Sekso istorija: Ne kiekviena – šventė

 
Tu nė nežvilgtelėjai į mane, kai įlipau į automobilį. Iš įpratimo paklausiau, kaip sekėsi darbe. Sekdamas akimis eismą atsakei kaip visada. Sustojus prie raudono šviesoforo pabučiavau tau į skruostą, bet tu tik šyptelėjai ir spustelėjai greičio pedalą. Netrukus įsukome į kiemą. Užgesinai variklį ir atsidusai. Paskui save girdėjau tavo pavargusius žingsnius, skubinančius lipti laiptais. Atrakinai duris ir įleidai mane pirmą. Aš tyčia lėtai vilkausi lietpaltį. Tu perbraukei ranka man per liemenį praeidamas pro šalį ir dingai miegamajame.

Nusispyriau batelius ir nutipenau į vonią. Nesukau galvos dėl vakarienės – turėjau kitų planų. Dar nuo ankstyvo ryto, kai man pabudus, po erotinio sapno, tu jau buvai paruošęs pusryčius ir man beliko atidėti seksualinio alkio malšinimą. Visą dieną kūriau planą, kaip tave sugundysiu. Virtuvėje, svetainėje ar tiesiog koridoriuje. Kaip įkaitę plėšim vienas nuo kito drabužius, kaip dulkinsi mane prispaudęs prie stalo. Bet tu vėl nežinodamas sugriovei mano planą. Nenorėjau pasiduoti. Žinojau, kad elgiuosi savanaudiškai, bet nebegalėjau tverti. Išsirengiau iki apatinių ir pasiryškinau lūpas.

Sustojau tarpduryje, bet tu vėl nežiūrėjai į mane. Nė ne krustelėjai. Gulėjai skersai lovos užmerktomis akimis. Aš atsiguliau šalia, tu mane apkabinai ir prisiglaudei. Atsimerkei ir tavo akyse šmėstelėjo nuostaba braukiant ranka per mano nuogą odą. Aš droviai šyptelėjau ir sukuždėjau į ausį, kad visą dieną apie tave svajojau. Tu, rodos, sukaupęs jėgas šyptelėjai ir, stipriau spustelėjęs glėby, pabučiavai į kaktą. Aš puikiai supratau, kad tu pavargęs, bet mano noras buvo stipresnis už viską.

Mano ranka nuo tavo krūtinės lėtai nuslydo ant diržo. Tada šiek tiek žemiau užčiuopiau tavo penį. Paglosčiau jį per kelnes ir nors tavo akys sakė ne, kūnas sakė taip. Mikliai atsegiau diržą, kelnių sagą ir užtrauktuką, įkišusi ranką į apatinius, sugniaužiau tavo šiltą penį rankose. Aš irgi ėmiau jaudintis ir alsuoti tau į ausį.

Išsivadavau iš tavo glėbio, numoviau tau kelnes ir apatinius. Tu vis dar nerodei gyvybės ženklų, o akys su menka šypsena sakė: „Ką tu darai?..“ Aš puikiai žinojau ką. Įsitaisiau tarp tavo praskėstų kojų ir viena ranka stimuliuodama penį, kita ranka glosčiau sėklides. Jis buvo toks pats mieguistas kaip tu: lyg stangrėjo, lyg ne. Žiūrėdama tau į akis apsilaižiau lūpas ir jį apžiojau. Raudonos lūpdažio žymės liko ant tavo koto, o aš įsisiurbiau į galvutę liežuviu atakuodama tą mažą skylutę centre. Ranka suėmiau pagrindą ir judindama aukštyn-žemyn pajutau, kaip ima plūsti kraujas. Paėmiau jį dar giliau į burną ir intensyviai čiulpiau. Aimanavau pilna burna mėgaudamasi nevalingu tavo kūno atsaku. Trumpam atsitraukiau ir suėmusi ranka tavo penį mėgavausi, kaip lengvai jis slidinėja permirkęs mano seilėmis. Laižiau tavo sėklides ir jaučiau, kaip stipriai sudrėkau.

Tu lyg nusigandai, kai pakilau nuo lovos, bet aš tik mikliai nusimoviau kelnaites. Pradėjai juoktis supratęs, kad taip nepaliksiu. Aš irgi išsišiepiau ir tyčia numečiau apatinius šalia tavęs. Apžergiau tave per pusiaują ir mačiau tavo akyse nekantrumą. Nusprendžiau paerzinti. Suėmusi tavo kietą erekcija ėmiau galvute braukyti sau per klitorį. Suveikė daug efektyviau, nei tikėjausi. Pati ėmiau dūsauti ir aikčioti. Tu gal net nevalingai kilstelėjai klubus, norėdamas įbrukti jį giliau, bet aš neleidau. Dar truputį pasismaginusi stabtelėjau.

Vėl nusileidau ir ėmiau čiulpti savo pačios sultimis sudrėkintą galvutę. Ėmiau vis giliau, vis intensyviau. Pajutau tavo rankas ant savo galvos. Tikėjausi, kad spustelėsi žemyn, bet nutiko priešingai. Pažvelgiau Tau į akis, o tu dūsavai ir purtei galvą, kad liaučiausi. Lioviausi. Ištraukiau penį iš burnos ir, stipriai suėmusi už pagrindo, kelis kart pliaukštelėjau sau per liežuvį žiūrėdama tau į akis. Kildamas nuo lovos tu suėmei mane už plaukų ir atsistojome abu. Stipriai mane pabučiavai. Žaidėme liežuviais, kol pritrūkom oro, o mūsų įkaitę kūnai trynėsi vienas į kitą.

Puoliau sagstyti tau marškinius, bet tu sugriebei mane už riešų ir nustūmei prie sienos. Šaltas glotnus paviršius šiurpuliukais nukrėtė mano įkaitusį kūną. Spustelėjai mane stipriau, vėl suėmei už plaukų taip, kad atloščiau galvą. Ties savo įsitempusiu kaklu jaučiau kiekvieną tavo pagreitėjusį atodūsį ir jaučiau, kaip tvirta erekcija trinasi į mano užpakaliuką. Nevalingai išriečiau nugarą norėdama greičiau pajausti jį savo viduje. Tu pliaukštelėjai man per vieną pusę. Aiktelėjau. Tada per kitą. Vėl nukaitau iš netikėtumo ir malonumo.

Pajutau tavo ranką nuo mano klubo slenkant žemyn ir stabtelint ties mano Veneros kalneliu. Kita ranka įvedei erekciją tarp mano drėgnų ir virpančių lūpyčių. Pamaži pradėjai judinti klubus, o tada ir pirštus. Delnais įsirėmusi į sieną stengiausi sutikti kiekvieną Tavo įstūmimą, kad sustiprinčiau stimuliaciją. Mano aimanos proporcingai garsėjo ir artėjo viršūnė. Tu vis stipriau laikeisi į mano klubą ir vis stipriau stimuliavai mano jautriąsias zonas.

Mano kūną akimirkai nutvilkė orgazmas sutraukdamas vidinius raumenis taip, kad tu vos spėjai ištraukti savo penį. Aš mikliai atsiklaupiau priešais ir vis dar tankiai alsuodama, peniu užkišta burna, stengiausi ją kuo labiau atsipalaiduoti. Švelniai suėmęs rankomis mano veidą tu atsargiai judinai klubus, o aš stengiausi išlaikyti akių kontaktą. Mano pastangos „malti“ liežuviu neliko beveisės – netrukus burną užpildė šilta sėkla, o kambario tylą perskrodė ausis glostantys vyriški atodūsiai.

Monu

 

 
Komentarai
Naujas komentaras