Sekso istorija: Nusipelniusiam (I)

 
1 komentaras
Eilinis penktadienio vakaras nuostabus galbūt tik tuo, kad rytoj nereikės keltis pagal žadintuvą ir galėsim nors kiaurą dieną praleisti lovoje. Žinau, kad po savaitės darbe tu tenori pailsėti, bet kol kas turiu kitokių planų. Pažadu, kad tau patiks.

Grįžusį tave pasitinka tik tyla namuose ir raštelis su nurodymu eiti į dušą. Tu jau šypsaisi, nes nujauti, kad naktis bus ypatinga ir nuskubi į vonią. Atidaręs duris pamatai mane įsisupusią į rankšluostį ir akivaizdžiai nuogą po juo. Ugnelės mano akyse akimirksniu uždega tavąsias. Tu žiojiesi kažką sakyti, bet sustabdau tave uždėdama tau pirštą ant lūpų ir papurtau galvą nieko nesakydama. Juk nereikia žodžių, mėgaukis tuo, kas bus.

Imu švelniai bučiuoti tavo lūpas ir braukydama per jas liežuviu atsegu tau marškinius. Su paskutine saga pasiekiu Tavo pilvą ir rankomis judu aukštyn, lyg netyčiom brūkšteldama nagais ir pasimėgaudama kiekvienu tavo kūno centimetru. Vis dar žaidžiu su tavo lūpomis ir jaučiu, kaip tu įkvepi giliau, kai atsegu džinsus. Lėtai atitraukiu užtrauktuką ir pradedu laižyti žemyn per kaklą, krūtinę, pilvą. Palengva nutraukiu žemyn Tavo džinsus ir trumpikes. Klūpant priešais Tavo stangrėjantis penis man tiesiai prieš akis. Pažvelgiu Tau į akis ir lyžteliu nuo pagrindo iki galvutės, paskui švelniai ją pačiulpiu.

Išlukštenus tave iš drabužių sulipam į dušą. Stoviu tau už nugaros, švelniai prisiglaudusi prie nugaros. Vėsaus oro ir šilto vandens kontrastas  sujaudina mano spenelius, o tu tikrai jauti, kaip jie raižo tau nugarą, kada judu.

Pamaži įtrinu tavo kūną prausikliu tyčia leisdama krūtims lietis prie tavo drėgno kūno. Kelis kart perbraukiu nagais aukštyn-žemyn nuo pečių iki sėdmenų apačios – žinau, kad tau patinka. Liepiu tau apsisukti ir tęsiu. Apsimetu nepastebinti tavo styrančios erekcijos, bet jau dabar pasiutusiai noriu paimti ją į burną. Man patinka čiulpti tavo penį, imti jį kuo įmanoma giliau, jausti venas liežuviu, laižyti ir čiulpti galvutę, kol tu dūsauji ir aikčioji. Tačiau šįkart susilaikau – turiu kitų planų.

Pritupiu ir muiluoju tau kojas aukštyn-žemyn. Imu masažuoti tavo sėklides vis brūkštelėdama nagais. Ne taip stipriai, kad skaudėtų, bet taip, kad aiktelėtum iš nuostabos. Žaisdama su tavo kamuoliukais pradedu smaukyti tavo stangrų kotą. Iš pradžių tik lengvai apėmusi pirštais, bet su kiekvienu judesiu vis stipriau spaudžiu jį slidžiam delne. Liepiu tau nuplauti putas ir tu negaišti nė akimirkos. Žinau, kad nekantrauji ne mažiau, nei aš.

Kai nebelieka muilo imu vedžioti tavo penio galvute sau aplink lūpas, lyg naudočiau jį kaip lūpdažį. Vos juntamai kelis kartus lyžteliu galvutę liežuvio galiuku, kol mano ranka intensyviai stimuliuoja kotą. Neištvėręs tu imi siūbuoti klubais ir pamaži bruki man jį vis giliau.

Įsitveriu tavo klubų ir atsipalaidavusi, paėmusi, kuo galiu giliau, į gerklę sustoju porai sekundžių. Jaučiu, kaip tavo kūnas virpčioja artėjant  ejakuliacijai. Į procesą vėl įtraukiu rankas. Netrukus tu garsiai sudejuoji, o tavo penis ima pulsuoti ir keliais pliūpsniais iššauna šiltą sėklą man į gerklę. Nepraleidžiu nė vieno lašo. Nuryju ir apsilaižau lūpas – man patinka tavo skonis. Nusišypsau ir, kuo naivesniu balsu, pasiteirauju, ar tau patiko. Tu šiaip ne taip sugebi linktelti galva ir padėkoti akimis, kol tavo kūnas rimsta, o aš triumfuoju: „Čia dar tik pradžia...“

Monu

Istorijos tęsinį rasite čia

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (1)
Man patiko. :)
Naujas komentaras