Sekso istorija: „Staigmena (I)“

 
1 komentaras
Mano mylima moteris – iš tų, kurios dėl meilės padarytų viską (na, bent jau labai daug, tai tikrai). Kaskart, kai kokį nors jos poelgį užskaitau „topiniu“, netrukus ji vėl sugalvoja ką nors dar įspūdingesnio ir nebežinau tada, ko dar galiu tikėtis. Kad ir šįkart...

Ne kartą apie tai juokavome, ne kartą, susiglaudę jaukioje kavinukėje, kūrėme fantastinį scenarijų įtraukdami už lango gatve žingsniuojančią, abiems dailią merginą, bet niekada nemaniau, kad galėtume paversti tai realybe. Mano lakiai fantazijai ir tų kalbų buvo gana, o štai ji manė ką kitą.

Vieną popietę gavau žinutę, kad grįžęs iš darbo užkąsčiau ir kantriai laukčiau ženklo: „...jei būsi geras, bus atlyginta...“ Miriau iš nekantrumo vien nuo minties, kad ji kažką suplanavo. Perverčiau darbo kalendorių – patikrinau, bet lyg ir nepamiršau jokios svarbios progos. Vaizduotė pati vieną po kito piešė karščiausius siužetus ir siūlė man vaidmenis juose. Vargiai begalėjau susikaupti, todėl susiruošiau namo kiek ankstėliau. Pakeliui dar užsukau į parduotuvę ir paėmiau jos mėgstamiausio vyno – žinojau, kad ir kas manęs laukia namie, bet džiaugtis bus kuo.

Atsirakinęs duris, jau koridoriuje, pasijutau pamirštas – nepažįstama aukštakulnių pora reiškė, kad turime svečių. „O aš?!...“ – šaukė išlepintas vaikas manyje prisiminęs pažadą. Nuslinkau į virtuvę, kur mane pasitiko aštrokų moterišku kvepalų ir kavos kvapas. Du neplauti puodeliai išdavė, kad, nežinia kodėl, manoji užsiiminėja moteriškais pokalbiais, užuot... Neketinau kelti scenos, bet buvau stipriai nuviltas. Šventimas prasidėjo be manęs - pastačiau naują vyno butelį šalia jau pradėto ir prisiminiau, kad šiandien jai paskutinė darbo diena, o tie moteriški bateliai, tikriausiai, priklauso bendradarbei, apie kurią man jau teko girdėti. Nusprendžiau, kad būtų įdomu ją pagaliau pamatyti, bei tuo pačiu priminti mylimai, kad aš jau namie ir būtų pats laikas atsikratyti viešnios.

Pagal pasikartojančius moteriškus krykštavimus lengvai atsekiau, kur jos yra. Iš pradžių kiek nustebau, kad būtent miegamajame, bet žaibiškai radau tam pateisinamų priežasčių ir atsargiai pasibeldęs atidariau duris. Akivaizdu, kad beldimo jos neišgirdo... Vaizdas buvo pritrenkiantis: dvi gražios, uniformuotos ir besišypsančios, moterys guli susipynusios kojomis ant mūsų lovos. Iš to šoko nespėjau pratarti nė žodžio ir skubiai uždariau duris. Vis dar persunktas nuostabos atsidūriau svetainėje. Dabar tas moteriškas kvatojimas skambėjo galvoje, o kvapą gniaužiančios pauzės leido numanyti, kas vyksta. Mano fantazija šėlo, o kūnas reagavo. O taip... Įsijungiau televizorių, kad nukreipčiau mintis ir, tikriausiai, nejučiomis vis didinau garsą. Negalėjau patikėti tuo, kas vyksta mano paties miegamajame.

Po kurio laiko telefono skambtelėjimas, lyg cunamio banga, nušlavė mano bandymus nurimti ir vienas vienintelis žodis ekrane vėl kirto per kojas: „Ateik.“ Atsistojau ir nuėjau, kur lieptas, nors mintys siautė kaip audra. Su ta pačia stebėtina ramybe atidariau duris, o ten: mūsų plačioje lovoje guli dvi nuostabios moterys įraudusiais skruostukais ir patenkintos šypsosi, nuogus kūnus prisidengusios vien lengva antklode. Pamačiusios mane kiek sutriko, tačiau manoji greit suvaldė situaciją: valdingai sugriebusi savo draugužę už smakro įsiskverbė giliam bučiniui ir ilgainiui jos visai mane pamiršo. Bet aš niekur nedingau, o jausmas žemiau liemens priminė, kad aš ne vienas degu noru kuo greičiau šokti į lovą. Merginos glamonėjosi taip, lyg būtų nužengusios iš mano drąsiausių fantazijų. Vos po akimirkos manoji buvo viršuje ir atkišusi savo riestą užpakaliuką, glamonėdama savo draugužės kūną, leidosi vis žemiau, gundančiai artėdama prie manęs.

Neiškentęs nusivilkau marškinėlius ir sugriebęs Mylimą už sėdynės ėmiau daryti tai, ką ji darė draugei. Nujaučiau, kad ten, kur dabar lapnojo mano liežuvis, prieš tai jau buvo lankytasi. Tas dūsaujantis duetas ne mane vieną varė iš proto – jaučiau, kaip ji vis labiau virpa mano rankose, kaip pulsuoja jos raumenukai ir kaip man vis labiau spaudžia džinsai. Pamiršęs, kad esu čia tik svečio teisėmis, paskubomis nusismaukiau kelnes ir gerai nusitaikęs, vienu staigoku judesiu įbrukau savo varpą ten, kur jos šaukte šaukėsi. Jokios neigiamos reakcijos, tik atsakantys klubų judesiai. Ji buvo tokia karšta ir drėgna, o jos taip aistringai bučiavosi, jog jau žinojau – ilgai netempsiu.

Puikiai mane pažinodama tą nujautė ir ji, todėl vos tik išsprūdau iš jos trumputei pauzei, ji atsisuko į mane ir, tvirtai sugriebusi už pagrindo, ėmė laižyti mano pulsuojantį organą. Draugė nė kiek neatsiliko. Pora prancūziškų bučinių prieš mano akis ir štai - du miklūs liežuviai gainiojo vienas kitą ant jautriausių mano kūno vietelių. Tokio malonumo dar niekad nebuvau patyręs, tačiau mano norą pasimėgauti skubino artėjantis orgazmas. Netrukus, lyg susitarusios, abi vienu metu žvilgtelėjo į mane. Tiek ir tereikėjo. Štai ant katiniškai iškištų liežuviukų ištryško man karšta sėkla.

Magnus

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (1)
Mazai kas atsisakytu!
Naujas komentaras