Sekso istorija: Saulė gundytoja

 
Jau nuo savaitės vidurio viliojo karšto oro prognozės ir mintyse savaime rezgėsi planai. Išaušęs savaitgalio rytas nebuvo toks stebuklingai šviesus ir karštas, todėl pasiruošimas į paplūdimį kiek užsitęsė. Kai nusigavome prie ežero nuotaika jau buvo pati ta deginimuisi saulėje, nors temperatūra aukščiausio žadėto taško ir nepasiekė.

Nepabūgusios vėjo išsirengėme iki mažučių bikinių ir išsitiesėme ant pledo. Rodos, net tarpusavyje mažai šnekučiavomės patenkintos šiluma ir galėjimu nieko neveikti.Netrukome sulaukti kompanijos. Netoliese įsitaisė du žavūs vaikinai. Nuo saulės įkaitusias galveles greit apsuko jų mėtomi žvilgsniai ir netrukus jie jau slinkosi prie mūsų su pasiūlymu pažaisti kortomis. Tingų vartymąsi po saule greit pakeitė juokas ir šmaikštūs pokštai, o saulę – debesis, iš kurio netrukus ėmė lyti. Netrukome su visais daiktais atsidurti vaikinų automobilyje, kur gimė mintis žaidimą pratęsti po stogu.

Ir štai, aš savo kambaryje. Pusnuogė. Vargstu su užsimazgiusiais bikinio raišteliais, kai netikėtai prasiveria durys. Jau sukuosi sakyti draugei, kad tuoj ateisiu, bet tarpduryje ne ji. Sustingstu. Jis nusišypso, bet man nepalengvėja. Nepajėgiu nė rankomis prisidengti krūtinės. Nežinau, kur dėtis. Jis uždaro paskui save duris ir prieina. Aš taip ir stypsau nuraudusi, išsigandusiomis akimis.

Širdis muša ne į taktą ir užsiplieskia karštis viduje, kai jis suima mane už sprando ir pabučiuoja. Man linksta kojos. Jo pirštai neria giliau man tarp plaukų, o kita ranka apglėbęs priglaudžia prie savęs. Netikėtumo apsvaiginta pravertomis lūpomis gaudau orą, bet nei mintys, nei liežuvis nesukuria žodžių ir tik spoksau į jo klastingai primerktas akis. Jis glosto man nugarą ir aš pamaži nusiraminu. Ne, nenusiraminu, įsijaučiu. Pasiduodu akimirkai. Atsiduodu aistrai. Rankos užuot karojusios šonuose dabar jau įsitvėrusios jo prasegtų marškinių traukia artyn dar vienam ilgam, kvapą gniaužiančiam, bučiniui.

Atsitraukusi imu plėšti nuo jo marškinius. Saulės nuglostyta krūtine žemyn slysta mano akys ir nejučiom pakandu lūpą pamačiusi pūpsančią erekciją. Įsitveriu jo šortų liemens ir tempiu paskui save į lovą. Klesteliu ant minkštų patalų, o jis mikliai nusmaukia man kelnaites. Ir vėl nekyla rankos prisidengti. Nenoriu. Kaip tik praskečiu kojas. Jis pamaži nusismaukia šortus ir artėja, o aš papurtau galvą ir kyšteliu liežuvį tarp dviejų praskėstų pirštų. Jis kilsteli antakius ir apsilaižo viršutinę lūpą. Aš tais pačiais dviem pirštais praskečiu savo, dar rytą kruopščiai nuskustas lūpytes.

Kankinamai ilgais, lėtais lyžtelėjimais jis išsityrinėja teritoriją. Kas kart, kai jaučiuosi maloniai užgauta, leidžiu jam tai suprasti, bet jis neskuba ir įkarščio pagauta, suėmusi už plaukų, spusteliu jį giliau. Jaučiu, kaip jis išsišiepia ir dabar jau eina tiesiai prie reikalo. Įsikandu pirštą, kad draugai neatbėgtų gelbėti, bet visas mano vidus šaukia iš malonumo. Jo miklus liežuvis tai braunasi vidun, tai galiuku suka ratus aplink mano jautrų klitorį. Kai jis įbruka vidun du pirštus ir judindamas juos įsisiurbia į klitorį, mano kūną perskrodžia orgazmas ir, nevalingai siūbuodama klubais, bandau jį atstumti. Galiausiai, jis pasiduoda. Traukiu jį artyn savęs, tačiau dabar jis papurto galvą ir baksteli liežuviu sau skruostą iš vidaus. Suprantu ženklą ir jau pačiai juokinga.

Mikliai parverčiu jį ant lovos ir nusmaukusi šortus įsitaisau tarp jo praskėstų kojų. Jo penio galvutė jau blizga nuo prejekuliato. Suėmusi už pagrindo, nulaižau skaidrų skystį ir, apžiojusi, pačiulpiu galvutę, kaip ledinuką. Ištraukusi paplekšnoju jo stangriu peniu sau per iškištą liežuvį. Liežuviu apsukusi kelis ratus aplink galvutę apžioju ir, ranka stimuliuodama pagrindą, imu gilyn, kol ima kutenti gerklę. Jis skardžiai atsidusęs traukia mane artyn. Atsitraukiu ir vėl papurtau galvą, dabar jau klastingai šypsodamasi.

Kol jis nesupranta, kas vyksta, aš iš stalčiaus išsitraukiu prezervatyvą. Išlupu iš pakuotės ir kruopščiai užtaisau ant jo pulsuojančios erekcijos. Pagavusi jo, vis dar, nustebusį žvilgsnį kilsteliu antakius ir apžergiu jį per klubus. Atsargiai įbruku jo penį tarp savo drėgnų lytinių lūpų ir pamaži, pamaži... Galiausiai tik jaučiu, kaip nuo liemens apačios kildamas užverda mano kraujas ir kaip jaudinančiai jis dūsauja po manimi. Suraukęs kaktą jis dar spėja perspėti, kad baigs, o aš iš paskutiniųjų stengiuosi nesustoti, kai mano vidiniai raumenys, pulsuojantys nuo orgazmo, gręžia jo sėkla šaudantį penį.

Jau tik iš įkarščio dar nežymiai siūbuoju klubais, bet abu gulim ramūs, paskendę poorgazminėje euforijoje. Jo didelės akys, o mano – šypsena. Supypsi mano telefonas ir aš atsargiai nulipu nuo jo subliuškusio koto. Draugė rašo žinutėje: „Neskriausk jo... ;) Mes įkaitom vien nuo garso :D Turi gumytę?“ Garsiai nusijuokiu ir matau, kaip mano sugulovas vis labiau manęs bijo. Gimsta noras išdulkinti iš jo visas baimes. Juk pats prisiprašė.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras