Sekso istorija: "Kas bus, tas..." (VI dalis)

 
4 komentarai
Atsisėdusi, apsišluosčiusi, ir, bent kiek, prisidengusi nuogumą greit supratau, jog tai - padavėjos vaikinas. Ir, žinoma, ji pati. Jis dėvėjo tik gelbėtojo šortus, o ji jau buvo išvaduota iš tų prigludusių kelnių ir tik mažyčiai juodi stringai slėpė intymiąją vietelę. Ji priklaupė prie manęs, nusivilko marškinėlius ir vėl prisiglaudė krūtine mane bučiuodama. Bejėgiškai tirpau, nes kūnas dar virpėjo nuo paskutinio orgazmo. Ji numetė rankšluostį į šoną ir neleido mano įkaitusiam kūnui atvėsti.

Jos pasakiškai švelni oda dabar kvepėjo vyru ir drėko mano lūpytės, spėliojant galimą scenarijų. Žinojau, kad ji jau prieš darbo pabaigą buvo labiau nei nusiteikusi meilės žaidimams, o dar tas mūsų nutrauktas suartėjimas... Vargu, ar jis atvažiavo be marškinėlių, o ir ji negalėjo kelnių tiesiog pamesti...

Dabar šėlo ji. Atsitraukusi akimirkai mikliai nusismaukė kelnaites ir sviedė tylinčiai auditorijai. Net nepajutau, kaip greit, jos iniciatyva, susikibom žirklių poza ir, jausdama tvinksinčią drėgmę, neabejojau, kad jos putytė buvo gerokai apšildyta iš vidaus. Norėjau ją pajausti, norėjau įsiskverbti pirštais, užčiuopti jos pulsuojančius raumenukus ir įsisiurbti į prisirpusį klitorį. Tačiau, ne aš viena turėjau norų.

Vos po akimirkos tarp jos nuo aimanų neužsičiaupiančių lūpų įsiskverbė varpa. Iš pradžių švelniai, pamažu, lyg erzindama, paskui žaisdama galvute jos lūpomis ir liežuviu, o tada staigiai gilyn. Jis net sugriebė merginą už plaukų, kad ši neišsprūstų. Man vien bežiūrint kaupėsi seilės burnoje, o mudviejų sulėtėję judesiai paliko putytę ko ne sopančią, nuo dėmesio stygiaus.

Lyg žaibas nukrėtė netikėtas šlapio liežuvio prisilietimas prie mano styrančių spenelių ir šiltos, vyriškos rankos ant liemens – mano barmenas grįžo ant scenos. Sugriebiau jį už sprando ir nėriau liežuviu tarp jo minkštų lūpų. Aimanavau jam į burną iš begalinio malonumo, ore nuaidėjo dar vienas darnus dejonių duetas. Užsiėmusi glamonėmis tik pajutau, kaip karštoji padavėja gyvatiškai slenka man tarp kojų. Abu su barmenu susidomėjom. Mergina, visą laiką žiūrėdama į mudu, pirma aplaižė mano spenelius, kurie dar blizgėjo nuo vaikino lyžtelėjimų, tada pabučiavo mane, o paskui jį.

Aš gerokai nustebau, o žvilgtelėjusi jai pro petį pamačiau, kaip jos vaikinas, įnirtingai gaudydamas ją, darbuojasi tarp jos kojų, sugriebęs delnais riestą užpakaliuką. Kandžiodama lūpą ji vėl grįžo žemyn ir bučiuodama mano pilvuką pamažu mane kaitino. Galiausiai įsitaisė tarp mano kojų ir ėmė laižyti mano virpčiojančias lūpytes, kai jos vaikinas skverbėsi į ją iš nugaros, vis stumtelėdamas jos kūną tarp mano kojų.

Pagaliau jis žvilgtelėjo į mane ir pamerkė akį, kai manasis barmenas prikišo man prie pat lūpų savo styrančią varpą. Įsisiurbiau į putlią galvutę ir neatitraukiau akių nuo padavėjos vaikino. Jis lėtai judėjo pirmyn-atgal, o jos liežuvis atkartojo tą patį ritmą manyje, vis užkliudydamas klitorį. Aš aimanavau pilna burna ir tos vibracijos tekėjo mano barmeno varpa. Rodos, susijungėm visi į vieną, pulsuojančią elektros grandinę.

Ritmas pamažu greitėjo, ji dūsavo tiesiai į mano drėgnas lūpytes, o jis, aplaižęs nykštį, pamažu bruko jai į išangę. Varpa mano burnoje irgi nerimo, kartais išsprūsdama ir pliaukštelėdama man per lūpas. Nebeišsilaikydama ties mano putyte, ji įbruko ten du pirštus ir ėmė gana grubiai stimuliuoti. Jutau kylant orgazmą. Jos vaikinas vėl užsižaidė ties jos užpakaliuku ir prieš man suprantant, ką jis daro, jis nutaikė savo varpą ties jos sudrėkinta išange ir lėtai bruko ją gilyn. Ji užmerkė akis ir nesupratau, skauda jai, ar taip nepakeliamai malonu. Jis palinko į priekį ir prisiglaudė prie jos visa nugara, pabučiavo į petį, krimstelėjo ausį, o ji, pajutusi, kaip mano raumenukai susitraukinėja nuo orgazmo, ištraukė pirštus.

Nenorėdama nutraukti malonumo, pati ėmiau stimuliuoti klitorį ir stebėdama, kaip švelniai jis stimuliuoja ją iš nugaros, pagaliau pasiekiau galingą orgazmą. Vėl. Nuo rėksmingo atodūsio išsprūdo mano meilužio varpa, bet man tai mažiausiai rūpėjo. Akimirkai stabtelėjusi ir toliau glosčiau pirštų galiukais savo jautriąją vietelę, nors vargiai begalėjau prie jos prisiliesti.

Vis dar žiūrėdamas į mane pro jos petį jis aplaižė du pirštus ir įkišo juos jai tarp kojų. Ji vėl užsimerkė ir kandžiojo lūpas. Pamėgdžiodama juos ir aš įbrukau pirštus gilyn. Jos virpantis kūnas sustingo akimirkai ir ji skardžiai cyptelėjo perskrosta orgazmo. Mane nukrėtė ne ką menkesnis malonumas ir gaudydama kvapą delnu stipriai suspaudžiau savo Veneros kalnelį, kuris dabar buvo panašesnis į Vezuvijų.

5-oji istorijos dalis - Sekso istorija

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (4)
:)
super
Labai gražu!
O gal ir toliau tęsinys bus? Ar atostogos taip ir baigsis?
P.S. labai profesionaliai parašyta. Maloniai skaitosi :)
D:)
Naujas komentaras