Sekso istorija: Nudegiau

 
Saulė ir toliau žaidžia su mumis, o mes ją gaudome norėdami to vienintelio vasariško atributo – įdegio. Nė pati nepajutau, kaip prisižaidžiau. Rodos, naudojau apsauginį kremą, reguliariai varčiausi, bet grįžusi namo pamačiau, kaip skaudžiai nudegiau nugarą. Palindau po dušu, atvėsau, bet odą perštėjo ir reikėjo skubiai sudrėkinti.

Truputį apsišluosčiusi susisukau į rankšluostį, griebiau kūno losjono buteliuką ir nuskuodžiau į draugės kambarį. Įsiveržiau pro praviras duris ir, greitakalbe pasakodama kaip idiotiškai nudegiau, atsiguliau ant jos lovos nuogutėlė, po savim pasitiesusi tą drėgną rankšluostį. Tik pakėlusi akis, kad paskubinčiau ją man pagelbėti,  supratau, kad prie kompiuterio sėdi visai ne ji.
Man netekus žado kėdė lėtai atsisuko, o joje, nuostabos pilnomis akimis, sėdėjo jos vaikino draugas. Jis kartkartėm užsuka remontuoti jos kompiuterio. Norėjau prasmegti skradžiai žemėn, bet galėjau tik kristi veidu į patalus. Jis tyliai nusijuokė: - - „Vargšelė... Tu nežinojai... Na... Nepyk... Aš gi... Aš irgi galiu padėti.“

Nieko nesakiau. Kilstelėjau galvą. Negalėdama patikėti tuo, kas vyksta kilstelėjau antakį, atsidusau, mintyse nusikeikiau ir išspaudžiau tylų: „Prašau...“ Nugalėjo skausmas arba susigėdęs mano protas pasislėpė kamputyje ir atsisakė veikti. O vaikinas – ne. Jis kaip tik labai entuziastingai puolė į pagalbą. Aš kentėjau tyliai ir meldžiausi Likimui, kad viskas greičiau baigtųsi ir būtų pamiršta. „Mhm...“ – tebuvo mano atsakas, kai jis paklausė, gal reikėtų nusiplauti rankas. Akimirkai likau viena, galėjau pabėgti, užsidaryti savo kambaryje ir apverkti savo bukagalviškumą, tačiau taip ir gulėjau ant pilvo, ant pjedestalo pateikusi savo moteriškus linkius.

Jaučiau, kaip jis prisėdo ant lovos, kaip vos liesdamas perbraukė mano įraudusią šlaunį ir vėl ištarė: „Vargšelė...“ Tik jau dabar tyliai ir užjaučiamai. Ėmiau manyti, kad jam rūpi. Ir išties jis ėmė atsargiai tepti mano kūną vėsiu losjonu: nuo pečių žemyn. Aš nejučiom ėmiau mykti iš malonumo ir jis vėl nusijuokė. Nusijuokiau ir aš. Atmosfera pamaži įšilo, aš atsipalaidavau ir skausmas mažėjo. Jo tvirtos, vyriškos plaštakos maloniai judėjo mano kūnu. Vis žemyn.

Nutepęs nugarą ir rankas jis stabtelėjo ir perėjo prie kojų. Kai jau ėmiau galvoti, kad jo pirštų galiukai pernelyg įnirtingai braunasi man tarp šlaunų, jis ėmėsi sėdmenų. Švelniai bet tvirtai. Tikriausiai, dūsavau dar gerokai iki tai suvokdama. Vėstant mano odai ėmė kaisti visai kas kita. Užuot padėkojusi už pagalbą ir nutraukusi šitą papildomą dėmesį, išriečiau užpakaliuką, kad jam būtų lengviau užčiuopti mano jautrias vietas.

Jis suprato ženklą. Netrukus pajutau pirštus slidinėjant tarp sėdmenų ir vis gilyn. Ilgainiui jo pirštų galiukai jau slidinėjo mano kruopščiai nudepiliuotomis lytinėmis lūpomis. Mano visas kūnas pasidavė jo prisilietimams ir troškau daugiau. Man vėl kilstelėjus užpakaliuką jo pirštai spustelėjo stipriau ir jis užčiuopė, kad buvau sudrėkusi. Papildoma lubrikacija suteikė ir papildomą malonumą. Aš jau nevalingai judinau klubus suvokdama, kad jis turėjo susijaudinti nuo pirmo žvilgsnio į mane nuogą. Nors jis puikiai darbavosi pirštais, aš negalėjau negalvoti apie jo erekciją, tik bijojau viską sugadinti.

Pažaidęs išorėje, jis atsargiai įbruko pirštą gilyn. Aš gal net cyptelėjau iš nuostabos. Netrukus pridėjo antrą ir aš jau visaip kaip stengiausi parodyti, kaip man malonu. Jis irgi stengėsi. Oi, kaip man patiko jo pastangos... Aš tik gulėjau išrietusi užpakaliuką ir mėgavausi, kaip meistriškai jis stimuliuoja mano putytę. Jaučiau, kaip jis greitina tempą, kaip greitėja mano kvėpavimas, kaip karštas kraujas pulsuoja gyslose. Net kai mano krumpliai pabalo sugniaužus rankšluosčio kampą, o pataluose nutilo begėdiškas riksmas, jis nesiliovė. Lėtai slidinėjo pirštais pirmyn atgal ir, rodos, mėgavosi mano poorgazminiais virpuliukais.

Man dar neatgavus kvapo jis pasilenkė man prie ausies ir kuždėjo: „O dabar aš nusimausiu kelnes, sukišiu savo kietą penį į tavo mažą, drėgną skylutę ir gerai išdulkinsiu.“ Jo šiltas kvėpavimas nubėgo mano jautria oda, vidiniai raumenys susitraukė ir visi pojūčiai pašėlo. Jis akimirkai atsitraukė ir greit pajutau jo varpą ant savo sėdmenų. Pritardama juos truputį kilstelėjau. Jis suėmė mane už klubo ir pavertė ant šono. Stumtelėjęs mano viršutinę koją pirmyn jis greit rado mano drėgną skylutę ir dar greičiau užpildė ją savo peniu.

Jausmas buvo stulbinantis. Nespėjau suvokti, ar tai jis toks didelis, ar aš tokia susijaudinusi. Greitai mano dejonės pasiekė aukščiausią tašką, o jis tikrąją ta žodžio prasme, įsijuosęs mane dulkino. Ir nenorėjau, kad liautųsi. Ritmas, slydimas, stimuliacija... Svaigau iš malonumo, kai jis staiga ištraukė savo pulsuojantį penį ir baigė man ant šlaunies.
Taip ir gulėjom dūsaudami, kol suskambo jo telefonas. Akimirksniu grįžau į realybę ir palikau jį nuogutėlį stypčiojantį kambaryje, telefonu raportuojant mano draugei apie jos kompiuterio būklę. Jis mirktelėjo man, o aš akimis gręžiau jo stebėtinai dailų kūną ir jau svarsčiau, ar mano kompiuteriui nereikia remonto.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras