Sekso istorija: „Staigmena (II)“

 
12 komentarai
Man dar nespėjus atsitokėti merginos krykštaudamos išskubėjo į vonią. Kritau į šiltus patalus ir šviežio sekso kvapo užvestas sukau galvą, kaip užtęsti žavingosios kolegės viešnagę, nes man vakaras dar tik prasidėjo...

Virtuvėje prigriebiau vyno, tris taures ir tekančio vandens garsas leido manyti, kad jos dar neketina atsisveikinti. Nuojauta manęs neapgavo: vonioje garavo šiltas vanduo, o merginos žaidė putomis. Maži balti debesėliai slydo saulės nubučiuotais kūnais ir stovėdamas tarpdury glamonėjau akimis kiekvieną centimetrą, kuriuo dar nespėjau pasidžiaugti. Aistringi bučiniai, jaudinantys atodūsiai... o manęs lyg nebūta. Nors ir nesistengiau patraukti dėmesio - atsisėdau ant unitazo, įsipyliau vyno ir mėgavausi reginiu.

Gerai atšaldytas vynas nė kiek nenumalšino aistrų, o ir pats mano vyriškumas akivaizdžiai rodė norą veikti. Užuot užsiėmęs savarankiška veikla, ėmiausi iniciatyvos. Prislinkau tyliai, lyg medžiojantis katinas ir pagavęs Mylimos žvilgsnį pradėjau glamonėti viešnią iš už nugaros. Jausmingai laižiau jos ausį, žaismingai krimstelėjau spenelį, lėtai leidausi žemyn bučiuodamas kaklą... Gal užpavydėjusi, o gal tiesiog nusprendusi mane įtraukti į savo vandens pramogas, Mylima arčiau prisitraukė draugę bučiniui ir aš galėjau įsitaisyti vonioje.

Šiltas vanduo, įkaitusi atmosfera ir nuostabi moteris tarp mūsų. Nebežinojau, čia mano fantazija, ar aš tik papildomas elementas. Netrukus, ilgai lauktu bučiniu buvo išsklaidytos mano abejonės ir Mylima man vėl leido manyti, kad visa tai – dėl manęs. Manau, žalia šviesa visiems reiškia ta patį, tai ir aš judėjau pirmyn. Ne spustelėdamas pedalą ligi dugno, o lėtai ir užtikrintai.

Dabar jau drąsiai apkabinau tą neištyrinėtą moterišką būtybę. Manoji kaip mat perprato mano ketinimus ir neatitraukdama akių nuo manęs ėmė žaisti su apvaliomis bendradarbės krūtimis. Savo kūnu jaučiau, kaip ji virpa nuo meistriškų mano Mylimos glamonių. Neabejoju, kad ir ji jautė, kaip aktyviai į tai reaguoja mano kūnas, nes vos prilietęs jos karštąją vietelę pajutau ranką ant savo penio. Jaučiau, kaip lengvai slysta vidun mano pirštai ir kaip ji atsakomai išriečia nugarą glausdama užpakaliuką prie mano sėklidžių, kaip dažnėja jos atodūsiai man greitinant ritmą ir kaip stipriai ji tveriasi vonios kraštų. Visad žinojau, kad mes su Mylima – puiki komanda, bet nenumaniau, kad galim šitaip ištirpinti ir trečią žmogų. Jos orgazmas, kaip mažytė pergalė, tapo paskata judėti toliau.

Atsisėdau ant vonios krašto ir laukiau, ar man bus leista apsilankyti ten, kur ką tik užkūriau pirtelę. Po akimirkos jau jaučiau, kaip ten karšta. Mergina, kurios jau nė vardo nebeprisiminiau, lengvai, be ypatingos pagalbos, judėjo aukštyn-žemyn mano plieno tvirtumo organu, o jos raumenukai gniaužė mane taip, jog turėjau stengtis, kad tuojau pat nebaigčiau. Laimė, kad Mylima užuot toliau gaudžiusi draugės klitorį liežuviu, nusprendė darbuotis pirštais ir atitraukė mano dėmesį ilgu, giliu bučiniu.

Tačiau klausa liko aktyvi ir apie dar vieną orgazmą įspėjantys atodūsiai bėgo mano kūnu lyg adrenalinas. Sugebėjau išsilaikyti ligi ji, nebegalėdama daugiau tverti, pati atsitraukė, bet ramybė ilgai netruko. Mylima sugriebusi už pečių spustelėjo mane žemyn ir užkėlusi koją ant vonios krašto, be žodžių, pareikalavo kunilingo. Entuziastingai nėriau liežuviu tarp jos drėgnų lūpyčių ir kvapą užgniaužė mano penį kaip mat apžiojusi mūsų nuostabioji viešnia.

Oras tiesiog virpėjo nuo dejonių, o visi buvom tokie įkaitę... Artėdama prie viršūnės Mylima sugriebė mane už plaukų ir toks grubus gestas tik pastūmėjo mane orgazmo link. Mano paskutinės sumurmėtos dejonės suveikė sprogstamuoju principu ir man baigiant svetimos moters rankose mano Mylima virpėjo nuo orgazmo.

Pirmoji dalis: Sekso istorija

Magnus

Atsiųsk savo sekso istoriją ir gauk prizą

 
Komentarai (12)
Kiek čia žaidėjų :D
negerai skaityti tokias istorijas is ryto kai vyras gaila bet jau darbe. na kagi reiks imtis reikalo paciai ir pazaisti vienai :))
Itariu dregna sapna :-)
Kada man zmona tokia staigmena padarys:)
viskas normaliai jei ne tos išgalvotos istorijos..
Pasirodo žmonės iki dabar nežino kokio dydžio vonių šiais laikais būna...
Puiki istorija, bet nepatartina skaityti kai nėra šalia Jos :D
ech, nesijaudink dėl mano smegenėlių - dabar jos patenkintos po orgazmo, o tu čia gali toliau kitų reikalais rūpintis nepatenkinta(s).
O Inga saunuole :) nera cia koleisti veltui laika :) Jei nori, imi ir darai ;) Saunuole. Tuo lab, kad ir sexo istorija uzvedanti ;)
INGA pirma ismok savo vyro pavaduotojo varda teisingai rasyti,o taip smegeneles tavo skystokos,sekmes tau fantazuoti.
O vonia buvo 170cm. ar 150cm. Dviese vos imanoma pasibarskinti,o cia triese...........
geriau butu parase kad lovoj.............
kaip užsivedžiau, einu išsitrauksiu savo vobratoriuką, nes draugo nėra, o skaitant istoriją dar kartą norisi, kad ir aš orgazmą pasiekčiau
Naujas komentaras