpos velniška šypsena.

Pakštelėjusi man į lūpas ji pakilo, pasiėmė marškinėlius, pakuždėjo kažką jam į ausį, jis pritarė ir, dar kartą atsigręžusi, nuėjo. Aš antrą kartą buvau palikta. Jis prisėdo šalia ir bandė bučiniais nuplauti mano nepatenkintą veido išraišką. Širdau, kam mane taip erzina. Jis murkė kaip katinas ir glaustydamasis pamažu nuvilko man palaidinę. Parguldęs ant menčių užčiaupė lūpas bučiniu ir, be jokio pasipriešinimo, nusmaukė sijoną. Tiesiog nebepajėgiau „laužytis“, kai jis ėmė glamonėti mano nepatenkintų troškimų išvargintą kūną.

Netrukus pajutau jo iš po rankšluosčio išsprūdusią erekciją. Stumtelėjau jį taip, kad apsiverstų ant nugaros ir apžergiau ties juosmeniu, delnu tvirtai sugriebusi jo pulsuojantį organą – ne aš viena ištroškau dėmesio.

„Tai ji turi vaikiną?“ – pasiteiravau, judindama kumštį aukštyn-žemyn.

„Mmmm... Mhm...“ – patvirtino jis.

„Vaikiną?!“ – dar tvirčiau spustelėjau jį.

„Ahhh.. Ji.. Ji – biseksuali,“ – primerkė jis akis akimirkai atlošdamas galvą.

„Ir jis neprieštarauja?..“ – kamantinėjau toliau, lyg nesuvokčiau, ką jam daro mano rankos.

„O tu labai priešinaisi?“ – nusijuokė jis ir, sugriebęs mane abiem rankom už kaklo, prisitraukė bučiniui. Pirštais nuvairavau jo varpą tarp savo drėgnų lūpyčių ir užguliau visu svoriu, kol jis visas atsidūrė manyje.

„Oho...“ – giliai atsiduso jis. – „Aš tiesiog jaučiu, kaip tau patiko!“

Abu smagiai nusijuokėm,  ir palengva atradom bendrą ritmą. Šėlau, lyg ant neprajodyto eržilo, o jo degančios akys kaitino mano kraują. Stebėtinai greitai kūną užplūdo virpantis jaudulys ir perskrosta orgazmo sustingau virš jo. Jis sugriebė mane už klubų ir jodino toliau. Daug toliau, nei galėjau atlaikyti. Po kelių rėksmingų bandymų prisišaukti dievą buvau parversta ant nugaros, ir tik karštos sėklos pliūpsniai, nusileidę ant pilvo, pažadino iš ekstazės.

Taip ir dūsavom sugulę vienas šalia kito, kartais nusijuokdami, kol atodūsių simfoniją pertraukė žingsniai salėje.

„O jūs tikri triukšmadariai...“ – pasigirdo nepažįstamas juokas.

„Susitvarkyk, moterie...“ – sviedė man į krūtinę drėgną rankšluostį besijuokdama padavėja.

Ketvirtoji istorijos dalis - Sekso istorija

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (1)
Čia kuriam bare taip vyksta? Reiktų apsilankyt :D
Naujas komentaras