Sekso istorija: naktinė kelionė autobusu (I)

 
6 komentarai
Jis sekė paskui ją. Ji jautė, kaip nekaltai jo kūnas spaudžiasi prie jos prasilenkiant su kitais keleiviais. Ji juto jo švelnų kvėpavimą visai šalia ausies ir išgirdo kuždant: „Eik į galą.“

Nuskubėjusi prie pačios paskutinės sėdynės laukė jo. Jis atsisėdo prie lango, ji – šalia jo. Šviesos užgeso vos autobusui pajudėjus. Jis apkabino ją per pečius ir ši įbruko ranką tarp sėdynės ir jo nugaros, o kita apkabino per pilvą padėjusi galvą jam ant peties. Jis įjungė muzikos grotuvą ir jie pasidalino ausines. Ilgainiui jis pradėjo glostyti jai galvą.

Tyla ir tamsa savaime traukė atsipalaiduoti, tačiau ji neketino snausti – buvo per daug įsiaudrinusi. Jos įkaitęs ir įsielektrinęs kūnas nebūtų leidęs jai sumerkti akių. Jo įprasti prisilietimai dabar buvo neįtikėtinai užvedantys. Didelės, stiprios, švelnios, šiltos, prižiūrėtos, bet visgi labai vyriškos rankos lengvai slidinėjo jos kūnu. Jis itin švelniai glostė jai skruostą ir lyg netyčia užkliudė lūpas. Ji pabučiavo jo pirštus. Kartą. Antrą. Ėmė švelniai laižyti vieną po kito. Sučiupo tarp lūpų didįjį pirštą ir ėmė atsargiai čiulpti.

Tai buvo seksualu - ji puikiai žinojo, ką daro ir užmerkusi akis tuo mėgavosi. Jis irgi nesnaudė. Jo laisvoji ranka nuo jos pilvo pamaži slydo aukštyn, kol užčiuopė jos krūtis ir, per ploną palaidinę, ėmė žaisti jau sustangrėjusiais speneliais. Jai patiko kiekvienas jo judesys. Ji aistringai laižė ir čiulpė jo pirštus priversdama jį galvoti apie ką kitą. Mhm...

Ji jau buvo sudrėkusi, labai sudrėkusi. Tokia drėgna, jog jautė savo permirkusias kelnaites prilimpant prie lūpyčių kas kartą, kai suspausdavo šlaunis norėdama sustiprinti malonumą. Ji pajuto, kaip jo ranka lėtai slydo žemyn. Atgal ant jos pilvo ir vis žemyn. Palietė jos šlaunis, paglostė kelį ir ėmė brautis po laisvu sijonu. Lyg pabudusi iš sapno, ji staigiai pramerkė akis ir baugščiai apsižvalgė. Autobusas ramiai liūliavo nakties tamsoje tik pravažiuojančių automobilių šviesoms kartais švystelint pro užtrauktas užuolaidas ir priekinį stiklą. Be viso to, net kelios eilės tuščių sėdynių skyrė juos nuo keleto senyvų, tyloje snūduriuojančių, keleivių.

„Ei!.. Aš... Būk atsargus...“ – ir kiek pasimuisčiusi ji pagaliau nurimo, vėl užmerkė akis ir atsipalaidavusi labiau praskėtė kojas įsileisdama jo ranką. Jis pasijuto lyg pamatęs žalią šviesą, o ji gerokai spustelėjo akseleratoriaus pedalą grįždama čiulpti jo pirštų, nors vargiai begalėjo susikaupti, kai jo kita ranka galiausiai pasiekė jos kelnaites.

„Mmmm... Mažute... kokia tu sudrėkusi... dėl manęs?..“ – murkė jis jai į ausį, masažuodamas jos tarpkojį per drėgnas plonos medvilnės kelnaites, kartais kiek stipriau spustelėdamas ties klitoriu ir vėl grįždamas prie lytinių lūpų. Ji savaime ėmė judinti klubus ir jis dar labiau įsidrąsino. Įbrukęs ranką į kelnaites nėrė gilyn į šiltą drėgmę.

„Reikėjo vakar nusiskusti,“ – perskrodė ją pavėluota mintis, nors jam tai visai nerūpėjo. Jo glėbyje virpėjo nuostabi moteris ir nuo kiekvieno judesio, ji vis labiau skendo ekstazėje. Jo pirštai sudrėkę nuo jos plūstančių syvų lengvai slystelėjo vidun ir ji tik pakando lūpą perskrosta malonumo. Visos pašalinės mintys buvo šluote nušluotos šalin.

Ji visiškai atsidavė jo valiai ir jai neteko nusivilti. Jis atkakliai darbavosi ties jos klitoriu: suko piršto galiuku mažus apskritimus aplink, spusčiojo jos lūpytes virš jo ir trynė pirštu giliau ieškodamas taško G. Atradęs tą jautrų plotelį ėmė masažuoti ir jautė, kaip šis brinksta nuo jo pastangų. Ji valingai, iš paskutiniųjų, stengėsi sulaikyti dejones ir kandžiojo jo marškinius. Jis nesiliovė, kol jos kūnu juntamai nuvilnijo orgazmas ir šilta drėgmė plūstelėjo į jo delną. Jausmas gerokai viršijo viską, ką ji iki šiol buvo patyrusi su savo pirštais.

Artėjo paskutinė stotelė, autobusas įvažiavo į miestą ir gatvių šviesos brovėsi pro langus. Ji atsitiesė sėdynėje, pasitaisė sijoną ir pastebėjo žymų iškilimą jo kelnėse. Užčiuopė ir švelniai paglostė jį kuždėdama: „Nepyk, kad taip palieku tave... Kitą kartą...“

Monu

Istorijos tęsinį rasite čia.

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (6)
man rodos visu siu sexo istoriju autorius tas pats. rasymo stilius visur vienodas
Pavydziu tam vyrui ,
Nuostabu kad merginoms patinka isdykaut autobusose :D
jolanta nebutina eit ten svarbu zinot ko nori ir ka gali duot!!!:)
moterys/merginos tai jums patiktu, ar pasijustumete tarsi prie jusu priekabiaujama?
brrr einu i viesaji transporta gal irgi ka sutiksiu
Naujas komentaras