Sekso istorija: Nusipelniusiam (II)

 
Greitai nusiprausiam ir nusišluostom. Pagriebiu akių raištį ir, pasistiebusi ant pirštų galiukų, užrišu tau ant akių. Paėmusi tave už rankos nusivedu į miegamąjį, prie lovos ir liepiu atsigulti ant nugaros. Pati atsigulu šalia, ant šono, ir tingiai braukydama nagais tau per odą klausiu, ar tu žinai, kaip užvedė mane mūsų dušas, o tu tik plačiai šypsaisi ir papurtai galvą. Tyliai viliuosi, kad nežinojimas, kas tavęs laukia, kaitina tavo kraują ne mažiau, nei manąjį žinojimas.

Norite sužinoti, kokių nuotykių pagrindinė herojė patyrė pirmoje istorijos dalyje? Tai padaryti galite čia

 Atsiklaupiu ir paėmusi ranką aplaižau tavo pirštų galiukus prieš nuvesdama juos prie savo nuogos krūtinės. Pirma paliečiu jau stangrius spenelius, o paskui jau tu pats imi delnu masažuoti man krūtis. Vieną, paskui kitą. Po kelių malonių akimirkų vedu tą pačią ranką pilvuku žemyn, kur tvinkčioja mano sudrėkusi lytis. Aš tokia susijaudinusi, kad norėčiau jau dabar tave išdulkinti, tačiau man pernelyg patinka ta ore tvyranti įtampa ir žinojimas, kas bus toliau.

Tavo pirštai braukia per mano lūpytes ir tu jauti, kaip labai aš sudrėkusi. Tu švelniai braukai aukštyn, žemyn. Įbrukęs pirštą giliau užčiuopi klitorį. Jis prisirpęs kraujo ir tvinkčiojantis. Aš pasiutusiai tavęs noriu. Tu įkiši du pirštus gilyn ir po akimirkos dėmesio mano kūną jau skrodžia pirmas orgazmas surakindamas tavo pirštus mano viduje.

Tu juos ištrauki ir leidi man nulaižyti. Aš kruopščiai pasidarbuoju ir pasilenkiu, kad tu galėtum paragauti mano sulčių nuo mano liežuvio. Tu bandai nusiimti akių raištį, bet aš tave sustabdau. Liepiu, kad pakištum rankas po galva ir nejudintum, nebent paliepčiau kitaip.

Vėl aistringai įsisiurbiu į tavo lūpas ir bučiniais pažymiu kelią žemyn, kur vėl kyla tavo erekcija. Laižau ir atsargiai krimsčioju tau ties klubais ir vis žemiau. Priartėju pavojingai arti epicentro ir sustoju. Įsitaisau tau tarp kojų. Pirštais pažaidžiu su tavo rutuliukais, kartais atsargiai brūkšteldama nagais. Mažiau saugodama perbraukiu nagais per tavo vidinę šlaunų pusę ir tavo kūnas nevalingai šokteli aukštyn su pilna erekcija. Sukikenu, patenkinta tokia tavo kūno reakcija ir nulaižau tą susijaudinimo lašelį nuo galvutės.

Netrukus minkštos lūpos apglėbia galvutę ir leidžiasi žemyn. Tada vėl lyžteli galvutę, o aš krykštauju. Sumišęs tu nusiplėši raištį nuo akių ir pamatai, kad ne mano liežuvis glamonėja tavo jautriausią kūno vietą. Taip, mano simpatiškoji kolegė iš darbo. Tave nukrečia šokas, bet tu nesipriešini. Lūpos taip ir sustingsta nieko neištarusios, o mane ima kvailas juokas. Tirpstu iš pasitenkinimo. Tu pagaliau atsipalaiduoji, nusišypsai ir mirkteli man.

Štai ji vėl priverčia tavo kūną trukteli ir akis šoktelėti iš nuostabos, kai paima tave visą giliai į gerklę. Paglostau jai plaukus ir paklausiu tavęs, ar norėtum, kad aš prisijungčiau. Tu išspaudi tylų „taip“, vos gaudydamas kvapą nuo jos efektingų judesių. Ji pažvelgia į mudu, kilsteli antakius ir tęsia savo darbą, lyg tai mudviejų net neliestų.

Įsitaisau taip, kad būtume trikampyje. Ji įnirtingai čiulpia tavo penį ir stabteli vos akimirkai, kada lyžteliu jos drėgną putytę. Man patinka jos skonis. Braunuosi vis giliau ir atkakliau. Ji tokia sudrėkusi... Matyt, susijaudino bežiūrėdama į mudu ir nebeištvėrė norėdama prisijungti. Braukau liežuviu aukštyn - žemyn, tyčia neužkliudydama klitorio – tik erzinu. Kai pagaliau lyžteliu tą malonumo mygtuką, ji šokteli, bet nesiliauja čiulpti tavo penio. Nesiliauju ir aš. Dar atkakliau atakuoju ir stabteliu pajutusi, kad jos kūną tuoj ims krėsti orgazmas. Dar jai ne laikas.

Kol aš buvau užsiėmusi savo tau staigmenos apšildymu, tu pirštais glamonėjai mano drėgną putytę, bet abu buvom per daug užsiėmę, todėl ji taip ir liko nepatenkinta, o tik dar labiau sudrėkusi ir ištroškusi. Nors susijaudinusi aš jau ir vien nuo minties, kad pagaliau pildau tavo fantaziją. Ir mes dar net neįpusėjom...

„Šešiasdešimt devyni...“ – triumfuojančiai paskelbiu žinodama, kad visada norėjau tai pamatyti iš arti, ir mes, lyg įgudę artistai, sustojam į savo vietas. Tu atsiloši į lovos galvūgalį, aš atsigulu ant nugaros, o ji – ant manęs. Įbruku liežuvį kuo galėdama giliau į jos saldžią skylutę, o ji pirmiau puola prie mano klitorio. Ji nevengia brūkštelėti ir dantimis, sukdama liežuviu ratus aplink mano jautrųjį taškelį. Aš stengiuosi nejudinti klubų, bet labai norisi tiesiog įgrūsti jos galvą sau tarp kojų ir pasinaudoti jos liežuviu. Ji velniškai gera – vien nuo manipuliacijų liežuviu mano mintis apie kontrolės perėmimą kaip mat nubloškia stiprus orgazmas. Ji trumpam atsitraukia, bet vos atpalaiduoju šlaunis, neria atgal tarp jų ir laižo mano ištryškusias sultis.

Be jokio perspėjimo, be komandų, ji palieka mane ir, pasilenkusi prie tavęs, pabučiuoja. Tu leidi man matyti, kaip nučiulpi mano sultis nuo jos liežuvio. Pasakau, kad noriu pamatyti, kaip ji ant tavęs joja. Tu atsiguli, ji tave apžergia. Tu sugriebi jos klubus ir staigiai persmeigi ją savo erekcija. Ji jaudinančiai sudejuoja, o aš net girdžiu, kaip čeža drėgmė tarp judviejų, kai judu derinat ritmą. Įsitaisau šalia jos taip, kad galėčiau matyti, kaip tavo penis juda pirmyn - atgal. Pažiūriu tau į akis ir tu šypsaisi, lyg gavęs saldainį.

Mirkteliu tau ir imu čiulpti vieną jos spenelį, kol kitą stimuliuoju pirštais. Ji energingai joja ant tavęs, o tu imi žaisti su jos klitoriu. Jos garsėjančios aimanos bėgioja elektra po mano kūną. Tas vaizdas toks jaudinantis, kad aš įsisiautėju – liepiu tau dulkinti ją stipriau. O Tu paklūsti mano nurodymui ir dar tvirčiau suėmęs ją už klubų, padidini greitį. Ji klykia iš malonumo, kai pasiekia orgazmą, o jos gausios sultys teka žemyn per tavo penį ir šlaunis.

Po kelių akimirkų ji nusiropščia nuo tavęs ir aš imu čiulpti tavo nukankintą penį, kruopščiai laižydama jos sultis nuo tavo jautriausios kūno vietos. Tas judviejų skonių mišinys varo mane iš proto... Tu teištari, kad dabar – mano eilė ir aš klusniai įsitaisau ant keturių. Nusitaikęs tu įeini į mane stipriai ir giliai. Tokiam susijaudinimo taške nieko kito ir nenoriu.

Tu suimi mane už plaukų ir timpteli taip, kad žiūrėčiau į tave. Kitos rankos pirštais perbrauki man per nugarą ir kartu su tavo nenuilstamais klubų judesiais, man taip gera, kad tik pakandusi lūpą suvaldau klyksmą. Mano staigmena slysteli po manim ir mudvi vėl kaip 6 ir 9. Ji įsigudrina lyžčioti mano klitorį ir aš visiškai paskęstu ekstazėje. Man belieka tik manyti, kad kai jos liežuvis nejaudina manęs, tai slysčioja ant tavo sėklidžių, nes mūsų abiejų kvėpavimas gerokai padažnėjęs).

Kai apsiprantu ir svaigulys galvoje aprimsta, palinkstu į išskęstą gėlelę tiesiai man po nosim ir atiduodu visas likusias jėgas. Stiprėjant tavo judesiams įvyksta grandininė reakcija ir mano pastangos priveda ją prie orgazmo. Jos orgazmas sujaudina mane iki gelmių ir netrukus pajunti, kaip mano spazmuojantys raumenukai stabdo tavo penį ir neatlaikęs pasipriešinimo, Tu staigiai ištrauki ir baigi aptaškydamas mano sėdmenis ir nugarą.

Tu krenti ant lovos, o mergina išslysta iš po manęs ir pradėjusi nuo, vis dar virpančios putytės aukštyn, nulaižo nuo mano kūno tavo sėklą. Švelniai paglamonėja liežuviu analinę angą, nulaižo tavo sėklos lašus nuo sėdmenų, nuo nugaros, nuo stuburo ir galiausiai pabučiuoja tarpmentį.

Abi atsigulam šalia tavęs ir štai tu, tarp dviejų patenkintų moterų. Netrukus visi užsnūstam, bet tik trumpam – naktis dar tik prasidėjo.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras