Sekso istorija: Po penkių pasimatymų

 
3 komentarai
Žinau, kad nedera šokti vyrui į glėbį. Žinau, kad reikia bent apsimesti drovia ir leisti jam pabūti iniciatoriumi, bet... Turėjome jau penkis smagius pasimatymus. Stebiuosi, kaip jis kaskart atsilaikydavo įsiaudrinus mūsų bučiniams. Tikras džentelmenas? Na... Tiesiog pajutau, kad atėjo laikas patikrinti.

Parašiau jam šmaikščią žinutę, kad vakare lauksiu ir saulė netruko nusileisti. Viriau iš jaudulio. Spėjau prisigalvoti daugybę dalykų, kodėl jis delsia, bet visas tas mintis palikau po karštu dušu ir sutartu laiku jau trypčiojau visa pasipuošusi, pasipuošusi, bet neišsipusčiusi. Skambutis į duris nubėgo mano kūnu kaip elektrošokas. Truputį apstingau.

Atidariau duris. Jis dėvėjo švarką ant valiūkiškai prasegtų marškinių. Kaip mat kibau į atlapus ir įsisiurbiau į lūpas. Jis maloniai nustebo, o aš pajutusi jo jaukų glėbį kiek nusiraminau. Įteikė man rožę ir kilstelėjo antakius paprašęs įdėti vyną į šaldytuvą. Palikau jį koridoriuje nusimauti batų ir dingau virtuvėje. Šaltas oro gūsis iš šaldytuvo pašiurpino mano įkaitusią odą. Paskubomis pamerkiau gėlę ir nusinešiau į svetainę, kur jis jau šmirinėjo aplink muzikos grotuvą. Virpančiais pirštais padėjau vazą ant lentynos, o jis įjungė savo mėgstamą dainą.

Rodos, vos keliais pirštais sučiupęs už plaštakos įsuko mane į savo glėbį ir greit apsvaigino šokio sūkury. Gal nieko įmantraus, bet jo kūnas visai šalia mano kūno, pasisukimai, prisilenkimai... Mano širdis netruko apsalti ir nutilus dainai mane užplūdo nenumaldoma aistra. Užuot atsitraukusi, kaip derėtų mokyklos šokiuose, tik dar labiau prisispaudžiau kubais ir sukišau pirštus jam į plaukus, tie sprandu, lenkdama jį artyn savęs bučiniui. Besibučiuojant jo rankos nuslydo mano liemeniu kiek žemiau, o aš, smalsumo vedama, vienos rankos pirštų galiukais ėmiau nedrąsiai braukti ten, kur jaučiau kylant erekciją.

Dievulėliau... Karščio banga nutvilkė mano kūną ir staigiai atsitraukusi atmerkiau akis, kai užčiuopiau jo varpą. Nežinau, ar tai mano vaizduotė, ar seksualinis alkis, bet nustebau ir nekantravau ją pamatyti savo akimis. Pajutęs mano mažą išgąstį jis spustelėjo delnuose mano užpakaliuką ir prisispaudė arčiau. Man, jau tikriausiai rodėsi, kad jo stangrus organas pulsuoja mano delne suspaustame tarp mudviejų.

- Dabar jau niekur nepabėgsi... – sukuždėjo jis man į ausį prieš pradėdamas glamonėti kaklą. Nukreipęs dėmesį ėmė palengva tempti mano suknelę aukštyn ir greit jo šilti delnai gniaužė mano kelnaitėmis su juostele perskirtą užpakaliuką. Aš jausmingai dūsavau viena ranka įsikibusi jam į kaklą, o kita – į penį. Kai jis pagaliau užtempė mano suknelę aukštyn ir atsargiai nutraukė per galvą, supratau, kad nekantrumas žudė ne mane vieną. Ant fotelio numestą suknelę greit pasekė mano liemenėlė ir jo marškiniai. Nuo krūtų spenelių glamonių man ėmė linkti kojos ir mudu atsargiai prisėdome ant lovos. Vis dar čiulpdamas tai vieną spenelį, tai kitą, viena ranka ėmė glostyti vidinę šlaunų dalį. Aš kviečiamai praskėčiau kojas ir jis per kelnaites spustelėjo mano įkaitusią putytę. Mano dejonės pakilo dar vienu tonu aukščiau. Neiškentusi atstūmiau jį.

Nieko nesakiau. Užteko mano katiniškai gailaus žvilgsnio kai čiupau jį už diržo sagties ir jis atsitiesė. Mikliai atsegiau kelnes ir, jas šiek tiek nusmaukusi, čiupau jo šiltą erekciją. Ant patraukliai putlios galvutės jau radau lašą prejekuliato, kas mane tik dar labiau sujaudino. Lėtai jį nulaižiau. Patiko. Pažvelgiau jam į akis, lyg prašydama leidimo, ir ėmiau artimiau pažindintis su jo varpa. Viena ranka stimuliavau pagrindą ir vis lyžčiojau aplink, kol galiausiai apgaubiau galvutę lūpomis ir įsisiurbiau. Pažaidusi liežuviu ir seilėmis suvilgiusi visą jo penį, gan intensyviai jį pastimuliavau ir galiausiai paėmiau į gerklę. Taip giliai, kiek galėjau. Judėdama pirmyn-atgal beveik springau, bet nesilioviau.

Jo dejonės skatino mane darbuotis toliau, tačiau suėmęs plaukus ties sprandu kilstelėjo mane ir prisilenkęs aistringai pabučiavo. Vėl trynėmės kūnu į kūną, vis nekantriau. Jis partiesė mane ant sofos ir įsitaisė tarp mano praskėstų kojų. Pasilenkė virš manęs ir vėl bučiavo. Jaučiau, kaip jo pirštai sukasi aplink mano klitorį ir jau norėjau prašyti, kad pagaliau mane paimtų, bet mano vos atsitraukus, jis imdavo krimsčioti ir lyžčioti mano lūpas ir liežuvį. Net išriečiau nugarą, kai du jo pirštai lengvai įslydo tarp mano sudrėkusių lytinių lūpų. Vėl bandžiau kažką ištarti, bet žodžiai strigo tarp dejonių. Jo energingi judesiai artino mane prie orgazmo. Jis iš mano aikčiojimų ir cypčiojimų turėjo tai suprasti. Atsimerkusi pagavau jo žvilgsnį. Jis stebėjo mano veidą. Susigėdau.

- Tu tokia graži... – sukuždėjo palinkęs man prie ausies ir dar pagreitinęs judesius. Cypdama spaudžiausi prie jo kūno krečiama pirmų orgazmo bangų, o jis dar pagreitėjo ir, man suleidus nagus į jo nugara, liovėsi. Mostelėjo galva ir nurodė man įsitaisyti ant keturių. Virpančiom kojom, bet susisukau mikliai. Įsirėmiau į sofos atlošą ir išriečiau užpakaliuką. Jis pritūpė, praskėtė mano užpakaliuką ir porą kartų lėtai lyžtelėjo nuo klitorio iki išangės. Toks netikėtumas vėl nupurtė mano kūną pačiais maloniausiai virpuliukais.

Galiausiai, jis atsitiesė, atsistojo man iš nugaros ir, užsidėjęs prezervatyvą, vienu staigiu mostu į mane įėjo. Jaučiausi užpildyta labiau, nei kada nors ankščiau. Jis pradėjo judėti. Vis greičiau, ir greičiau. Kabindamasi į sofos atlošą jau nebesvarsčiau, ką pagalvos kaimynai, buvau apkvaitusi iš malonumo. Jaučiau, kaip tvirtai jo pirštai rėžiasi į mano šonus ir kaip dažnėja jo kvėpavimas.

Įbrukau ranką sau tarp kojų į jaučiau, kaip jo varpa lengvai slidinėja pirmyn-atgal vis stipriau tvinkčiojant mano vidiniams raumenims. Pirštų galiukais ėmiau stimuliuoti klitorį ir po mano kūną ėmė plisti karštis. Jis tyliai nusikeikė ir dar pagreitėjo. Pirštų pagreitinti taip ir nespėjau, kai pajutau jo orgazmą. Nurimęs jis atsiduso ir ištraukė bliūkštančią varpą su užpildytu prezervatyvu. Aš išsitiesiau ant sofos bandydama atgauti kvapą, o jis mirktelėjo akį:
 

- Nepamenu, kada taip greit baigiau... – ir man darėsi smalsu galvojant, kas būna, kada tęsia ilgiau, nes ir dabar likau patenkinta. Gal viskas dėl laukimo?...

 

Monu

 
Komentarai (3)
tikrai .gera istorija
tai patyre ji orgazma ar ne?
istorija sakyciau beveik standartine, na bet autores gabumai rasyti, tikrai verti pagarbos :)
Naujas komentaras