Sekso istorija "Katiniškai karšta"

 
1 komentaras
Alinantys karščiai, nuolatinis stresas darbe, užsitęsusios pagirios po nevykusio bandymo atsipalaiduoti su draugais – visos bėdos jam vienam ir mano Mylimasis be jėgų krenta į lovą.

Pro atvirą langą girdisi naktyje manevruojantys automobiliai, o pasiklydę vėjo gūsiai retkarčiais kilsteli vaiduokliškai baltą užuolaidą. Karšta. Jis guli nuogutėlis, veidu įsikniaubęs į pagalvę. Nedūsauja, neinkščia, o tik bejėgiškai tyso lovoje – net neužmiega.

Permatoma tamsa krenta ant jo nuvargusio kūno ir tipenu akimis per tuos numylėtus vingius, o paskui nuseka ir mano pirštų galiukai. Būti glostomas jis mėgsta ne mažiau, nei bet kuris kitas naminis gyvūnas, todėl, puikiai pažįstamais keliais lengvai braukiant delnu, o mano numylėtinis vis pritariančiai mykteli, kad tik nenustočiau. Aš ir neketinu – miegoti tokiame karštyje nesinori, o nuo įtampos darbe mane atpalaiduoja tik viena...

Kai mano pirštai pasiekia jo kaklą ir paskęsta plaukuose, jis pagaliau kilsteli galvą: šypsosi lūpų kampučiais, bet akys kalba pačios už save – „ne šiąnakt“... „na, palauk...“ – pašėlusiai vypteli velniūkštis manyje ir lyg ramindama Mylimąjį švelniai pabučiuoju petį, bet čia anaiptol ne pabaiga, o tik iššūkis jo kūną užvaldžiusiam nuovargiui.

Prisiglaudžiu prie šono žinodama, kaip maloniai mano šilkiniai naktinukai vėsina jo įkaitusią odą. Dar keli nekalti bučinukai pečių linija ir netikėtas krimstelėjimas. „Ką darai?“ – tingiai sunerimsta mano Murklys. „Valgau tave,“ – nusijuokiu. – „Nepatinka?“ Pripažinęs, kad keistai malonu, jis vėl imasi savo pasyvaus vaidmens, o aš drąsiai keliauju toliau. Jaučiu, kaip jo kūnas virpteli kaskart pataikius į jautresnį tašką. Netrukus į žaidimą įtraukiu ir nagučius, o jis ir toliau stebisi, kaip maloniai šiurpsta jo kūnas nuo švelnių raižymų ir kandžiojimų.

Patogumo dėlei apžergiu Mylimą žemiau liemens. Turiu visišką judėjimo laisvę: nuo gyvatiškų ausų lyžtelėjimų iki atsargių liemens pabaksnojimų nagais. Kai reakcijos vėl sustiprėja, leidžiuosi žemiau. Jo nebe kūdikiškas, bet vis dar žaviai apvalus užpakaliukas, vidinė šlaunų ir kelių pusė – viskas labai labai jautru po mano katiniškų prisilietimų. Jis juokiasi, kad išnaudosim visą jo šiurptelėjimų rezervą, o aš žinau, kad čia dar tik provokuojanti įžanga.

Jaučiu, kad nuo mano kelionių tarp šiaurės ir pietų, vis labiau įsielektrina jo kūnas, o nuovargį keičia susijaudinimas. Kol darbuojuosi palinkusi ties jo kaklu, jis visai netikėtai įsiskverbia į mane pirštu. Mylimasis – taiklus, kaip visada, ir ne ilgai trukus mano pasitenkinimo garsai žemais tonais kutena jam ausis.

Po tokio netikėto orgazmo krentu šalia ant nugaros ir bandau atgauti kvapą, o Mylimasis, nieko nelaukęs, pasinaudoja tuo, kad ištrūko iš mano meilės gniaužtų ir meiliai bučiuodamas kaklą neria tarp mano vis dar virpančių raumenukų. Mūsų darnus, seniai susigrojęs, duetas, po tokios ilgos preliudijos, sklandžiai ir greitai pasiekia aukščiausia tašką.

Aprimus aistringoms dejonėms ir pasitenkinimo šūktelėjimams gulim greta vienas kito stipriai susikibę už rankų. „Tu sugalvoji tokių dalykų...“ – vis dar stebisi jis, o aš jau svarstau, ar minetas suteiktų jam antrą kvėpavimą...

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (1)
Graziai parasyta...
Naujas komentaras