Sekso istorija: Masažas

 
Šilti namai, karšta arbata ir mylimas vyras - lyg mantrą kartojau sau žadėdama poilsį. Buvo toks vakaras, kada po ilgos dienos tesinori ištiesti kojas. Mano laimei, Mylimas buvo nusiteikęs globėjiškai. Pasitikęs prie durų sušildė mano sušalusią nosį meiliais bučinukais, pakabino sunkų paltą ir spustelėjęs tvirtam glėby liepė įsitaisyti ant sofos. Atsiguliau, jis apklojo mane minkštu pledu ir pabučiavęs į kaktą pažadėjo greitai grįžti.

Jau apsnūdusią mane pažadino kalėdiškas karšto vyno kvapas. Įsitaisiau pusiau sėdomis ir jis įdėjo man į delnus didelį, šiltą puodelį. Jis atsisėdo sofos galvūgalyje ir, pasiėmęs ant kelių, ėmė masažuoti mano pėdas. Tirpau iš malonumo, o prietemoje plevenantys tylaus televizoriaus atšvaitai dvelkė romantika. Jis kruopščiai išmasažavo kiekvieną kauliuką, sąnarį ir raumenį. Numovė šiltas kojines ir tęsė tą patį per storas pėdkelnes. Kruopščiai ir tvirtai. Baigėsi vynas puodelyje, sušilo kūnas, o aš buvau nekaltai įkalbėta nusimauti pėdkelnes. Vienas, du...

Vėl tie patys atpalaiduojantys judesiai nuo pirštų galiukų, per pėdas, per čiurnas, per švelnaus pledo glostomas blauzdas... Pailsęs protas nepajėgė atsispirti pagundai ir, nežinia iš kur, plūstelėjus energijos, atsidūriau jam ant kelių. Jis iš karto pažino mano išdykėlišką šypseną ir, nieko nesakydamas, pats išsišiepė, tačiau veiksmo neskubino. Žiūrėjo man į akis, švelniai bučiavo, glostė skruostus. Skubėjau aš – žinojau, kad ilgai netversiu. Kol jo šilti delnai slydo mano nuogomis šlaunimis po aukštyn užlipusia suknele, aš radau jo kelnėse sukietėjusį penį – žinojimas, kad susijaudino vien masažuodamas kojas įkaitino mane dar labiau.

Šiek tiek virpančiais pirštais suėmiau jo šiltą organą ir klubais pasistūmiau arčiau. Jis patraukė mano kelnaites į šoną ir padėjo įvesti kraujo pritvinkusią galvutę tarp mano sudrėkusių lūpyčių. Dar kartą spustelėjau klubus žemyn ir jis visas buvo manyje. Pasakiškas jausmas, kai mano raumenukai gniaužia jį lyg šilkinė pirštinė. Patenkinti buvom abu, tačiau judėti man sekėsi sunkiai.

Paprašytas jis atsegė užtrauktuką šone ir padėjo man nusivilkti suknelę. Liemenėlė irgi greit atsidūrė šalia jos. Jis godžiai kandžiojo mano putlias krūtis ir vis lyžčiojo spenelius, kol aš iš visų likusių jėgų stengiausi siūbuoti klubais. Dūsavau nesibaimindama, kad išgirs kaimynai – mano nuvargusiame kūne pamaži kilo audra. Norėjau skubėti jos pasitikti. Vis greičiau, greičiau... tačiau kojos greit pasidavė. Tai pastebėjęs jis mikliai parsiguldė mane ant nugaros ir prispaudęs iš viršaus energingai smaigstė savo kietu kotu, kol mano garsėjančias aimanas nutraukė akimirka tylos ir ilgas, pasitenkinimo atodūsis.

Jis nesustojo, nors šiek tiek sulėtėjo. Lėtai kaišiojo savo įnagį į mano drėgme pulsuojančią putytę, kol šiek tiek aprimau ir staigiai vėl žvėriškai padidino tempą. Jaučiau, kad jis arti orgazmo, kad mano raumenukai vėl ima pulsuoti ir gręžte gręžia jo syvus. Man kylant į dar vieną viršūnę, jau visai arti jos, jis mikliai ištraukė savo penį ir vos spėjau plačiai išžiota burna sugauti jo skriejančią sėklą.

Kai abu nustojom garsiai dūsauti ir be jėgų susėdom ant sofos vienas šalia kito, jis vėl išsišiepė:

- Vakarienės norėsi?

- Kad... jau gavau.

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras