Sekso istorija: Skype

 
Ji atsisėdo priešais kompiuterį ir pati negalėjo sulaikyti šypsenos, matydama savo atspindį tamsiame ekrane. Jos ilgi, tamsūs plaukai krito šilkinėmis garbanomis ant pečių ir apvalių krūtų viršaus. Provokuojančiai permatoma liemenėlė ir derančios kelnaitės puikiai išryškino jos gundančius privalumus. Ji paspaudė šviesiai mėlyną ikoną ant darbalaukio ir laukė, kada pasirodys kontaktų sąrašas.

Žvelgdama sąrašu žemyn surado tą, su kuriuo taip nekantravo pasikalbėti ir pradėjo. Laukdama, kol jis atsakys, išsitraukė iš apatinio stalčiaus keletą papildomų priemonių vakaro malonumui sustiprinti. Išdėliojo jas ant lovos, kur nebesiekė web kamera ir pradėjo video pokalbį. Kai ekrane pasirodė jos gerbėjas Nr.1, ji kaip mat pradėjo flirtuoti sukdama plaukų sruogas aplink pirštą ir viliojančiai mirktelėdama karts nuo karto. Jo reakcija buvo greita, akivaizdi ir daug žadanti: raustelėję skruostai, žvėriškas murkimas ir velniškos ugnelės akyse.

Besišnekučiuojant jos pirštai nevalingai nuslydo iki minkštučių krūtų viršaus. Esą ištroškusi ji pakilo pasiimti gėrimo pademonstruodama priderintas kelnaites ir žvilgčiodama per petį, kaip jo akys nusekė kiekvieną jos judesį. Ji išsirietė ant lovos kaip katė, o jo akys sužibo ir rankos nuslydo žemyn. Ji žinojo, ką jis daro.

Instinktyviai apsilaižiusi lūpas ji atsisegė liemenėlę ir kaušeliams laikantis tik ant krūtų, lėtai nusmaukė vieną petnešėlę, o paskui kitą. Užteko kilstelėti rankas ir liemenėlė nukrito jai ant kelių taip „nekaltai“ apnuogindama jau stangrius spenelius. Ji ėmė juos stimuliuoti pirštais ir delnais gniaužyti krūtis – tai buvo patikrintas būdas užsivesti. Ji braukė pirštais sau per šonus ir liemenį, o jaudinantis virpėjimas tekėjo iki pat vaginos. Ji jautė, kaip drėksta.

Jis pakeitė kameros poziciją, kad ji matytų, kaip jis stimuliuoja savo apetitiškai didelį penį ranka per apatinius, ant kurių jau matės prejekuliacijos lašas. Ji irgi pataisė kamerą taip, kad jis matytų ją visu ūgiu, žinodama, kaip labai jis nori pamatyti kiekvieną jos judesį ir kaip labai trokšta tai daryti pats.

Ji perbraukė pirštais per savo permirkusias kelnaites. Atsigulusi ant nugaros ji pamaži jas nusimovė ir švelniai, naudodama savo pačios sultis, ėmė masažuoti klitorį. Ji jautė, kaip drėksta dar labiau, kaip jos sultys iš putytės teka žemyn, jaudindamos jo išangę. Pakankamai sudrėkusi ji pasiėmė pirmą iš išsirinktų žaisliukų – mažą, rausvą, silikoninę varpą, kuri labiau panašėjo į pirštą. Stambų vyrišką pirštą. Įbruko gilyn į putytę ir netrukus ištraukė. Kruopščiai nulaižė ir vėl įkišo atgal. Ištraukusi vėl ji braukė galiuku žemyn ir lėtai, atsargiai bruko sau į išangę. Nors viską buvo kruopščiai suplanavusi, jos veidas akimirkai nustėro, kaip ir skaisti skylutė, bet labai greit nuostaba peraugo į malonumą.

Šiek tiek atsipalaidavusi, bet vis dar nenuilstamai žaisdama su savimi, ji vėl sutelkė dėmesį į kamerą ir pastebėjo, kad jis irgi nusimovė apatinius. Vien jo išlaisvinto, tvinksinčio organo vaizdas stipriai padidino jos susijaudinimą ir vaginos raumenukai susitraukė antrindami jos mintims – geriau jau jis būtų jos viduje, o ne anapus ekrano. Įkišusi vidun pirštus ir trindama klitorį delnu ji teikė sau dvigubą malonumą. Žaisliukas išangėje sustiprino pojūčius ir užteko dviejų pirštų, kad ji jaustųsi pilna.

Stabtelėjusi ji nusilaižė pirštus ir pasiėmė antrą žaisliuką – dar vieną rausvą daikčiuką, kurį įsikišo į putytę. Zuikučio ausis primenančios atšakos rėmėsi į jos klitorį ir net įjungus žemiausią vibracijos lygį jos kūnu nuvilnijo sukrečiantis malonumas. Ji pajuto, kaip užvirė kraujas ir širdis ėmė varyti jį vis greičiau. Jos raumenukai tvinkčiojo aplink vibratorių matant kaip jis pumpuoja kumščiu aukštyn-žemyn savo galingą erekciją, o kita ranka stimuliuoja sėklides. Ji žinojo, kad jis nori jos putytės, nori kad tos mažutės drėgnos lūpytės apgaubtų ir spustelėtų jo organą. Tačiau dabar buvo kitaip.

Muistydamasi lovoje ji ėmė kartoti jo judesius ir judinti vibratorių pirmyn-atgal. Susitraukinėjant vaginos raumenukams ji vis labiau jautė tą mažą rausvą žaisliuką „uždraustajame“ tunelyje. Ji jautė, kad orgazmas jau arti, kad oda įsielektrinusi, o širdis muša kaip pašėlusi. Įjungusi stipriausią vibratoriaus rėžimą ji tiesiog atsilošė ir mėgavosi. Klausėsi jo nevaldomų atodūsių ir stebėjo, kaip jis artėja prie aukščiausio taško. Vis greičiau ir greičiau.

Nukrėsta orgazmo, lyg elektros srovės, ji pagaliau atmerkė akis ir pamatė, kaip tirštos sėklos ruoželiai sukrito ant jo pilvo. Ji žadėjo, kad kitą kartą, kai matys jį, nuris visą tą džiaugsmą. Jos stiprus orgazmas tiesiog išstūmė vibratorių iš putytės ir jos sultys vėl tekėjo žemyn link išangės. Užčiuopusi ten įkištą žaisliuką ji ėmė judinti jį pirmyn-atgal dūsaudama nuo paskutinių, slūgstančio orgazmo bangų. Pasitenkinusi ji ištraukė ir jį. Dabar jau tik ranka trynė savo Veneros kalnelį mėgaudamasi tuo, kaip susijaudino, sudrėko ir pasitenkino vien nuo virtualaus kontakto.

Kūne vis dar nenurimę pojūčiai vertė manyti, kad realybė būtų tokia pat maloni, jie ne dar geresnė. Ji pasiuntė savo kompanionui saldžių sapnų ir išjungusi kompiuterį bandė nusiraminti ir užmigti, tačiau ta išdavikiška šypsena taip ir liko veide.

Monu

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai
Naujas komentaras