Sekso istorija: naktinė kelionė autobusu (II)

 
1 komentaras
Kelionei atgal ji tyčia apsimovė džinsus. Tai buvo kiek neįprasta, nes dažniausiai vilkėdavo sukneles ir sijonus, tačiau šįkart ketino suteikti malonumą jam ir norėjo, kad niekas jo neblaškytų. Ta šlaunis tampriai aptempusi medžiaga tik dar labiau jaudino jos vaizduotės kurstomą kūną. Laikas skriejo sklandžiai, tačiau net didžiulis užimtumas neleido jai pamiršti pažado. Nekantrumas tik stiprėjo ir augo saulei leidžiantis. Pagaliau, sutemus, jie vėl sėdėjo paskutiniame autobuse, galinėse sėdynėse ir salonui paskendus tamsoje jis patogiai ją apsikabino.

Norite sužinoti, kokių nuotykių pagrindinė herojė patyrė pirmoje istorijos dalyje?Tai padaryti galite čia.

Ji žinojo, ko nori, tačiau tikėjosi pirmo žingsnio iš jo, tačiau jis buvo dar ramesnis nei įprastai ir tai stipriai gadino nuotaiką. Ji vis laukė, o jis nė pirštelio nepajudino, net muzikos neįjungė. Kaupiantis pykčiui ji bandė suprasti, ką slepia ta nemaloni tyla tarp jų. Ji tiek laiko planavo, kaip viskas bus, o dabar jis – visiškai abejingas. Netekusi kantrybės ji krimstelėjo jam kaklą – šoko terapija.

„Ei! Ką darai?“ – piktokai sumurmėjo jis jai palei ausį. Tik dabar ji pažvelgė jam į akis. Jis greit pastebėjo, kad ji nuliūdusi, todėl jau ramiau pridėjo susirūpinusiai suraukęs antakius: „Nusiramink...“

Jos planas buvo visai ne toks, bet ginčas irgi nebuvo įtrauktas, todėl ji klusniai panarino galvą jam ant krūtinės ir stengėsi atsipalaiduoti, kai jis, iš įpročio, vėl ėmė glostyti jos plaukus. Jo švelnūs prisilietimai, jo kvapas, jo šiluma... jos piktumas tirpo lyg ledai karštą vasaros dieną ir liejosi per kūną jaukiomis, maloniomis bangelėmis.

Vis gi, nekantrumas paėmė viršų ir ji ėmė kutenti jo pilvą virš džinsų liemens. Dabar ji norėjo tik vieno – pamaloninti jį. Ranka pamaži nuslydo žemyn ir pasiekus varpą ji sukuždėjo: „O tu pats – ramus?“

„Kol kas...“ – nutęsė jis tyliai išsišiepęs, kai ji grybštelėjo stipriau. Jos smulkūs pirštai ėmė bėgioti gruboka džinsų medžiaga ir buvo akivaizdu, kad jis jaučia kiekvieną prisilietimą. Ji dar labiau kaito nuo minties, kad jis taip greit susijaudino dėl jos.

„Nejudėk,“ – įsakmiai tarstelėjo ji ir dar kartą, per medžiagą, kruopščiai apčiupinėjo jo kylančią erekciją nuo sėklidžių iki pulsuojančios galvutės. Jis atsakomai spustelėjo ją glėbyje ir žaismingai krimstelėjo ausį, o jo lūpose strigo gilūs atodūsiai. Didesnio paskatinimo už pulsuojančią erekciją jai ir nereikėjo – ji atsegė jam kelnės.

„Ei... Mažute...“ – jis išsigando akimirkai. Jausti peniu vėsų nakties orą visai ne tas pats, kaip ranką po sijonu.

„Ššššš... Tyliai! Žiūrėk, kad niekas mūsų nepričiuptų,“ – nuramino ji jį greitu bučiniu į skruostą ir toliau darė savo. Prisilietimai per apatinius veikė jį daug stipriau ir priešintis jau buvo per vėlu. Užčiuopusi galvutę ji jautė tą karštą plotelį drėkstant, užuodė jo vyrišką kvapą ir svaigo nuo jo bejėgiškumo gniauždama delne tą super jautrų organą.

Ji nusmaukė jam trumpikes ir išlaisvino penį. Kurį laiką jį smaukė judindama ranką labai lėtai. Tada sustojo ties galvute ir glamonėjo pirštų galiukais. Ji jautė, kaip sudrėko jos pirštai nuo lipnaus skysčio. Jos pačios kūnas kaito ir ji norėjo atiduoti jam viską.

Ir štai pagaliau ji pabučiavo tą drėgną, kraujo pritvinkusią galvutę, ėmė atsargiai laižyti aplink. Jis nebeištvėrė – spustelėjo jos galvą žemyn, bet taip švelniai, lyg mokytų, lyg nukreiptų teisinga linkme. Ji visiškai nesipriešino: pravėrė drėgnas lūpas ir apžiojo galvutę. Jai patiko jo sūrokas skonis. Ji ėmė liežuviu sukti ratus aplink apžiotą galvutę ir laižyti visas ištryškusias sultis. Kita ranka ji be perstojo smaukė jo stangraus penio pagrindą judindama apyvarpę aukštyn-žemyn. Galvutė lengvai judėjo jos burnoje ir ji mėgavosi kiekviena tokio intymaus kontakto akimirka.

Jis buvo tokia sudrėkusi, jog ėmė svarstyti, ar jau matosi dėmė kelnėse. Šiaip ar taip nakties tamsoje to niekas nepastebėtų.

Jis stengėsi paimti jį kuo giliau, tačiau nebuvo pratusi, todėl ėmė springti ir staigiai ištraukusi penį pamatė, kaip šis blizga nuo jos seilių. Tik dabar pastebėjo, kad jis – ten visiškai apsiskutęs ir džiaugėsi, kad nereikia kautis su jo gaktiplaukiais. Svarstė, gal būtent tai ją taip magnetiškai traukė glamonėti jo tvinkčiojantį vyriškumą.

„Mažyte, gana... Negaliu daugiau...“ – netikėta aimana išsprūdo jo lūpas. Ji akimirkai atsitraukė, velniškai nusišypsojo ir grįžo prie darbo – dar stipriau čiulptelėjo galvutę prieš tai teištarusi: „Noriu, kad baigtum.“

Ranka tai masažavo sėklides, tai smaukė penį, o burna darbavosi be perstojo judėdama aukštyn-žemyn. Vėl ir vėl. Vėl ir vėl. Jai taip patiko jo skonis, jog nenorėjo liautis. Jo ranka ir vėl buvo jai ant galvos, šiek tiek spausdama žemyn, kai jis truputį judindamas klubus stengėsi sustiprinti stimuliaciją. Jai patiko toks jo savininkiškumas.

Ji buvo susijaudinusi ne mažiau, nei jis ir galiausiai buvo apdovanota už pastangas. Pajutusi pirmą sėklos plūstelėjimą delne ji apžiojo galvutę ir liežuvio galiuku toliau lyžčiojo, laukdama daugiau. Jos ausis glamonėjo jo tylutėlės aimanos, kai orgazmas smogė ir vienas po kito, keli karšti spermos šūviai užpildė jos burną. To buvo šiek tiek per daug ir sėkla sprūdo pro jos sučiauptas lūpas žemyn jo varpa, kai jis baigdamas įbruko ją giliau. Kada jis pagaliau atsipalaidavo, ji nurijo visą pelnytą džiaugsmo dozę ir atsitraukė.

„Mmmm...“ – numykė ji šypsodamasi patenkinta ir vis dar spausdama delne jo bliūkštančią varpą.

„Man patinka tavo skonis,“ – pridėjo vėl lenkdamasi žemyn. Kruopščiai nulaižė viską, kas nutekėjo ant sėklidžių ir pabučiavo galvutę. Užtempė atgal jo trumpikes, užsegė džinsus ir įsitaisė padėjusi galvą jam ant krūtinės. Jų širdys vis dar plakė per greitai, o karšti atodūsiai virpino orą. Jis vėl švelniai glostė jai plaukus.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (1)
nu pieva kazkokia. kelionej atgal. o tai ka veike nuvaziave, kur is vis vaziavo. tip vaziavo tik del to kad ant galines sedynes pasiglamzyti. tegu vairuotojai isitaiso kameras.
Naujas komentaras