Sekso istorija: Nepažįstamasis

file59841731_1ad06f1f.jpg
 
7 komentarai
Šią savaitę kalendoriuje buvo ne viena ypatinga data, todėl nusprendėme pasilepinti ir praleisti naktį viešbutyje. Be jokių didelių pastangų pasidaryti šventę sau. Ji visą rytą krovėsi daiktus ir vis džiūgavo dėl būsimo vakaro – jau vien tai matyti buvo malonu. Aš besąlygiškai pritariau jai ir sėdėdamas prie kompiuterio ruošiau jai siurprizą.

Tolimą viešbutį pasiekėme vos truputį po pietų, todėl dar turėjome laiko ir baseinui, ir pirčiai. Atsipalaidavę grįžome į viešbučio kambarį ir sukritę ant minkštos lovos valandėlę nusnaudėme. Juk laukė ilga naktis... Antrą kartą lyriškai suskambus jos žadintuvui aš vėl grįžau prie kompiuterio, o ji užsidarė vonioje. Vis grįždavo ko nors pasiimti paslaptingai šypsodamasi, lyg jos paslaptis būtų didesnė už mano.

Turiu pripažinti, kad likau maloniai nustebintas, kai sutartu laiku, ji galiausiai paliko vonios kambarį. Lyg pirštinė prigludusi trumpa, juoda suknelė, smulkaus rašto tinklinės pėdkelnės ir neįprastai aukšti bateliai. Žinoma, negalėjau nepastebėti jos kraujo raudonumo lūpų ir derančio manikiūro – tai buvo lyg pabarstai ant gundančio pyragaičio. Delninukės ir auskarų derinys mane mažiausiai jaudino, bet visa visuma... Ji jautėsi kaip galingiausia pasaulyje gundytoja ir aš būtent taip jos geidžiau.

Prabangi viešbučio aplinka, malonūs žmonės, puikus maistas, nuostabi moteris su manimi ir taurėse sparčiai senkantis vynas. Puikiai leidome vakarą. Nuo savo stalelio galėjome matyti visą salę. Po vakarienės ji siurbčiojo vyną ir tyliai man kuždėjo aptardama aplinkinius. Aš juokiausi kartu su ja. Mėgavausi jos kūno artumu, jos svaiginančiais kvepalais, kvepiančiais plaukais ir laukiau tinkamo momento.

- O tas vaikinas prie baro? Tas, prasegtais marškiniais... – atkreipiau jos dėmesį.
- Tas?.. Mmmm... Valgomas! – krykštelėjo ji. – Net labai...

Būtent tokios reakcijos ir laukiau. Laukiau, kada ji šiek tiek apgirs, kada atsipalaiduos ir pati puls į mano kruopštaus plano glėbį. Atsiprašiau į tualetą ir paprašiau, kad ji prie baro užsakytų mums po kokteilį. Pakeliui išsiunčiau žinutę su patvirtinimu ir grįžęs jau radau ją besisukiojančią ant kėdės šalia to „valgomo“ vaikino. Jis nesidrovėdamas rijo ją akimis, o ji tirpte tirpo nuo jo susižavėjimo. Man pasirodžius, jie abu aprimo, tačiau mačiau, kad slapčia vis žvilgčioja vienas į kitą. Po to, kai jis trumpai prisistatė, prisiminė, kad paliko mobilųjį savo kambaryje, o laukia svarbaus kampučio, todėl išskubėjo žadėdamas grįžti.

Jam vos dingus, ji tuoj įsisiurbė man į lūpas, rankomis apsivijo kaklą ir ėmė kuždėti man į ausį, primindama mudviejų ne taip seniai aptartą fantaziją. Dar bandžiau ją nuraminti, atkalbėti, bet ji buvo tokia susijaudinusi ir tokia dieviškai graži, kad galiausiai pasidaviau. Ji dar jausmingiau mane pabučiavo ir stryktelėjo nuo kėdės.

- Einam, - švelniai timptelėjo mane už rankos negalėdama nuslėpti pergalingos šypsenos.

Aš dar stengiausi vaidinti pasimetusį, bet ji kuo puikiausiai valdė situaciją. Viešbučio fojė mūsų jau laukė tas pats Nepažįstamasis. Lyg niekur nieko, visi įlipome į liftą. Akies krašteliu sekiau kiekvieną jos judesį. Mačiau, kaip ji įsitvėrė jam į ranką, kaip maloniai šypsojosi, kaip švytėjo džiaugsmu jos akys. Žinojau, kad galiu viską bet kada nutraukti, bet mane papirko jos susijaudinimas.

Vos įėjus į mūsų kambarį, jie puolė vienas kitam į glėbį. Aš mandagiai atsilikau. Tai buvo jos laikas, ne mano. Ji dar žvilgtelėjo man į akis, bet aš tik linktelėjau pritardamas. Stebint kaip aistringai jie glamonėjasi, man kilo erekcija. Ji virpančiais pirštais atsagstė jo marškinius, jis atsisegė diržą, tada apsuko ją ir atitraukė suknelės užtrauktuką. Juodas drabužėlis nukrito ant grindų. Ji stovėjo prieš jį vien su aukštakulniais, liemenėle ir pėdkelnėmis. Taip, be kelnaičių. Akivaizdu, kad jau buvo nusiteikusi audringam vakarui. Man beliko tikėtis, kad šitai viršijo jos lūkesčius.

Aš atsisėdau į fotelį kambario kampe, atsisegiau kelnes ir neskubėdamas glosčiau savo apatiniuose paslėptą penį. Jis nusegė jai liemenėlę ir ėmė glamonėti krūtis. Gniaužė, laižė, čiulpė spenelius... ir pamaži keliavo žemyn. Ji siekė jo penio, bet jis ją sustabdė. Nusimaudamas kelnes ir batus liepė jai gultis į lovą. Ji pakluso. Atsigulė ant nugaros ir praskėtė sulenktas kojas.

Atsigulęs tarp jos kojų jis vienu staigiu judesiu praplėšė pėdkelnių tarpkojį taip, kad prieitų prie lytinių lūpų. Vos jo liežuvis pasiekė jos jautriąją vietelę, kambarį užliejo aimanos. Išsitraukiau savo stangrų penį ir pamaži masturbavausi. Mačiau, kaip jis kaišioja pirštus jai į makštį, kaip įnirtingai darbuojasi liežuviu. Jos kūnas ir vaizdžiai, ir garsiai rodė, kad jis išmano, ką daro.

Prieš akis sukantis tokiai pornografijai negalėjau sėdėti ramiai. Kiek dvejodamas išsirengiau, bet užteko vieno jos žvilgsnio ir jau stovėjau prie lovos. Pasilenkęs ja pabučiavau ir rankos mostu ji liepė man duoti jai savo penį. Netrukus pajutau jos drėgnas lūpas aplink savo įkaitusį organą. Rodėsi, kad kiekvienas Nepažįstamojo judesys persiduoda man. Ji dūsavo ir dejavo ant mano koto, o jis tenkino ją liežuviu. Mačiau, kad artėja jos orgazmas, jaučiau, kaip ji vis stipriau spaudžia mano penį, kaip nevalingai juda jos klubai. Ji akimirkai atsitraukė ir jos kūną nukrėtė malonumo banga.

Nepažįstamasis švelniai laižė jos karštąją vietelę, kol ji pati jį atstūmė. Tada atsistojo ant lovos keturiomis ir dabar jau jo penį paėmė į burną. Man prieš akis buvo išriestas jos užpakaliukas, o ji greit lūpomis apsivijo jo stambią varpą. Jai energingai darbuojantis burna, praskėčiau jos užpakaliuką ir ėmiau laižyti. Nuo pat klitorio, iki anuso. Lėtai ir šlapiai. Dabar kambaryje maišėsi ir jos, ir jo dejonės. Įtariau, kad ilgai nebetversiu. Atrodė, kad ir jis gerokai susijaudinęs.

Lengvai įbrukau savo penį į jos nuostabiai drėgną makštį. Jaučiau, kaip ji trūkčioja, kaip traukia mane vidun. Judėjau lėtai, bet vis greičiau. Taip su vienu peniu burnoje, o kitu makštyje, ji siūbavo tarp mūsų, kaip lėlė. Glosčiau jos pėdkelnėmis aptemptas šlaunis ir negalėjau apsispręsti: labiau įdomu, ar malonu. Be abejonės, buvo labai gera.

Jaučiau, kaip jos kūną nukrėtė antras orgazmas. Vos spėjau ištraukti savo penį. Jis irgi ištraukė savo ir prieš mus gulėjo pamaloninta deivė, kuri prašė aptaškyti sperma jos krūtinę. Penio galvute dar pabraukiau jai per spenelius, bet išgirdus, kaip Nepažįstamasis riaumoja baigdamas, nebegalėjau susilaikyti. Abu baltomis, tąsiomis gijomis nuklojome jos iškilią krūtinę.

Ji šypsojosi patenkinta. Velniškai šypsojosi. Nenutuokiau, kas jos galvoje, bet įtariau, kad jau dėlioja tolesnį scenarijų... Laimė, šitą buvau sudėliojęs aš ir mūsų „Nepažystamasis“ nebuvo toks jau nepažįstamas. Beveik savaitę erotinių pažinčių svetainėje ieškojau vaikino, kuris jai patiktų, kuris galėtų ją deramai patenkinti ir pats liktų patenkintas. Dabar gaudžiau kvapą ir žavėjausi savo nuojauta – pasirinkau puikiai. Toks intymumas su kitu vyru, dalinantis savo moterį, atvėrė fantazijoms naujus horizontus ir nedrąsiai žvelgdamas į jį, norėjau kuo greičiau jai viską papasakoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Puiki istorija,mėgstantiems paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.
Huinia kazkokia
Karina manau mes geria nuveiktume, daugiau fantazijos ka tryse galima nuveikti butu
Puiku !
Karstas vakarelis, puikus vaikinas, besirupinantis savo dama! ;))
Ir debilas.
Nelabai tesuprantu kam tas antras vyras buvo reikalingas.Tikėjausi karštesnio varianto.Bet gal tai bus tęsinyje.Rašau šešetuką su pliusu.:)
Naujas komentaras