Sekso istorija „Malonumas vienai“

 
2 komentarai
Kas Jums sakė, kad moteris negali nuostabiai ir maloniai laiko praleisti viena? Skirkite sau visą dieną ar bent keletą jos valandų – atsipalaiduokite ir pasimėgaukite orgazmo palaima.

Pradėkite nuo šiltos, pilnos kvapnių putų vonios. Kempine švelniai masažuokite savo kūną, nušveiskite visą sukauptą stresą, nerimą ir rūpesčius. Masažuokite pečius, kempine ir rankomis glamonėkite krūtis ir stebėkite, kaip dingsta įtampa. Vandenį su putomis liekite ant savo kojų, glostykite jas po truputį artėdama prie glamonių laukiančios intymiosios zonos.

Vonioje gulėkite ant nugaros, įsitaisykite patogiai, įsiklausykite į savo pačios jausmus ir malonius pojūčius, kai trinate save kempine, glostote, prie kūno glaudžiate vibruojantį kiškutį.

Viena ranka glostykite savo krūtis, kempine sukite ratu aplink spenelius, kita ranka lėtai artindama kiškutį link dubens. Nustatykite vibraciją žemiausiu lygiu, mėgaukitės jausmu, kai mažosios ausytės kutena jūsų klitorį, maloniai erzina lytines lūpas. Labai trumpam įsileiskite kiškutį į vidų – suvirpinkite sielą giliais, intensyviais pojūčiais.

Kai vanduo vonioje ims šalti, o jūs – trokšti daugiau stimuliacijos, švelniu rankšluosčiu nusausinkite visą kūną ir įsitaisykite naujoje malonumo oazėje – lovoje. Į ranką įsipilkite šiek tiek stimuliuojančio gelio ar lubrikanto ir švelniai (arba ne – kaip jums patinka) ištrinkite jį į kiekvieną intymiosios vietelės lopinėlį, ypač daug dėmesio skiriant klitoriui. Kol viena ranka glamonėja jūsų kūną, kita galite atsiversti jus jaudinančią istoriją, įsijungti jaudinantį filmą ar jausmingą muziką. Kai ranka pavargs, užtepkite dar šiek tiek gelio ar lubrikanto ir į draugiją vėl pasiimkite kiškutį. Kad ir koks nepakartojamas jis buvo vonioje, dabar gali būti dar geresnis – juk lovoje esate ypač patogiai įsitaisiusi, turite daugiau vietos judesiams...

Truputį pažaidusi kiškučiu, stenkitės atpalaiduoti savo dubens raumenis. Jauskite, kaip gera būti visai šalia Didžiojo O, vis jį atidedant... Mintimis dalyvaukite karščiausiose savo erotinėse fantazijose, kartas nuo karto įtraukiant dubens raumenis ir vėl juos atleidžiant. Kartokite tai daugybę kartų, niekada sau neleidžiant pasiekti viršūnės, bet būnant taip arti jos. Vėl paglostykite klitorį. Kai jausite, kad prasideda didysis sprogimas, įveskite kiškutį giliai į save. Jausite vibracijos pulsą, malonią G-taško stimuliaciją ir... tikrą ekstazę! Leiskite kiškučiui kiek pabūti jumyse – tol, kol visai išnyks vaginos susitraukimai. Tada lėtai ir švelniai ištraukite, vėl įveskite – paerzinkite save maloniais pojūčiais dar keletą kartų. Leiskite kiškučio ausytėms dar šiek tiek pažaisti su jūsų klitoriu. Jauskite dilgčiojimą, virpėjimą ir po truputį vėl kylantį pasitenkinimą.

Stebėkite, kaip ilgai galėsite atsilaikyti šį kartą. Atpalaiduokite kiekvieną kūno raumenį, leiskite sau mėgautis kiekvienu prisilietimu, virptelėjimu... atgaivinkite sielą! Kai jusite, jog nebegalite iškęsti nė sekundės ilgiau – tiesiog leiskite sau mėgautis stipriu, nepamirštamu orgazmu!

Norinčioms įgyvendinti šią fantaziją rekomenduojame:

Vibratoriai „Rabbits“ (atkreipkite dėmesį į atsparumą vandeniui)

Stimuliuojantys kremai moterims

Kvapnios vonios putos su afrodiziakais

Suaugusiems.lt

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (2)
Tai būna labai malonu.
gera istorija..
Naujas komentaras