Sekso istorija: Posūkis į miškelį

sexincar.jpg
 
3 komentarai
- Kur važiuosime? – pasiteiravau nusiteikusi bet kam. - Pamatysi... – tarė jis ir nusišypsojęs išvairavo automobilį iš kiemo...

Iš pradžių dar mačiau kelią ir sekiau mintimis, kur netoliese mūsų dar nebūta, bet pamaži mano Brangiojo ranka nuo mano kelio slydo vis žemiau ir aš nesipriešinau. Tyčia, spustelėjau jo delną tarp šlaunų, pagavau kiek sutrikusį žvilgsnį, nusišypsojau ir praskleisdama kojas šiek teik labiau atsilošiau sėdynėje. Tada jau jo veidą papuošė šypsena, o mes toliau kažkur riedėjome per naktinį miestą.

Netrukus jo pirštai prasibrovė pro mano plonytes nėriniuotas kelnaites. Ėmiau pritariamai glostyti jam ranką. Pirštų galiukais jis brovėsi tarp mano lytinių lūpų ir jaučiau, kaip drėkstu ir vis labiau jaudinuosi. Dar pora staigesnių posūkių, kai jis tvirčiau spustelėjo man į šlaunį ir pasiekėme kelionės tikslą. Tamsioje automobilių stovėjimo aikštelėje, per keletą metrų toliau stovėjo tik vienas tamsus automobilis, bet žmones buvo galima įžiūrėti.

Jis ištraukė ranką man iš tarp kojų, užgesino variklį, atsisegė saugos diržą. Atsisegiau ir aš. Jis pasisuko sėdynėje ir, suėmęs mano veidą į delnus, stipriai pabučiavo. Kartą, du. Ėmiau mykti iš malonumo. Pritrūkęs oro jis atsitraukė, atsiduso ir liepė man nusimauti kelnaites. Aš akimirką dvejojau, bet paklusau. Jis žaismingai pakilnojo antakius gniauždamas jas delne ir įsikišo į švarko kišenę. Praskėčiau kojas tikėdamasi tęsinio, bet jis švelniai paplekšnojo man per nuogą šlaunį ir atsidarė automobilio dureles.

- Einam, - paragino jis lipdamas iš mašinos.

Aš kiek sutrikau, bet vakaras buvo šiltas, o lengva, prigludusi suknelė siekė šiek tiek žemiau šlaunų vidurio. Buvau tikra, kad niekas nieko nepamatys, bet būti be kelnaičių viešumoje ir buvo išties neįprasta. Tiesą sakant, be tų dviejų sielų tolimame automobilyje daugiau nieko ir nematėme. Nuėjome savo mėgstamo parko link. Kalbėjomės, juokavome, grožėjomės naktinio miesto šviesomis, dangumi ir vis stabtelėdavome bučiuotis. Tai švelniau, tai intensyviau. Jo šilti delnai slidinėjo mano kūno linkiais tai spustelėdami sėdmenis, tai krūtis. Dūsavai ir aikčiojau jo tvirtame glėbyje.

Tik pamačiusi, kad mūsų nebesiekia parko šviestuvų šviesos supratau, kad nuklydome nuo įprasto maršruto. Kiek sutrikau, nežinojau, kuri jis mane veda, bet ėjau kartu. Jis pirštų galiukais švelniai glostė mano ranką savo delne ir ramino šypsena, kurią jau vos galėjau įžiūrėti. Priėjus storakamienį medį jis žaismingai mane apsuko ir bučiuodamas į jį atrėmė. Mačiau, kad jis vis žvilgčioja link apšviesto tako, tačiau aplink nebuvo nė vieno žmogaus.

Mes toliau bučiavomės, jis keliu praskėtė mano kojas ir jo ranka vėl atsirado man tarp šlaunų. Jau po akimirkos jo du pirštai brovėsi gilyn, o aš, pakandusi lūpą ir viena ranka apkabinusi jį per kaklą, ėmiau nejučiomis judinti klubus, kad sustiprinčiau malonumą. Dar šiek tiek giliau... Vėl užkliudė klitorį... Supratau, kad šito man neužteks.

Prisitraukiau jį bučiniui ir pakuždėjau :“ Noriu tavęs...“ Jis nedelsė. Girdėjau, kaip, apsižvelgęs, miško tyloje atsisegė diržą, atsitraukė užtrauktuką ir nusismaukė kelnes. Kartu su apatiniais, kaip supratau kiek vėliau. Užčiuopiau jo šiltą, stangrią varpą ir masažavau delne. Jo pirštai vėl brovėsi gilyn, o aš vis labiau drėkau. Jis dar kartą aistringai mane pabučiavo ir atsitraukdamas paprašė apsisukti.

Apsisukau. Žiūrėjau į apšviestą keliuką ir vyliausi, kad niekas juo nepraeis. Įsirėmiau į medį. Jis užkišo man delną iš priekio ir stimuliuodamas klitorį, kita ranka nutaikė savo penį į mano mažą, drėgną ir pulsuojančią skylutę. Netrukus buvau lėtai užpildyta. Jo judesiai buvo tai atsargūs, tai vis stipresni. Kai galiausiai dar labiau išsiriečiau, pagavome bendrą ritmą ir ėmiau girdėti, kad jo atodūsiai signalizuoja apie finalą antrindami mano slopinamoms dejonėms.

Stipriau įsirėmiau į medį, dar šiek teik praskėčiau kojas ir pasistengiau, kad orgazmas smogtų ir man, ir jam. Ir išties, kai mano vidiniai raumenys ėmė susitraukinėti, jam jau buvo per daug. Jo penis buvo išstumtas, bet aš mikliai apsisukau ir pritūpusi paėmiau į burną jo įkaitusį organą. Dar keli triukai rankomis ir po kelių akimirkų jo atodūsiai tirpo miško tyloje, o mano burną užpildė šilta sperma.


Monu

 
Komentarai (3)
Ko eiti dulkintis prie medžio?? Kau yra visos sąlygos dulkintis mašinoje.
Durnių ratas
Kazkoks isgalvotas pasakojimas....
Naujas komentaras