Sekso istorija: "Kas bus, tas..." (VIII dalis)

 
2 komentarai
Prabudau kaip pasakoje: kambarys pilnas šviesos, aš minkštuose pataluose Ievos kostiumu, paslaptingai tylu, o protas vis dar apsvaigęs nuo vakarykščių įspūdžių. Šypsojausi ir sau, ir veidrodžiui, kad ir ką jis rodė po mažai miegotos nakties. Tie velniukai mano akyse apsigyveno ilgam...

Dušas vėl kažkiek sugrąžino jėgas, o ko trūko, pridėjo lengvas makiažas ir mėgstama suknelė. Lyg ant sparnų skraidžiojau po kambarį pakuodamasi daiktus ir skaičiuodama laiką, kad dar spėčiau nueiti iki jūros. Mano tylų niūniavimą pertraukė barbenimas į duris. Nustebau, pamaniusi, jog svečių namų darbuotojai jau tikisi, jog apleisiu patalpas. Ir vėl suklydau. Staigmena!

Už durų stovėjo mano pirmos atostogų nakties nuotykis. Tiksliau, pats nuostabiausias jo kaltininkas. Neabejoju, jog raudonis kaip mat papuošė mano skruostus, vos tik pamačiau tas jo gundančias akis. Nelabai klausiausi, ką jis kalba, man nerūpėjo, kodėl jis čia, tik žinojau, kad dar turiu šiek tiek laiko, o jis – gal net geriau tinka atsisveikinimui nei pasivaikščiojimas paplūdimiu. Mano galvoje sukosi velniškas planas...

„Tu taip ir nepaskambinai...“ – tęsė jis, žvelgdamas pro ryškius antakius. Aš tik stovėjau ir negalėjau sugalvoti pasiteisinimo. Jis ištiesė man baltą rožę, o aš puoliau jam ant kaklo. Tie nepamirštami kvepalai... Mykiau iš malonumo, lyg būčiau jo laukusi visą amžinybę. Jam nepavyko nuslėpti nuostabos dėl tokio mano jausmingumo, tačiau jis puikiai žinojo, kaip spustelėti mane glėbyje. Pala, ir kodėl aš jam nepaskambinau?..

Atsiplėšusi pakviečiau jį užeiti. Paėmusi gėlę padėjau ant komodos ir sukdamasi po kambarį murmėjau kažką, kad turiu mažai laiko, kad šiandien išvykstu, slapčia svarstydama, kaip greičiau nusitempti jį į lovą. Pajutau ant pečių jo vyriškas rankas ir palengvėjo supratus, kad jis nori to paties.

Jis prisitraukė mane arčiau, tvirtai suspaudė glėby ir ėmė bučiuoti nuo ausies žemyn per kaklą. Tirpau jausdama tą jo šelmišką barzdelę ir minkštas lūpas, jo karštą kvėpavimą ir vyriškas rankas ant liemens. Atsisukau norėdama vėl pamatyti tą jo degantį žvilgsnį. Taip gera manyti, kad jos spindi dėl manęs. Pašiaušiau jo tamsius plaukus ir įsisiurbiau į lūpas. Jau vien žiūrint į jį gniaužia kvapą, o dar pasakiški bučiniai...

Jis atsargiai paguldė mane į lovą ir vėl pradėjo judėti kaklu žemyn. Lyžčiojo, krimsčiojo ir bučiavo. Nubraukė nuo pečių petnešėles, išbučiavo raktikaulius, iš liemenėlės sprūstančias krūtis... Ir tada aš jį atstūmiau. Švelniai, bet įžūliai. Abu nusijuokėm, nors vargu, ar jis suprato mano ketinimus. Nurodžiau jam gultis ant nugaros, apžergiau jį per liemenį ir nusivilkau suknelę per galvą. Jis siekė mano liemens, bet ir vėl atstūmiau jo rankas.

„Ne, ne, ne...“ – diktavo velniūkštis mano lūpomis ir žaibavo akimis.

Jis šelmiškai pakando lūpą, pamažu atsipalaidavo, lyg geram kine ir laukė atomazgos. Aš niekur neskubėjau. Erzinau jį gundančiu žvilgsniu, apsilaižiau lūpas, suspaudžiau ir paliūliavau krūtis jam visai prieš nosį. Jis buvo paklusnus žiūrovas ir tik kai kas jo kelnėse juntamai nerimo. Tyčia spustelėjau jo erekciją užpakaliuku ir dar pavizginau velniškai išsišiepusi. Jis irgi šypsojosi pritardamas mano nerašytam scenarijui.

Pamažu atsagsčiau jo marškinius, pirštais keliskart perbraukiau plaukuotą krūtinę, aplaižiau spenelius ir pakutenau po bamba prieš atsegdama diržą. Nuslydau žemyn, nusmaukdama jo kelnes ir trumpikes. Jis klusniai kilstelėjo savo dailų užpakaliuką ir atsikratėm šitos nereikalingos uždangos. Iš marškinių jis išsivadavo pats, o aš taip ir likau su apatiniais neleisdama jam nė prisiliesti.

Mano naujasis sekso žaisliukas nebuvo toks mažas... Kaupėsi seilės burnoje vien žiūrint į jo styrančią erekciją, bet norėjau dar pažaisti su juo taip, kaip jis pirmą kartą mane erzino. Pamažu braukiau pirštais per jo kojas, lėtai artėdama link šlaunų vidinės pusės. Jis neatitraukė nuo manęs akių ir jaučiausi labai galinga, kai vien priartėjus mano pirštams virptelėdavo jo organas.

Mano krūtys braukė jo šlaunų vidumi, kai palinkau prie jo pusiaujo. Lėtai plokščiu liežuviu perbraukiau per visą varpos ilgį. Kartą, du... Mano pirštų galiukai darbavosi aplink, vis kliudydami sėklides. Jis tyliai dūsavo. Apžiojau galvutę suėmusi jo pasididžiavimą nykščiu ir smiliumi. Gyvatiškai žaidžiau liežuviu, sukau ratus aplink, čiulpčiojau... Ir tuo pat metu nepamiršau riešutukų.

Galiausiai įsitaisiau patogiau, apžergusi vieną jo šlaunį taip, kad galėčiau jausti spaudimą ties savo Veneros kalneliu ir nusileidau ant jo varpos kiek galėdama giliau. Aukštyn, žemyn... Pamažu  greitinau tempą ir neatsisakiau jo pagalbos, kai jis sugriebė mane už plaukų ir parodė, kas jam patinka. Jaučiau, kaip trūkčioja jo kūnas. Jo komentarai tik dar labiau mane kaitino, ir norėjosi jo malonumą užtęsti iki begalybės. Jaučiau, kaip mano tarpvietė drėksta ir kaip įsielektrinusi oda tampa vis jautresnė vien nuo prisilietimų prie jo vyriškai apžėlusio kūno.

Vis dėlto neleidau jam per daug įsijausti vadovaujančioje rolėje ir nusipurčiusi jo ranką, atsitraukiau, suimdama jo varpą rankomis taip, lyg norėčiau ją išgręžti. Jas pamainom smaukdama žemyn vis lyžčiojau galvutę, o jis net susiėmė už galvos, kai į ją įsisiurbiau. Galiausiai pajutusi, kaip išbrinko jo sėklidės, ėmiausi paskutinių triukų. Viena ranka stimuliavau varpą, o liežuviu sukausi aplink sėklides, kitos rankos pirštu ieškodama tos jautrios vietelės tarp riešutukų ir išangės. Mintyse spėliodama, kaip jis reaguotų, jei mano pirštelis nertų giliau. Nedrįsau sužinoti.

Jis jau buvo visai arti. Dar kartelį paėmiau jį gerkle gilyn ir jau tik ranka mikliai darbuodamasi gaudžiau liežuviu jautrią galvutę. Po nepakartojamo vyriško atodūsio išsiveržė jo sėkla. Dalis kliudė mano liežuvį, bet daugiausia nusileido tiesiog ant jo pilvo. Aš vis dar gniaužiau delne jo bliūkštančią erekciją ir iščiulpiau viską iki paskutinio lašo. Pabučiavau jo papilvę, nusivaliau lipniu skysčiu aptekusią ranką jam į krūtinę ir nuėjau į vonią, dar grįžtelėdama per petį, kad pasimėgaučiau jo nustebusia veido išraiška.

Kruopščiai nusiploviau rankas ir vėl nusišypsojau tiems velniukams, šokantiems mano akyse. Kai grįžau, jis jau buvo atgavęs kvapą ir tinkamai sureagavo, kai mečiau jam tualetinio popieriaus ritinėlį.

„Nepalik netvarkos. Raktus reikia atiduoti iki vidurdienio.“ – paaiškinau apsirengdama suknelę. Jis vis dar atrodė sutrikęs, bet ta, viską pranokstanti, patenkinta šypsena glostė man savimeilę. Jis neatitraukė nuo manęs akių, bet nieko nesakė. Peržvelgiau kambarį, ar nieko nepalikau ir prieš išeidama iš kambario, nusimoviau kelnaites ir sviedžiau jam:

„Lieki man skolingas,“ – mirktelėjau akį ir čiupusi daiktus dingau tarpduryje.

Uždariusi duris pati sau nusijuokiau, kokia esu teatrališka ir atsisveikindama su administratore paprašiau, kad perduotų raštelį mano draugui, kai jis atiduos raktus. Taip, palikau savo telefono numerį. Žinojau, kad jis norės mane susirasti.

Septintoji istorijos dalis - Sekso istorija

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (2)
Veža :)
Įsimylėjau šitą istoriją, bet kogero čia pabaiga jau.. :(
Naujas komentaras