Sekso istorija “Netvarkingas vyrukas”

 
“Tu – tikrai netvarkingas vyrukas“,- kvėptelėjau ir sušnabždėjau jam į ausį.- „Tik apsidairyk: kambarys toks purvinas, turėsiu dirbti visą naktį...“

Iš seksualių apatinių besiveržiančiomis krūtimis perbraukiau per jo veidą, atsitraukiau ir demonstratyviai uždėjau rankas sau ant šlaunų. Jis akimis nužiūrėjo mane nuo pat pėdų ir tarsi sustojo prie prisegamomis kojinėmis aptrauktų šlaunų. Bandė prisiglausti, lyžtelėti mano kūną... galiausiai suprato, jog kol kas teks pasitenkinti mane glamonėjant tik akimis. Šiek tiek šyptelėjau ir pūkuotu dulkių valymo šepetėliu kelis kartus perbraukiau jam veidą.

„Taip purvina... Turėsiu eiti ir viską valyti.“

Išriečiau užpakaliuką ir pradėjau po truputį valyti dulkes aplink, su kiekvienu žingsniu leisdama šlaunims judėti į šonus. Net nusisukusi jaučiau, kaip jis akimis seka mano kūną, begalinė aistra ir troškimas tiesiog sklandė ore.

Tarsi netyčia numečiau ant žemės kambaryje rastus jo marškinėlius. Žvilgtelėjau jam į akis ir nusisukusi lėtai pasilenkiau tų marškinėlių paimti. Ką gi – brangusis neiškentė, girdžiu, kaip atsistojo ir ateina link manęs.

Ranka švelniai paglostė mano šlaunis ir greitai pakilo aukščiau, po mano mažąja tarnaitės prijuoste. Kai tik jis pirštukais ėmė smarkiau glostyti ir spausti mano intymiąją zoną, pasijaučiau bejėgė – tikrai nebegalėjau priešintis. Jis lėtai glostė mano kūną palei visus kelnaičių kraštelius, tuomet staigiai jas nuėmė ir dviem pirštukais švelniai įsiskverbė. Jaučiau jo šilumą, aistrą, vis didesnę ten kylančią drėgmę... Ir sudejavau.

Pirštai slydo aukštyn žemyn mano oda. Nervinės galūnėlės tapo tokios jautrios, rodos, karšti pojūčiai nuvilnijo iki pat stuburo. Kai jis ėmėsi klitorio masažo, galvoje pajutau spaudimą, staigiai perėjusį į malonius pojūčius žemyn. Sunkiai valdžiau aimanas. Pirštams vis stipriau judant į ir iš manęs, visai nebevaldžiau savęs ir ėmiau garsiai šaukti iš malonumo.

Neleidęs pasiekti viską vainikuojančio orgazmo, jis ėmė glostyti mano sėdmenis. Masažuodamas užpakaliuką, bučiavo mano lūpas, kaklą, krūtis, mūsų kūnai vis labiau spaudėsi... Tuomet švelniai ir giliai įsiskverbė. Pirštais suėmė mano šlaunis ir tarsi traukė prie savęs, kūnai ėmė judėti vienu ritmu.

Su kiekvienu giliu įsiskverbimu jaučiau vis didėjantį malonumą. Plaukai nevaržomai judėjo, kutendami jo kūną, o šokinėjančios krūtys atsidūrė jo delnuose. Greitėjantis judesių ritmas mus abu privertė nebevaldyti dejonių, garsių aimanų...

Rodos, taip neseniai buvau tik jo tarnaitė, o dabar alpstu iš malonumo jausdama nepakartojamus jo judesius savyje. Po šios minties sekė Didysis O – nuostabus, stiprus ir užsimerkus iš malonumo rėkti privertęs orgazmas.

Jis nusišypsojo, priglaudė savo galvą, o aš pasakiau „Apsileidęs, bet labai seksualus vyrukas“.

Roberta

Norintiems įgyvendinti tokią fantaziją, siūlome įsigyti tam tinkamų seksualių apatinių.

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras