Sekso istorija: labai Labas Rytas

 
2 komentarai
Žadintuvas ėmė nedrąsiai pypsėti 6 valandą ryto. Nuslinkau prie lovos krašto, išjungiau ir ketinau lipti iš lovos, bet prisislinkusi Mylima apsikabino mane per liemenį ir sulaikė. Atsigręžiau. Ji paslaptingai šypsojosi ir švelniai traukė mane arčiau savęs. Nesipriešinau, laiko turėjau sočiai.

Pasislinkęs ties lovos viduriu pažvelgiau į jos dar tik vos pramerktas akis. Ji ėmė mane bučiuoti. Negalėjau atsispirti - atsakiau tuo pačiu. Tyliai, mieguistai dejavome susirakinusiomis lūpomis. Prisitraukiau ją arčiau ir vėl bučiavomės. Tarp mudviejų nuogų kūnų kur ne kur įsiterpusi antklodė tik padidino trintį siekiant betarpiško kontakto.

„Ji atsibudo per anksti... Tikriausiai, susapnavo ką nors erotiško,“ - lyg patvirtindama mano mintis, mums besibučiuojant, ji spustelėjo delne mano rytinę erekciją ir, kaip mat, sulaukė teigiamo atsako – mano penis dar labiau sustangrėjo. Ji susijuokė ir nutraukė bučinį. Džiugiai išsišiepė: „Ei, žiūrėk, aš jam patinku...“ Abu nusijuokėm.

Pasilenkęs čiupau lūpomis jos kairį spenelį ir ėmiau laižyti. Jis jau buvo stangrus, bet dar sustangrėjo ir pailgėjo nuo mano glamonių. Tą patį padariau su dešiniu ir jos kvėpavimas padažnėjo. Ji žinojo, ko nori ir užuot laukusi, kada perskaitysiu jos mintis, ėmė smaukyti mano kotą po antklode, o aš nenorėjau praleisti tokio reginio – nuspyriau tą nereikalingą uždangą nuo mudviejų.

Lūpomis vis dar žaisdamas sujaudintais speneliais nužvelgiau jos nuostabų kūną blankioje šviesoje. Klubai vos pastebimai sūpavo pirmyn – atgal. Kaire ranka perbraukiau šlaunies vidų ir priartėjau prie karštosios vietelės. Jos klubai ėmė judėti greičiau. Ji siuntė man visus signalus, kad negaiščiau laiko su įžanginėmis glamonėmis ir eičiau tiesiai prie reikalo. Prašyte prašėsi išdulkinama, o aš tik mėgavausi atitolindamas kulminaciją.

Pirštais palengva nėriau giliau, o man užčiuopus klitorį, ji staigiai įkvėpusi užgniaužė kvapą ir nevalingai kilstelėjo klubus. Paskui iškvėpė ir atsipalaidavo. Buvo tokia sudrėkusi, jog tiesiog girdėjau, kaip mano pirštai juda jos drėgnomis, švelnutėmis lūpomis. Jos subtilūs judesiai greitėjo, o įkaitę raumenukai vis labiau tvinkčiojo.

Ji kilstelėjo kairę koją virš mano klubų ir prisislinkusi arčiau paleido mano penį. Pasivertęs ant šono lengvai įėjau į ją, gulinčią ant nugaros. Pamaži pasiekiau patogų tempą. Teko atitraukti lūpas nuo krūtinės, bet galėjau ranka glamonėti jos nuostabias, dabar pastebimai stangresnes krūtis styrančiais speneliais. Jos krūtinė pamaži kilnojosi tolygiai su mano klubų judesiais.

Ji nė nesistengė slopinti aimanų, kol aš ramiai ją tvarkiau. Ji pasiekė abiem rankom mano pirmyn-atgal judantį penį, kad pajaustų jį tarp pirštų. Dievinu tą pojūtį. Jai, tikriausiai, irgi patinka, nes ėmė dar stipriau judinti klubus. Padidinau tempą ir pajutau pirmus stiprius jos putytės spazmus ant savo tvirto koto.

Sukąstais dantimis ji blaškėsi ant pagalvės. „Aaa..!“ – skrodė mano ausis su kiekvienu spustelėjimu pirmyn. Ji įnirtingai traukė mane arčiau kaire koja, užmesta man ant klubo. Kaire ranka gniaužė mano ranką taip stipriai, kad jaučiau jos įsirėžusius nagus. Ji staigiai kilstelėjo klubus ir, po sekundės, krito ant lovos, kai visi raumenys atsipalaidavo.

O aš nesilioviau. Ji pažiūrėjo į mane geidulio permerktu žvilgsniu ir lėtai ištarė: „Dieve... Gal tu nori mane pribaigti? Jeigu nesiliausi, mums teks kviesti greitąją. O ką, jei pabaigčiau burna?“ Nusišypsojau: „Nežinau... Man taip tikrai patinka ir nesinori sustoti.“ Užčiuopiau pirštais jos klitorį ir ji aiktelėjo. „Oooo... Gana jautru, a?“ – pasiteiravau nutaisęs naivų balsą. Užuot atsakiusi, ji pliaukštelėjo man per ranką.

Labai lėtai ištraukiau penį iš jos karštos skylutės ir, tik norėdamas paerzinti, vėl įkišau galvutę vidun. Ji atsitraukė nuo manęs. Įsitaisiusi man tarp kojų paėmė mano lipnų penį į burną ir kruopščiai nulaižė nuo jo savo syvus. Nuostabus jausmas apima matant, kaip ši nuostabi moteris nuslysta mano peniu žemyn, žiūrėdama man tiesiai į akis. Žinau, ji mėgsta čiulpti - yra turėjusi ne vieną orgazmą vien čiulpdama penį.

Ji padidino tempą ir paėmė mane taip giliai, kaip tik galėjo. Tikriausiai, dejavau be perstojo. Ji nusišypsojo su mano peniu burnoje ir man išsprūdo “Aaaa!“, kai pajutau, kaip jos gerklė spustelėjo mano jautrų organą. Ji paliko burnoje tik galvutę ir ėmė smaukyti jį abiem rankom pakaitomis. Greitai judino galvą pirmyn-atgal, o paskui lėtai sukiojo aplink tvirtai sučiaupusi lūpas. Ėjau iš proto. Vėl garsiai sudejavau, kai pajutau artėjant kulminaciją. Puikiai mane pažinodama, ji susikaupė ties jautriausia vietele – pačia viršūne. Aš nevalingai stumtelėjau klubus į priekį ir nuleidau jai į burną. Ji nepraleido nė vieno pliūpsnio ir viską nurijo.

Kai aš pagaliau nurimau ir atpalaidavau raumenis, ji kruopščiai nulaižė mano penį lyg ne vaikiško dydžio ledinuką – su pavydėtinu pasimėgavimu. Nusišypsojo lėtai apsilaižiusi lūpas: „Oho! Daugokai… Niam niam.“ Aš nieko neatsakiau. Negalėjau. Buvau tik zombis, gulintis ant lovos.

„Prieš tavo žadintuvą sapnavau patį erotiškiausią sapną... Ačiū, kad numalšinai troškulį.“ – pasirąžė ji, kaip katė, ir prisiglaudė šalia manęs. „Vienas malonumas,“ – tesumurmėjau svajingai, vis dar negalėdamas pasijudinti.

Taip ir užmigom. Kitas žadintuvas pakliko 7 valandą. Ji pabučiavo man kaktą ir pakilo iš lovos. Aš apsiverčiau ir, kaip užhipnotizuotas, nusekiau į vonią paskui tą minkštą užpakaliuką.

Atsukau vandenį duše ir nustačiau tinkamą temperatūrą. Ji staigiai susišlapino plaukus ir nubraukė juos atgal už pečių. Užuot spoksojęs ėmiau bučiuoti jos krūtis ir čiulpti spenelius. Ji krykštelėjo ir žaismingai mane nustūmė. Čiupau muilą ir pradėjau muiluoti jos kūną. Dievinu tą slidų jausmą, kai mano rankos lengvai slysta jos drėgna oda.

Ji pagavo mane užsispoksojus į jos muiluotas krūtis: „Ei, ponaiti, jos iš čia niekur nedings. Nesustok!“

Mano rankos darbavosi ties jos pilveliu ir žemyn, kur užsižaidžiau daugiau, nei reikėtų. „Nesustok, nesustok...“ – ragino ji mane baigti darbą. Numuilavau jos kojas ir galiausiai nuploviau putas vandeniu. Tada ji griebė muilą ir, su valiūkiška išraiška veide, čiupo mano penį. Su gera sauja putų, ji kaip reikiant įsisiautėjo su savo mikliomis rankutėmis ir mano draugužis kaip mat sureagavo. Klausiamai pažvelgiau jai į akis, o ji tik nekaltai nusišypsojo: „O! Nepyk, mažuti...“

Palikusi mano styrančią, jautriąją kūno daly ramybėje, ji dar kiek užtruko ties mano pilvo raumenimis, kruopščiai apvedžiodama juos pirštų galiukais. Baigusi nuplovė putas vandeniu ir abu išlipom apsišluostyti. Pabučiavau ją ir palikau prie veidrodžio. Puiki dienos pradžia. Jau žinau, kuo bus užimtos mano mintys kiekvieną laisvą minutę.

Magnus

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (2)
grazu...fantazuot sveika:))) vyras rase? abejoju...
viena is geriausiu ka esu skaiciusi!!! daugiau istoriju is vyru puses :)
Naujas komentaras