Sekso istorija "M + M"

 
12 komentarai
Ir štai, nekantriai laukiau. Kambaryje uždegiau smilkalą, įjungiau lengvą džiazą. Skambutis į duris. Veidrodyje dar kartą nužvelgiau save: romantiškos garbanos dailiai gulė ant pečių, vos matomas makiažas, trumpas šilkinis chalatėlis slėpė naujutėlaičius juodus apatinius. Pati sau pamerkiau akį, kad bent kiek prislopinčiau jaudulį ir atidariau duris. Ji atrodė ne mažiau pritrenkiančiai nei nuotraukose. Jaudulys augo ir nors begalę kartų tai įsivaizdavau, tikrovėje viskas atrodė daug baisiau. Kol aš bandžiau sugalvoti ką pasakyti, ji nusirengė lietpaltį, nusimovė batelius ir atsisuko į mane. Žodžių nereikėjo, o ir kalbėtis nebuvo apie ką. Ji jau žinojo, ko aš noriu.

Lyg įspėjusi mano nerimą, ji padrąsinančiai paėmė mane už rankos. Jauki šypsena jos tamsiose akyse ištirpdė ledus ir nusivedžiau ją tiesiai į miegamąjį. Ji stabtelėjo nužvelgdama mano kambarį, o aš tuo tarpu nusimečiau chalatėlį ir priėjusi iš nugaros ėmiausi sagstyti jos suknelę. Uodžiau nepakartojamą jos odos kvapą, nedrąsiai pabučiavau kaklą. Tiesiog jaučiau, kad ji šypsosi ir baimei traukiantis judėjau toliau, o ji nesipriešino.

Kai suknelė atsidūrė ant grindų, ji atsisuko į mane. Akių kontaktas vėl išmušė mane iš vėžių, o ji lyg tildydama priglaudė pirštą man prie lūpų ir žengdama atgal atsigulė ant lovos. Vakaro šviesoje ji atrodė itin gundančiai. Pirštų galiukais ištyrinėjau kiekvieną vingį, o ji ir vėl akimis mane drąsino. Galiausiai nusegiau liemenėlę. Ankščiau niekad nesuprasdavau kuo krūtys tokios patrauklios, o dabar nesusilaikiau ir pasitelkiau į pagalbą liežuvį. Ji kartkartėm vis jaukiai suaimanuodavo, užmerkdavo akis.

Atrodė, kad kiekviena jos aimana kiaurai skrodžia mano kūną – jaučiau, kad mano širdis plaka smarkiau jau ne iš baimės, o iš aistros. Tyrinėjau jos kūną lyg žingeidus keliautojas neištyrinėtą žemyną. Fiksavau visus atsidusimus ir raumenų virptelėjimus kaip pritarimą ir leidausi vis žemiau. Kai pagaliau ėmiausi ją išvaduoti iš kelnaičių ji išsirietė man padėdama ir vaikiškai krykštelėjo krimstelėdama savo pirštą.

Nenuleisdama akių atsidūriau tarp jos šlaunų. Vėl pirmiausia ištyrinėjau linkius pirštų galiukais, o tik tada, lyg dar svetingiau pakviesta jos skėstelėtų kojų, panirau giliau. Vos tik prisiliečiau liežuviu, ji užmerkė akis lyg pasinerdama į palaimą. Mano kūną perbėgo ne ką menkesnė karščio banga – neapsakomas jausmas liesti tokią jautrią vietą. Po keleto šlapių bučinių atradau ir didįjį perlą, bet nebuvo kur skubėti ir čia neužtrukau. Norėjau dar garsiau girdėti jos aimanas ir dūsavimus. Kelis kartus plačiais mostais lyžtelėjau nuo pat išangės iki klitorio. Jos į priekį judantys klubai mane skubino ir aš paklusau.

Lyžtelėjau pirštą ir lėtai nugramzdinau jos tarpvietėje. Jaučiau kaip tvinksi jos raumenys, mačiau kaip ji kumštukais gniaužo paklodę. Lygiai su tokiu pat atidumu pridėjau dar vieną. Pirmyn. Atgal. O galiausiai kviečiamuoju judesiu ėmiausi jos G-taško. Ji iškart į tai sureagavo numyktu aiktelėjimu. Kita ranka nuleidau jos dubenį ant lovos ir liežuviu suradau klitorį. Tokių glamonių ji nebeatlaikė ir visai pašėlo. Aš irgi sunkiai beišsilaikiau tarp jos šlaunų, o išgirdusi tylutėlį maldavimą liautis, visiškai pasidaviau.

Štai, ji gulėjo mano lovoje ir bandė atgauti kvapą. Man buvo sunku tuo patikėti. Godžiai nusilaižiau pirštukus ir nustebau palietusi save – kiaurai permerkiau kelnaites. Tai mane dar labiau sujaudino. Atsiguliau šalia jos ir klausydamasi palaimingų atodūsių tylomis pradėjau žaisti su savimi. Užmerkiau akis, visu kūnu jaučiau kambaryje tvyrančią aistrą, pasinėriau į tą begėdišką atmosferą...

Ir jau visai arti viršūnės išsprūdo išdavikė aimana. Pajutau ranką ant pilvo apačios, dar viena karščio banga nuvilnijo per kūną. Stipriai suspaudžiau šlaunis ir orgazmas užgniaužė kvapą. Tik nuvilnijus tai maloniai bangai išdrįsau pramerkti akis – ne, tai ne sapnas. Paliečiau jos išraudusį skruostą, minkštutes lūpas... Ji prislopintu balsu teištarė: „Kitas raundas tavo“, - o jos ranka nuo mano pilvo apačios nuslydo tiesiai į karštąjį tašką ir aš vėl užmerkiau akis.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (12)
Mielai įamžinčiau tokį pasimatymą.. jis:)
Kaip noriu tai patirti svajonė mano net sudekau ir skaitydama patyriau orgazmą
Aš manau tai jėga lesbietės man lb patinka saunuoles merginos jaudinat skanios jūsų putytes
paneles,nestabdykit nauju pojuciu gyvenime.labai saunu kad turit tokiu akimirku.net su vyrais tokiu nebuna..sujaudinot.:)
O jei tai būtų du vyrai???? :D Poetiška gražu??? :D Vat dėl to ir tapšnoju savo didelį pimpalą ant mūsų pasaulio bukos, susiskaldžiusios, stereotipiškos avių bandos, kurią stumdo su ir veikia pasaulio bankai....
Poetiška ir gražu :->
Ir pasakykit jus man, kaip prisiskaičius tokių istorijų, gali to neišmėginti ir nenorėti to patirti? tik vieną kartą gyveni! Ir jei tik pasitaikys proga, butinai tai išmėginsiu :)
Tik manes ten truko...
miela, sexualu, grazu...
tai kiek suprantu viena is ju laize o kita tik su pirstu dare:) neligybe!!!:)
fuj tie homikai tiek moterys tiek vyrai
Ka cia be pridursi.. :>
Naujas komentaras