Sekso istorija: Mandarinai

 
Artėjant Kalėdoms parduotuvės išpuošiamos ne visad akiai miela šventine atributika, o pirkinių krepšelyje norom, nenorom atsiranda mandarinų, nors prekių sąraše jų dar nėra – gudrūs vadybininkai brukte įbruka mums Kalėdų laukimą. Juokaujama, kad mandarinai - žiemos saulėgrąžos, tačiau principas tinka išties. Svetainėje ant stalo du dubenys: su mandarinais ir tuščias – žievelėms. Taip ir sėdi vakare: nusilupi, ranka – burna, ranka – burna... ir taip be galo. Na, su galu. Kol nusilupi kitą. Bent namai kvepia ir netukina – nesiskundžiu.

Vieną tokį žiemišką vakarą, po vakarienės, palindau po dušu, neskubėdama atlikau visas moteriškas gražinimosi procedūras. Išlipusi irgi palepinau kūną kvapniu aliejumi, išsišukavau plaukus, naktiniu kremu pasitepiau veidą... ir jau būčiau mielai įsitaisiusi lovoje, bet niekas man jos nešildė – mano didysis šilumos šaltinis vis dar kiurksojo prie televizoriaus. Akys nesimerkė, todėl nuoga susisupau į didelį, pūkuotą chalatą iki kelių ir susirangiau šalia jo. Pamatęs jis pabučiavo man kaktą ir toliau gražino susidomėjusį žvilgsnį į televizoriaus ekraną. Automobiliai nepatenka į mano aistrų sąrašą, todėl greit ėmiau nuobodžiauti. Mandarinai akiai užkliuvo kaip išsigelbėjimas. Čiupau vieną ir nusilupusi net myktelėjau iš skanumo.

- Duok ir man. Vieną.

Įbrukau jam tarp lūpų mandarino skiltelę. Jis irgi maloniai sumykė. Nusijuokiau.

- Dar... – vaikiškai, bet meiliai pareikalavo jis.

Dabar jau tyčia tyliai mykiau, kas antrą skiltelę atiduodama jam. Taip smagiai ir greitai įveikėm mandariną. Pasiėmiau dar vieną, didesnį. Jis žvilgtelėjo ir nusišypsojo.

- Dar nori?

- Noriu.

Padėjau skiltelę ant savo sulenkto kelio disko. Jis paėmė skiltelę lūpomis ir dar pakštelėjo. Padėjau skiltelę ant kito. Pasiekti buvo sunkiau, bet jam pavyko. Vėl gavau bučkį. Manyje prabudo azartas: kiek toli jis eis. Užsidėjau skiltelę ant smakro. Bučkis. Įsidėjau skiltelę tarp lūpų. Prancūziškas bučinys. Manyje budo žvėriukas, o jis vėl įsistebeilijo į ekraną. Nusismaukiau chalatą nuo peties ir padėjau ant jo mandarino skiltelę. Žvilgtelėjimas, lyžtelėjimas ir bučkis. Padėjau dar vieną arčiau kaklo. Lyžtelėjimas, krimstelėjimas, bučinukas. Dar pasmaukiau chalatą žemyn ir padėjau skiltelę ant krūties viršaus. Lyžtelėjimas, myktelėjimas ir drėgnas bučinys.

Čia mūsų žvilgsniai susitiko. Apsilaižiau lūpas. Jis kantriai laukė kito mano užvesto žaidimo žvilgsnio, o aš atsitraukiau. Akimirkai, bet to užteko, kad jis sumištų. Pasidėjau mandariną ant stalo ir nusivilkau chalatą – jo akys šoktelėjo iš orbitų. Nutvieskė mane aistringu žvilgsniu nuo lūpų, iki nuskusto Veneros kalnelio. Mano kūną perbėgo virpulys. Pasiėmiau likusią mandarino dalį. Viena skiltele perbraukiau lūpas, bučiuoto peties liniją ir apsukusi ratą aplink stangrų spenelį įbrukau tarp jo, iš nuostabos, pravertų lūpų. Jis demonstratyviai sumykė iš malonumo ir ėmė artėti.

Aš vėl traukiausi. Atsiguliau kitame sofos gale ir prieš pat jam priartėjant padėjau mandarino skiltelę šalia spenelio. Jis godžiai čiupo abu kartu. Jaučiau, kaip vėsios sultys trykšta jam tarp lūpų. Jis kruopščiai viską nulaižė, o man jaudulys tiesiog gniaužė kvapą. Kita skiltelė nukeliavo ant kito spenelio. Dabar vėl mykiau aš.

Liko dvi skiltelės. Du žingsniai. Jis vėl įsispoksojo man į akis. Kilstelėjau antakį ir aplaižiusi skiltelę braukiau žemyn per smakrą, išriesdama kaklą, tarp krūtų, aplink bambą ir padėjau po ja. Jis tiksliai atkartojo mano veiksmus: aplaižė lūpas, pabučiavo, nubučiavo per smakrą, kaklą ir vis žemyn. Apsuko liežuviu ratą aplink bambą ir džiaugsmingai griebė lūpomis mandarino skiltelę. Virpėjau, kaitau ir jaučiau, kaip tvinksi raumenukai tarp suspaustų kojų. Alsuodama, lengvai virpančiai pirštais, padėjau paskutinę mandarino skiltelę ten, kur prasiskiria mano lytinės lūpos – ties klitoriu.

Jis nuslinko žemyn, praskėtė ir sulenkė mano kojas, įsitaisė tarp jų ir drėgnu bučiniu pasiėmė mandarino skiltelę. Pasimėgaudamas ją nurijo ir jaučiau, kaip prie mano įkaitusios, jautriausios vietelės, liečiasi vėsiomis sultimis nuplautas liežuvis. Jis pradėjo lėtai, kruopščiai ir pamaži įsivažiavo. Įsisiautėjo ir mano pojūčiai. Nevaldomais dūsavimais, aikčiojimais ir grybštelėjimas už plaukų skatinau jį, kaip sirgalių šokėja. Orgazmas, lyg elektra, nuvilnijo mano kūnu ir dar kurį laiką virpčiojau apimta ekstazės, uosdama gaivų mandarinų kvapą.

Monu 

 
Komentarai
Naujas komentaras