Sekso istorija: "Kas bus, tas..." (VII dalis)

 
11 komentarai
Vėl pamačiau savo barmeną, tačiau jis artėjo ne prie manęs. Vienu galvos mostu privertė porelę pakeisti pozą ir štai jis gulėjo ant nugaros, o ji apžergusi jį per liemenį, veidu į mane ir nugara į jį, lėtai atsilošė. Barmenas stovėjo šalia ir ji paėmė jo varpą į burną. Nieko nelaukdama įsitaisiau tarp praskėstų įsimylėjėlių kojų ir ėmiau laižyti jos putytę, nors mano liežuvis vis nusprūsdavo ant jo varpos, lėtai judančios jos išangėje. Jis greitino tempą, o aš ėmiau pirštais glamonėti jo sėklides. Pakėlusi akis pamačiau, kad barmenas spokso į mane ir dar labiau stengiausi, lyg atlyginimas priklausytų nuo rezultatų.

Netrukus jis išsprūdo iš padavėjos lūpų ir priėjo prie manęs iš nugaros. Nusitaikė ir vienu ypu paskandino savo stangrią varpą mano permirkusioje putytėje. Mano netvardomos dejonės vibravo jos kūnu. Vargiai bepajėgiau išsilaikyti tarp jos lūpyčių ir jo varpos, kai ši išslydo. Nedvejojusi nė akimirką, čiupau ją į burną ir, sudrėkinusi giliai gerklėje, vėl grąžinau į vietą. Jos klitorį ėmiau gaudyti nykščiu, bet vos mano raumenukams ėmus spazmuoti aplink įsitempusią varpą, mano karštoji vietelė vėl buvo palikta tuščia, o jis, pastūmęs mane, įbruko ją jai.

Pasijutau mažumėlę atstumta, bet vaizdas atpirko viską ir žaidžiau pirštais, kad neatsilikčiau. Vaikinai darniai judėjo jos viduje: vienas makštyje, kitas išangėje. Darnus komandinis darbas išdavė, kad jie daro tai nebe pirmą kartą... Nuo kiekvienos, iš jų lūpų išsprūdusios dejonės, vis stipriau virpėjau, o ji tirpo, lyg žvakės liepsna, tarp įsijautusių vaikinų kūnų.

Pagavau jos ekstazėje paskendusį žvilgsnį, ji pakando lūpą nužvelgusi mano kūną. Barmenas grįžtelėjo į mane ir nulipo nuo jos. Atsigulė ir štai aš jau slydau žemyn ant jo plieninės erekcijos džiaugdamasi tuo iš proto varančiu pilnumo jausmu. Vos pajutau jo sėklides, jis sugriebė mane už klubų ir įnirtingais pirmyn-atgal velnišku greičiu prišaukė orgazmą.

Nespėjusi atgauti kvapo, įsikniaubusi jam į petį, pajutau dar vienas rankas ant savo užpakaliuko. Tai buvo padavėjos vaikinas. Jis gniaužė mano žandukus, glostė nykščiu išangę, o galiausiai pasilenkė ir ėmė ją laižyti. Net krūptelėjau iš netikėtumo, bet jis neatsitraukė. Priešingai, įbruko savo liežuvį gilyn. Žinojau, kas bus toliau, stengiausi atsipalaiduoti. Netrukus liežuvį pakeitė pirštas, du, o paskui ir drėgna varpos galvutė ėmė brautis gilyn.

Aš čia – naujokė, todėl jau vien jo jausmingi dūsavimai išdavė, kad spaudimas itin jaudinantis. Vos jo galvutė atsidūrė manyje ir aš bent kiek su ja apsipratau, mano barmenas ėmė judėti. Kai stimuliacija tapo dviguba, aš nebegalėjau tverti ilgiau. Aimanos ir dūsavimai nebesusidėjo į žodžius ir tik primityvūs atodūsiai rodė mano pasitenkinimą. Vyrai irgi nebeišlaikė ilgiau ir su pirmais mano orgazmo spazmais, vienas po kito išsprūdo ir mano skylučių apipurkšdami mano kūną karšta sėkla.

Jaučiausi tokia purvina, tokia nusidėjusi, bet kartu tuo labai patenkinta. Dvi didžiulės šypsenos dėkojo man už tai, už ką pati jaučiausi dėkinga. Tarp mūsų tankių dūsavimų nuskambėjo pavargęs juokas ir atsigavusi padavėja palinko prie mano krūtų laižydama užtiškusius spermos lašus. Neabejoju, kad tai buvo specialus pasirodymas vaikinams, nors jos miklus liežuvis siuntė malonumą visu mano kūnu.

Sugriebiau ją už plaukų ir prisitraukiau bučiniui. Nuo jos iškišto liežuvio tįso sperma. Sutartinai ėmėm ja žaisti, kol galiausiai liežuviai susikibo ir lūpos susiliejo. Dejavom viena kitai į burną. Lašas teatrališkumo, vardan vyrų, tapo ne mažesniu malonumu mums abiems.

„Kokia tu išdykusi...“ – numykė žiūrėdama man į akis, kai pagaliau atsiplėšėm viena nuo kitos. Padėjo atsistoti ir, nekreipdamos dėmesio į vaikinus, abi nuėjom į personalo tualetą, kur ji įjungė dušą ir jau po akimirkos mudvi švelniai glamonėjomės po šilta, kutenančia srove. Nebelietėm Veneros kalnelių, jie ir taip buvo nuvarginti, tiesiog švelniai glamonėjomės po tekančiu vandeniu, kruopščiai nuprausėm viena kitą. Kūnui dabar to ir reikėjo: atgaivos ir poilsio.

Kai grįžom po dušo, salė jau buvo sutvarkyta ir, skalambindamas raktais, padavėjos vaikinas ragino važiuoti namo. Aš atsisakiau, nes ir rytas jau buvo arti, ir manęs laukė kelionė namo. Katiniškais mykimais buvo paliūdėta, kad neprisijungsiu ir buvau pametėta iki savo gyvenamos vietos. Nereikia pasakoti, kad vos pravėrusi kambario duris kritau į lovą ir tik įžūlūs saulės spinduliai vėlyvą rytą pramerkė man akis.

Šeštoji istorijos dalis - Sekso istorija

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (11)
sita dalis geriausia is visos istorijos:)
Nereikia matyti tik dvi spalvas - juoda-balta, taip pat nereikia skaitinius skirstyti tik į Erotiką ir klasiką. Gal laikas praplėsti akiratį :) Kaip ir nevertinti žmogaus tik pagal pamatytą komentarą :)
ne ne, tik erotiniai pasakojimai, zinoma :)
Ačiū už pasiūlymus. Paskaitau įvairius žanrus, bet pasilieku prie to, kas labiausiai patinka. Anot jūsų jau tik klasika verta dėmesio ir laiko?
Siulyciau klasika paskaityt :D
Ruuuta,
yra keletas dar labai neblogų, jei gerai pamenu pavadinimą "Margas vasaros sodas", "Kas kaltas" (ypač patiko), taip pat dar keli. O pagrinde tenka skaityti anglišką literatūrą (jos tikrai labai daug viename puslapyje).
Ne baras, o bordelis tiesiog :)))
Vidai, o tai kokius jus kurinius skaitot? nustebinot.
Labai gražiai parašyta, jaudinantis ir puikiai išpildytas scenarijus. Kogero pats geriausias lietuviškas pasakojimas kiek teko rasti.
gera istorija...
mazai tokiu paneliu...:(
Super
Naujas komentaras