Sekso istorija: Prigavo

oral-sex-1.jpg
 
Leipdami iš juoko ir tildydami vienas kitą išlipome iš taksi. Vos pastovėjome ant kojų po nakties klube: draugai, daug šokių ir šiek tiek alkoholio. Dar gaudžiau jos liauną liemenį lipdamas laiptais, bet nuovargis jau nešė mintis į lovą. Pakštelėjusi man į lūpas ji nuėjo į vonią, o aš taip ir kritau ant patalų. Pramerkęs akis pamačiau artėjant peršviečiamais naktinukais pridengtą jos figūrą. Ji užlipo ant lovos, apžergė mane per dubenį ir palinkusi ėmė tyliai kuždėti:

- Tu juk nenori miego... – nors vos pajėgiau išlaikyti atmerktas akis, uodžiau jos kvepiančius plaukus ir galvoje sukosi dar šilti šio vakaro vaizdai. Ji buvo taip seksualiai pasidabinusi, tokia žavi ir gundanti. O kaip velniškai ji šoko... Pajutau krimstelint kažkur ties ausimi. Ji glamonėjo man kaklą ir jau buvo atsegusi marškinius. Ilgi nagai slydo žemyn man per krūtinę. Pamaži ėmiau jausti jos rankas žemiau liemens, kur lygiai taip tingiai, kaip aš, gulėjo mano penis. Ji atsegė man kelnes ir, paglosčiusi šlaunis, nusmaukė visai. Žaismingai krykštaudama nutraukė kojines, o aš iš paskutiniųjų atsisėdau ir nusivilkau marškinius nuoširdžiai tikėdamas, kad ji tiesiog padeda man nusirengti. O kaip aš klydau...

Numečiau marškinius kur papuolė ir vėl kritau į lovą. Sutrikau pajutęs, kad ji smaukia žemyn mano apatinius, bet neišsidaviau, laukiau, kas bus toliau. Ji įsitaisė man tarp kojų ir kažkaip pernelyg laiminga ėmė žaisti su mano šiek tiek sustangrėjusiu peniu. Jos švelnios rankos atsargiai masažavo mano įmigusį organą, o aš tikėjausi, kad tuo viskas ir baigsis. Deja. Mano kūnas mane išdavė.

Kai ji pirmą kartą seilėmis sudrėkino savo pirštus ir vėl suėmė mano penį, vėsus skystis ant mano įkaitusios odos nusiuntė lengvus šiurpuliukus per kūną. Jos nuotaika dar labiau pakilo, o iš paskos ir mano penis. Kai palinkusi ji ėmė lyžčioti nuo pagrindo aukštyn, jis jau stiebėsi aukštyn šokčiodamas rūpestingose rankose. Taip atkakliai laižydama, čiulpčiodama ir masažuodama ji sukėlė man erekciją. Pamaži budo kūnas, bet protas dar liko apsnūdęs. Likau visiškai pasyvus, tik mėgavausi, o ji akivaizdžiai kaito.

Porą kartų springtelėjusi su mano peniu giliai gerklėje ji nusivilko naktinukus ir metė man į veidą. Kai juos nusiėmiau ji jau taikė mano kraujo pritvinkusią erekciją sau tarp kojų. Akys šoktelėjo iš orbitų, kai jos drėgna, ankšta putytė tampriai apgaubė mano organą ir nuslydo žemyn, paimdama visą. Ėmiau jausti kiekvieną jos judesį. Ji nebebučiavo manęs, nieko nekuždėjo, neprašė. Tiesiog judėjo ant mano penio ir akivaizdžiai tuo mėgavosi.

Ji net atstūmė mano rankas, kai bandžiau suimti ją už sėdmenų. Darbavosi viena. Vis greičiau, vis intensyviau. Girdėjau, kaip dažnėjau jos kvėpavimas, stebėjau besimainančias veido išraiškas. Mačiau, kaip pati stimuliuoja savo krūtų spenelius. Iš paskutiniųjų laikiausi, kad ji pasitenkintų, bet mano pastangos buvo bevaisės prieš jos atkaklumą. Kažką suinkščiau perspėdamas ją, kad tuoj baigsiu, bet ji nesiliovė. Tik dar labiau išsišiepė ir savo vidiniais raumenukais grežte grežė iš manęs gyvastį. Bandžiau ją nukelti, bet ji vėl stipriai atstūmė mano rankas ir šokčiojo ant mano penio, kuris taip maloniai slysčiojo tarp šiltų, drėgnų jos lytinių lūpų.

Ji žiūrėjo man tiesiai į akis ir lėtai apsukusi kelias aštuoniukes klubais, vėl grįžo prie to pragaištingo ritmo. Rodos tik stipriau, ir stipriau. Nebegalėjau. Nors protas šaukė, kad darau ne gerai, bet kūnas darė savo ir keliais stipriais pliūpsniais užpildžiau jos virpančią makštį savo sėkla. Po kelių akimirkų aistringų dūsavimų ji pagaliau padėjo galvą man ant peties ir nurimo. Trumpam.

Kai mūsų akys vėl susitiko ji jau turėjo velniškų užmačių. Tiesiog žinojau. Nieko nesakiusi ji atsargiai pakilo nuo mano subliuškusios erekcijos ir delnu prisidengė putytę. Tada žengė į priekį ir nusileido visai man palei nosį. Įsitaisė patogiau ir apžergusi mano galvą patraukė delną. Jos paburkusios lytinės lūpos buvo tiesiai virš mano lūpų. Jau tiesiau liežuvį link jų, kai pamačiau lėtai tįstant tirštą, balkšvos spalvos skystį. Vieną akimirką buvo bjauru, o kitą jau per vėlu. Ant mano sučiauptų lūpų nusileido pora sūrių lašelių. Neturėdamas, kur dingti atsargiai nulaižiau.

Nenumiriau. Net nebuvo bjauru. Gal dėl apsnūdimo, bet taip ir smegau pasitenkinime... Ėmiau vis entuziastingiau ją lyžčioti, vis drąsiau siurbti mudviejų susimaišiusias sultis, nerti liežuviu vis giliau. Ji vėl nežymiai šokčiojo ir siūbavo klubais, o dejonėmis signalizavo apie artėjantį orgazmą. Ne ilgai trukus ji jau virpėjo ir trūkčiojo mano liežuviui braunantis į jos gelmes, o aš gavau dar vieną mažytę dozę skysčių, kuriuos išlaižiau su pasitenkinimu.

Ji nulipo ir įsitaisė šalia. Prisiglaudė visu kūnu ir jau tikrai nurimo. Šypsojausi iš paskutiniųjų ir svarsčiau, kodėl ji taip pasielgė, bet atsakymą teko atidėti kitai dienai. Net pats stebėjausi, kodėl sutikau. Patiko.
 

Magnus

 
Komentarai
Naujas komentaras