Sekso istorija: mano neklaužada

 
Tu sėdi man ant kelių. Aš – bosas, o tu – sekretorė. Tu apsirengusi dalykiškai: marškinukai, trumpas sijonas, prisegamos kojinės, aukštakulniai. Aš su kostiumu ir kaklaraiščiu. Tu sėdi užkėlusi koją ant kojos ir mane bučiuoji. Viena ranka glostau tau nugarą, kita – kojas. Pamaži bandau įsibrauti po tavo sijonu, tarp kojų.

Suskamba telefonas. Tu nusigandusi suspurdi man ant kelių, o tavo minkštas užpakaliukas trinasi į mano penį. Aš atsiliepiu. Tu atsistoji, paduodi man darbo kalendorių, kad galėčiau užsirašyti. Pokalbis užsitęsia ir tu bandai atkreipti dėmesį. Pagavusi mano žvilgsnį mirktelį akį ir atsiklaupi man tarp kojų. Uždedi ranką ant mano penio ir vaidini nustebusią – juk pati žinai, kad jis sukietėjo trinantis į tavo dievišką užpakaliuką.

Aš toliau ramiai kalbu telefonu, lyg niekur nieko, o ir tu darai savo – ištrauki mano stangrų penį iš kelnių ir imi laižyti. Kai apglėbi jį lūpom, mano balsas virpteli. Tu nusišypsai patenkinta, o aš iš visų jėgų stengiuosi susivaldyti. Nusprendi paišdykauti ir čiulpi tik patį galiuką, kad mane išblaškytum. Tai veikia... Mano balsas vėl virpteli. Aš suimu tau už sprando ir stumteliu žemyn ant savo koto, kad tai vėl nepasikartotų.

Tu meistriškai tęsi glamones ir aš galiausiai baigiu pokalbį. Tu pakeli galvą, žaismingai nusišypsai: „Kuo dar galėčiau padėti?“

Stodamasis pakeliu ir tave. Stipriai suimu per liemenį ir prisiglaudęs bučiuoju. Vos tik tu pradedi tirpti mano glėbyje, aš staigiai apsuku tave veidu į rašomąjį stalą. Sugriebiu tau už sprando ir kuždu į ausį: „Tu buvai labai ne gera mergaitė...“ Spusteliu tave stipriau ir atremiu į stalą. Užtempiu tavo sijoną aukštyn, kad apnuoginčiau tavo dailų užpakaliuką. Prieinu iš nugaros ir tu jauti, kaip mano penis liečia tavo švelnią odą. Stipriai pliaukšteliu delnu tau per sėdmenis. Kairį... Dešinį. Tu gailiai aikteli. „Ar žinai, už ką?“ Atsakai: „Už tai, kad erzinau.“

Glostau delnais tavo degančius, raudonus žandukus: „Gera mergaitė“. Užsimaunu prezervatyvą. Tvirtai juos spusteliu, praskečiu ir mano tvirta erekcija lengvai slysta tarp tavo drėgnų lūpyčių. Dabar tu nebegali nuslėpti malonumo, o tavo jausmingi atodūsiai veikia mane kaip afrodiziakas. Įeinu visas ir mano sėklidės vis pliaukšteli per tavo lytines lūpas. Vis stipriau, vis dažniau. Įsitveriu tavo klubų ir naudojuosi tavo drėgnu tuneliuku savo malonumui.

Jaučiu, kaip trūkčioja tavo vidiniai raumenys. Girdžiu, kaip aistringai tu aimanuoji. Matau, kaip bala tavo krumpliai įsitvėrus į stalo kraštą. Man norisi tik dar stipriau tave dulkinti, priversti kartoti mano vardą.

Žinau, kad mėgaujiesi ir tu. Jaučiu, kaip drėksta tavo putytė, kaip vis stipriau apspaudžia mano penį. Tavo orgazmas vilnija ir mano kūnu, aš vargiai begaliu judėti tavyje. Turiu stabtelėti, kad tu nurimtum. Trumpam. Neklausęs vėl imu pumpuoti vidun savo erekciją, bet jaučiu, kad ilgai netruksiu. Tavo raumenukai spaudžia mane vis stipriau. Tas jausmas... neapsakomas. Jaučiu, kaip pulsuoja tavo makštis, lyg melžtum mano penį.

Dar keli staigūs judesiai... Jau beveik... Jaučiu, kaip kyla mano orgazmas. Tavo raumenukai stipriau spusteli mano penį, tavo aimanos pasiekia aukščiausią tašką. Nebegaliu susilaikyti, nenoriu. Tavo putytė, rodos, dar stipriau suspaudžia mano pulsuojantį organą ir mano sėkla iššauna tavo viduje. Trys... Keturi pliūpsniai šauna gilyn į tavo karštą tuneliuką, o raumenys toliau gniaužo mano jautrų organą.

Atsipeikėju tik ištrūkęs ir kritęs atgal į kėdę. Tiesiog sėdžiu ir žiūriu į tavo įraudusį užpakaliuką, į tavo įkaitusią putytę. Atgavęs kvapą atsargiai nusiimu prezervatyvą, nusmaukiu žemyn tavo sijoną ir liepiu sėstis man ant kelių. Tu paklusniai grįžti į mano glėbį ir meiliai mane bučiuoji. Tavo plaukai sušiaušti, skruostai įraudę, akys didelės ir patenkintos.

Kažkas pabeldžia į duris. Persigandusi tu pašoki, pasitaisai marškinukus ir sijoną, susiglostai plaukus. Kiek įmanoma ramiau pažiūri į mane: „Tikriausiai pirmos valandos susitikimas.“ Aš pakylu atidaryti durų, bet tu mane sustabdai. Sukiši mano penį atgal į kelnes, pataisai marškinius ir stumteli atgal į kėdę sakydama, kad pati atidarysi duris. Pabeldžia antrą kartą.

Magnus

 
Komentarai
Naujas komentaras